Jump to content
sodimitris

Εχει Βαλει Κανεις Μπουκακια Απο Gti Πισω;

Recommended Posts

update!!!!!

Σημερα ξεκινησα την προεργασια γτ τελικα μιας και το ελυσα θα βαλω και parktronic,αυριο περιμενω το parktronic και θα το βαλω αυριο και ανοιξα τις τρυπες να ειναι ετοιμα και να το εγκαταστησω αυριο και το πανω κοματι του προφυλακτηρα,δευτερα-τριτη περιμενω το πισω πλαστικο απο Gti και τις μπουκες,οπου εκεινη τη μερα θα τοποθετηθουν (το πλαστικο προσορινα αβαφο) και θα ανεβουν φωτος.+ φτιαξιμο τα πισω φαναρια θα γινουν LOOK R32 (οπιος θελει να του πω πως θα κοψει μπαμ το χαρτι για να βγουν αβαφοι οι κυκλοι)

2 εικονες...

img0178uz.jpg

img0182dv.jpg

Edited by sodimitris
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο Δημήτρη, χαράς το κουράγιο σου να περάσεις την γραμμή μέχρι μπροστά.

Link to comment
Share on other sites

update ετοιμο το πισω πλαστικο (την ταπα ξεχασαμε) αυριο μπαινουν οι μπουκες της DYTONA, 7 ποντους η καθε μια και αμεσα θα το βαψω και επεισης οπως ειπα πισω φαναρια look R32.............ευχαριτω πολυ το μελος του club και και καλο φιλο πλεον @giannistiniakos που μου πουλησε το πλαστικο μεσα στη ζελατινα του αβαλτο....

off ----------> και το μελος @black1180 για τις μ@λ@κιουλες (παυλο black1180 γυναικα με το jetta δεν ριχνεις,πουλατο και παρε GOLF)!!!!!!!!!χαχα παντα φιλικα..

img0219sk.jpg

Edited by sodimitris
Link to comment
Share on other sites

Όταν μπω από το pc θα βάλω φωτός , τις έχω βάλει (skoda yeti) σε scirocco 1.4 160 , σε γκολφ 6 σίγουρα μπαίνουν , αν το 140αρι φίλε έχει ίδιες μπουκες με τα καινούργια 122αρια κ 160αρια ναι κάνουν από το yeti

Sent from my iPhone using Tapatalk

Τις πήρα τις μπούκες από την Skoda παιδιά και προσπαθώ τώρα να τις περάσω

@the_winner

Φίλε εσύ που τις έβαλες έκοψες τις απολήξεις από την εξάτμισή σου ? Γιατί οι δικές μου απολήξεις είναι κομένες φαλτσοτα από πάνω προς τα κάτω κάνουν δλδ διαγώνιο. Και αναρωτιέμαι αν θέλει να τις κόψω ευθείες ή να τα βάλω επιτόπου και όσο πάνε

Link to comment
Share on other sites

Εμένα έτσι είναι φαλτσοκομένες οι μαμά μπουκες κ όχι δεν έκοψα τιποτα !

Μια συμβουλή στα μπουκακια τα λαμακια στο τελειωμα τους είναι πολύ αιχμηρα και θα σε δυσκολέψουν να μπουν , με μια πενσα στραβωσε τα προς τα κάτω . Επίσης τα μπουκακια βάλτα με το κόψιμο όπως τα μαμά

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ έκοψα τίποτα, απλά τα έβαλα από πάνω, δες και στη φωτό πως φαίνονται, πάντως εγώ τα πήρα 31,13 ευρώ!

Link to comment
Share on other sites

Sorry gia ta greeklish alla ap ayto to pc den mporw na grapsw Ellhnika.

Gia ta Golf V me tis "kryfes" apolhxeis, yparxei kai sta axesouar VW h epektash tous gia na fainontai san tou GT. O kwdikos einai: 1K0 071 911

fac76c425151.jpg

IMG_0713.JPG

IMG_0714.JPG

Link to comment
Share on other sites

πολύ όμορφο! έβαλα και εγώ τα μπουκάκια από το Yeti!Φώτο σε λίγο! @sodimitris βγάλε το μήλο ρε apple fan boy! Χαλάς την ομορφιά ! :crazy: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Μεγιά Δημήτρη, πολύ ωραία του πάνε :clapping: :clapping: :clapping:

Άντε ρίξε και καμιά βουτιά να δροσιστείς.

Link to comment
Share on other sites

πολύ όμορφο! έβαλα και εγώ τα μπουκάκια από το Yeti!Φώτο σε λίγο! @sodimitris βγάλε το μήλο ρε apple fan boy! Χαλάς την ομορφιά ! :crazy: :crazy:

θα το βγαλω οτι πεις!!!!!!!!!!του yeti ειναι μκροτερες νομιζω, να εχει διαμετιο 7 ποντους να κοιταξεις

Μεγιά Δημήτρη, πολύ ωραία του πάνε :clapping: :clapping: :clapping:

Άντε ρίξε και καμιά βουτιά να δροσιστείς.

αλεξη μου απο παρασκευη μεχρι κυριακη σεριιιι ολη μερα θαλασσα-χταποδακια κλπ-και αυθονη παγωμενη ΗΕΙΝΕΚΕΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!

ασχετο με το θεμα...

σημερα βρεθηκαμε με τον πολυ καλο φιλο και μελος του club @sotiris_golf και του εφτιαξα πισω φαναρια φωτισμο!!!!!!(κοιταξτε πινακιδες που εχουμε) :p

79814067.jpg

Edited by sodimitris
Link to comment
Share on other sites

424292_259457000840289_945201577_n.jpg

Τα μπουκάκια από το Yeti πολύ έυκολη η τοποθέτηση.

Αυριο θα βάλω και μια ημέρας φώτο μιας και δε φαινονται πολύ καλά

Σημ: Στην δευτερη εικόνα στα μπουκάκια πάνω αντανακλώνται τα πλακάκια από κάτω. Δεν έχει κανένα κόψιμο όπως φαίνεται :D

EDIT :

Και άλλες φωτογραφίες

20120829200327.jpg

20120829200351.jpg

20120829200341.jpg

Edited by AlexkSeRRes
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.