Jump to content
mrdaellis2

Turan 1.6 Fsi

Recommended Posts

Είναι δυνατόν ρε παιδιά το μονό αυτοκίνητο που δεν περνάει υγραέριο είναι το δικό μου.

????

Ποιος το είπε αυτό??? :crazy:

Link to comment
Share on other sites

ο κ.Παγωνας στην καρεντα μετα απο τηλεφώνημα μου.

και εχω ενοχληθεί τοσο που αν ειχα τώρα την δυνατότητα θα το άλλαζα.

Μάλλον σε άσχετο απευθύνθηκες.Γνωστός μου που τοποθετεί αέριο έχει βάλει σε 2 passat και 1 eos το παρακάτω κιτ και δεν παρουσίασαν κανένα πρόβλημα.

http://www.google.gr/url?sa=t&rct=j&q=Tartarini+lpg+vw+1.6+fsi&source=web&cd=1&ved=0CFkQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.eplyn.cz%2Fimages%2FPassat_1_6_FSI.pdf&ei=83nfT-aIDIzP4QTU9NCfCg&usg=AFQjCNHOUTK71QtEYHNVrqSsfsq6xT-hdw&cad=rja

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ πολυ ποιος κάνει την τοποθέτηση ξέρεις και πόσα θέλει.

τωρα βλέπω οτι ο κινητήρας ειναι ιδιος με το δικο μου 1.6 fsi και για αυτον τον κινητήρα ο κ Παγωνας μου είπε οτι αποκλειόταν ενας που έβαλε του αλλάξανε τον κινιτηρα ετσι οπω ς καταλαβαίνεις οταν σου το λεει η καρεντα εισαι λιγο επιφυλακτικός.

εγω θελω να το ψαξω και η ταρταρινι ειναι πολυ καλη εταιρια με πυρα στο υγραέριο ολα τα ταξι του 80-90 ταρταρινι φόραγαν.

αν ξερεις κατι αλλο θα με υποχρέωσης σε ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ πολυ ποιος κάνει την τοποθέτηση ξέρεις και πόσα θέλει.

τωρα βλέπω οτι ο κινητήρας ειναι ιδιος με το δικο μου 1.6 fsi και για αυτον τον κινητήρα ο κ Παγωνας μου είπε οτι αποκλειόταν ενας που έβαλε του αλλάξανε τον κινιτηρα ετσι οπω ς καταλαβαίνεις οταν σου το λεει η καρεντα εισαι λιγο επιφυλακτικός.

εγω θελω να το ψαξω και η ταρταρινι ειναι πολυ καλη εταιρια με πυρα στο υγραέριο ολα τα ταξι του 80-90 ταρταρινι φόραγαν.

αν ξερεις κατι αλλο θα με υποχρέωσης σε ευχαριστώ.

Να σαι καλά!!!Ο Γνωστός μου είναι στη Θεσσαλονίκη.Δεν ξέρω αν σ΄εξυπηρετεί αυτό.Πάντως πρόκειται για μεγάλη αντιπροσωπεία στο χώρο του αυτοκινήτου.Αν ενδιαφέρεσαι πραγματικά θα ρωτήσω τιμές κτλ και θα σου στείλω p.m.

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφέρομε πραγματικά το θεσσαλονικη με χαλάει λιγο παρότι μου αρέσει σαν πόλη.

μπας και ξέρει και στην αθηνα καποιον δεν μπορει με καποιον θα συνεργαζετε.

βασικό ομως ειναι να γινετε χωρις προβλήματα βεβαια στο αμαξι.

και αυτο θα θελα να το τσεκάρω κάπως.

σε ευχαριστώ και πάλι

Link to comment
Share on other sites

Μίλησα με τον προϊστάμενο της tartarini τον Κυριο Αβαγιανο Στρατο μου ειπε οτι δεν ειναι σωστό να βαλω συσκευή δυστυχώς.

Ok!!!

Αυτός κάτι παραπάνω θα ξέρει.... ;)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον σε άσχετο απευθύνθηκες.Γνωστός μου που τοποθετεί αέριο έχει βάλει σε 2 passat και 1 eos το παρακάτω κιτ και δεν παρουσίασαν κανένα πρόβλημα.

http://www.google.gr...6xT-hdw&cad=rja

Ok!!!

Αυτός κάτι παραπάνω θα ξέρει.... ;)

Άμα ακούμε κάτι από την αντιπροσωπεία λέμε ότι είναι άσχετοι, αν μας το πει κάποιος απ΄έξω είναι σωστό! Δεν το λέω για σένα προσωπικά, απλά, έχω βαρεθεί να διαβάζω ότι στις αντιπροσωπείες είναι άσχετοι και όλοι οι άλλοι είναι σχετικοί!

Edited by redchampion
Link to comment
Share on other sites

Άμα ακούμε κάτι από την αντιπροσωπεία λέμε ότι είναι άσχετοι, αν μας το πει κάποιος απ΄έξω είναι σωστό! Δεν το λέω για σένα προσωπικά, απλά, έχω βαρεθεί να διαβάζω ότι στις αντιπροσωπείες είναι άσχετοι και όλοι οι άλλοι είναι σχετικοί!

Σε πολλά 'ψαγμένα κόλπα" είναι πολλές φορές ή θέλουν να είναι άσχετοι.Δυστυχώς αυτή είναι η αλήθεια.Τώρα σχετικά με την tartarini δεν ξέρω τι να πω.....Ολόκληρο pdf της δείχνει πως τοποθετείται στο συγκεκριμένο κινητήρα.Τώρα αν στη πορεία άλλαξε αυτό και δεν είναι σωστό να τοποθετηθεί τότε η παραπάνω εταιρεία είναι για κλάματα.Εγώ θα διατηρήσω τις επιφυλάξεις μου λοιπόν.

Καλησπέρα...

Υ.Γ Σε αντιπροσωπεία δουλεύεις????

Link to comment
Share on other sites

Σε πολλά 'ψαγμένα κόλπα" είναι πολλές φορές ή θέλουν να είναι άσχετοι.Δυστυχώς αυτή είναι η αλήθεια.Τώρα σχετικά με την tartarini δεν ξέρω τι να πω.....Ολόκληρο pdf της δείχνει πως τοποθετείται στο συγκεκριμένο κινητήρα.Τώρα αν στη πορεία άλλαξε αυτό και δεν είναι σωστό να τοποθετηθεί τότε η παραπάνω εταιρεία είναι για κλάματα.Εγώ θα διατηρήσω τις επιφυλάξεις μου λοιπόν.

Καλησπέρα...

Υ.Γ Σε αντιπροσωπεία δουλεύεις????

Καμία σχέση.....

Link to comment
Share on other sites

μη νομιζετε οτι το ελυσα το θεμα εδω http://www.ygraeriokinisi.gr/system-54th-generations-fsi.html θλουν 2.700 να τα βρω και να τα δωσω μια και κανω πολλα χιλ καθε χρονο ειμαι σε συνχιση ομως αυτο ειναι για fsi τωρα οτι αφορα το fsi αφορα και το tsi.

το θεμα ειναι μη μπλεξω.

να και αυτο http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=46947

πλήρης συνχιση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.