Jump to content
player78

Service Golf Vi 60.000 Km

Recommended Posts

όχι βρε φίλε ,δεν έχουμε μίσος για κανέναν ,σου προτείναμε μια εναλλακτική λύση ,διαλέγεις και παίρνεις-

 

για αυτό είναι το φορουμ ,ακούμε διάφορα και επιλέγουμε αυτό που μας πάει περισσότερο

Link to comment
Share on other sites

Φιλε δεν νομιζω πως εχει καποιος συμφερον. Υπαρχει μια γενικοτερη αντιπαθεια (ας το πω κομψα) για τις αντιπροσωπειες για χιλιους μυριους λογους οχι αδικαιολογητους, οι βασικοτεροι ειναι η υπερκοστολογιση, η οτι ναναι ερμηνια των εγγυησεων μια πονεμενη ιστορια στο Ελλαντα και  ο ελεγχος στο ποδι = οτι μας δειξει το vagcom απο μηχανικους που το 700αρι που περνουν (αν το περνουν) δεν τους δινει κινητρο για δουλεια. Ο καθενας απο οτι εμπειριες εχει. Και εγω πηγαινα Καρεντα μαρουσι την εκοψα ομως γιατι ηταν πανακριβη και νομιζα πως πηγαινα στην Bentley απεναντι. Ψαχτηκα ομως και κατεληξα αλλου, ουτε σε δημοφιλη συνεργεια στο forum αλλα σε καπου που να εμπιστευομαι και να εχει λογικες τιμες, γιατι στο θεμα service τελικα δεν ισχυει το οτι πληρωνεις παιρνεις.

Οπως βλεπεις το service παροτι "μεγαλο" δεν εχει τρομερες αλλαγες, δεν βαζεις ανταλλακτικο πχ. κλαπετο που κανει κανενα 250αρι που να λες καλυτερα "ας εχω και 2 χρονια εγγυηση" γι αυτο σου λενε τα παιδια να το πας εξω και οπου θες. Φυσικα επιλεγεις με βαση τις αναγκες σου η τον χρονο σου και ας πουμε πως εχεις το value της εγγυησης. Σκεψου ομως οταν τελιωσει θα εξακολουθησεις να το πηγαινεις με την εργατοωρα που χρεώνουν ?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελειώσει η εγγύηση θα ψάξω και εγώ να το πηγαίνω κάπου αλλού μάλλον.

Επειδή είμαι Κρήτη δε ξέρω τί θα πετύχω βέβαια αλλά θα ρωτήσω απο γνωστούς για κανένα καλό συνεργείο.

Και ανάλογα τις δουλειές μου λαδάκια μπορεί να τα αλλάζω και μόνος (που εύχομαι να έχω δουλειές και να μή προλαβαίνω :p )

 

Σας ευχαριστώ για τις απόψεις. Τα γραπτά εύκολα παρερμηνεύονται για αυτό χρειάζονται περισσότερη προσοχή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.