Jump to content
kouliss

Προγραμματισμός Εκδρομής Στην Ιταλία (Σεπ 2014)

Recommended Posts

Χρήστο δες εδώ το ενδεικτικό κοστολόγιο της εκδρομής της Γερμανίας.

Link to comment
Share on other sites

οκ ξεκινάω ψηστήρι στη σύζυγο... γεροί να είμαστε και δουλειά να έχουμε, θα μπορούσαμε να ακολουθήσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Δες το αντίστοιχο εξοδολογειο της Γερμανίας κ υπολόγισε τις βενζίνες στα μισά χονδρικα ( μιλάμε για 2000km) κ εκει έχουμε διόδια όπως κ εδώ οπότε υπολόγιζε κανά 120€ πήγαινε έλα. Και τώρα ο πάνω πίνακας με ύπνο, φαΐ κ πλοίο υπολογίζετα σαν αυτά της Γερμανίας κανά 600€ το άτομο δηλαδή σούμα έχουμε 1000€ το άτομο χονδρικα + τα εισιτήρια για f1 που παίζει ανάλογα τη θέση πόσες μέρες κτλ άντε πες κανά 200 με 300 για παρ-σκ σε μια νορμαλ μεριά . Οπότε Beckman μια ΧΑΡΑ το λες

Link to comment
Share on other sites

Guest maria_Vor

Έχοντας πρώτα από όλα την υγειά μας και μαρουλάκι, ΝΑΙ θέλω να έρθω και εγώ!!!! Ακόμα βέβαια νωρίς, αλλά ευελπιστώ σε αυτό διότι το προηγούμενο, λόγω υγείας, το έχασα δυστυχώς, και ήθελα να έρθω πάρα πολύ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σε λιγο καιρο θα ανακοινωθουν καποια πραγματακια!

Αν κοιταξεις το θεμα του ταξιδιου μας στην γερμανια θα δεις ενα ενδικτικο κοστολογιο.

Βεβαια λαβε υπ οψη σου πως τοτε ειχαμε 10 μερες και 5000χλμ ενω τωρα η αποσταση ειναι πολυυυ μικροτερη

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Η αρχικη σκεψη ειναι για πατρα ανκονα

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα ο Θεός να ειμαστε καλα και θα ερθω με την συζυγο..Η γνωμη μου ειναι οτι η διαδρομη ειναι πολυ καλυτερη και ομορφοτερη αν παμε απο βαλκανια παρα απο οτοστραντα.Τον δρομο τον ξερω και στις 2 περιπτωσεις αν θελετε καποια βοηθεια.Η προταση μου εχει ως εξης..αναχωρηση απο Ελλαδα περναμε ευζωνους,σκοπια,μπαινουμε Σερβια και με το που περασουμε την Κλεισουρα.τρωμε ενα τοπικο biftek,συνεχιζουμε και δυανυκτερευουμε στο πανεμορφο Νις,εχω συνδεσμο για ξενοδοχεια κλπ εκει.την επομενη περναμε Κροατια (βαζουμε προγραμμα στην skn χαχαχα) φτανουμε στην ομορφη Σλοβενια και αν θελετε διανυκτερευουμε αν οχι συνεχιζουμε..η Ιταλια ειναι μπροστα μας!και μαλιστα η Βορεια Ιταλια που κατα την δικη μου γνωμη και πολλων ακομα ειναι το ομορφοτερο κομματι της Ιταλιας για φθηνοπωρο!Η Μοντσα ειναι στη βορεια δυτικη Ιταλια.γυρω στις 4,5-5 ωρες απο συνορα Σλοβενιας. 

Link to comment
Share on other sites

Καλο ακουγεται,αλλα αυτη την διαδρομη την καναμε πηγαίνοντας για Γερμανια.

Edited by doumasj
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αμα εχω λεφτα εκεινη την περιοδο θα ερθω! Ποσα πανω κατω πρεπει να εχουμε μαγκες? Μια πορεια θελω! Μην πεταξετε τις εξυπναδες! 

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να δεις στο θέμα της εκδρομής της Γερμανίας τις πληροφορίες που είχαν αναρτηθεί στο πρώτο δημοσίευμα. Εκεί θα δεις πως είχε οργανωθεί η εκδρομή και το ενδεικτικό κοστολόγιο που συμπληρώθηκε κατά την διάρκεια της εκδρομής. Έτσι θα έχεις μια ιδέα για την Ιταλία, αν και σίγουρα δεν θα είναι ακριβώς τα ίδια στοιχεία.

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με ανεπίσημα στοιχεία η ημερομηνία διεξαγωγής είναι 7 Σεπτεμβρίου 2014.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 γευστικά «λάθη» που κανένας Ιταλός δε συγχωρεί

italy-1.jpg?10%20GEYSTIKA%20%C2%ABLAUH%C

http://www.clickatlife.gr/story/geusi/10-geustika-lathi-pou-kanenas-italos-de-sugxorei?id=2309244

 

Εμένα μου θυμίζει κάποιον φιλοϊταλό της παρέας μας!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Τις επόμενες ημέρες θα ανακοινωθεί το αρχικό προσχέδιο για την εκδρομή στην Ιταλία που θα περιλαμβάνει ενδείξεις κόστους, τις τοποθεσίες, την διαδρομή και άλλες σχετικές πληροφορίες.

 

Μείνετε συντονισμένοι!!!!


Για τον λόγο αυτό το θέμα αυτό κλειδώνει και θα αντικατασταθεί από ένα νέο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.