Jump to content
ThePunisher

Thepunisher-"the Punisher Project" Scirocco 1.4 160 R/b

Recommended Posts

Scirocco Rising Blue 1.4 160hp (2011)

Βαμμενοι καθρευτες σε μαυρο γυαλιστερο

0692.jpg

0689.jpg

Τελικο με 4 εξατμισεις

IMG_0992.jpg

IMG_0991.jpg

Βαμμενες μαυρο γυαλιστερο οι μαμα ζαντες και lliumar light green 35

carocco.jpg

0968.jpg

Αυτοκολλητο 3Μ στην αεροτομη

IMG_0403.jpg

IMG_0407.jpg

R-Tail lights

IMG_0988.jpg

Με ολα τα φωτα ανοιχτα

0769.jpg

0803.jpg

0809.jpg

Link to comment
Share on other sites

το r/b τι σημαινει?ωραιο χρωμα,καλο ειναι.για μενα ποιο ωραιο θα ηταν αν εβαζες μια αλλη ζαντα που βαζουνε τα σιροκο απο εργοστασιακη που ομως ειναι φοβερη σε ασημενια για αυτο το αυτοκινητο...εχω την εντυπωση οτι σκουρηνε πολυ...αντιθεσεις μπλε μαυρο?το εχω αγαπησει σε λαχανι που του παει και σε ασπρο.τωρα σε μπλε μαρεσει οι πινελιες που κανεις απλα σκεφτομαι αν ηταν σε ασημι μην του πηγαινε περισσοτερο οι πινελιες αυτες.....?

Link to comment
Share on other sites

R/b ειναι το χρωμα του rising blue..παιζω με μαυρο γυαλιστερο κ οχι ασημενιο γιατι κ το rocco απο την μαμα VW εχει μαυρο και του παει και γιατι πιστευω πως πλεον το ασιμι-νικελ θεωρειται kitc..πλεον κ οι περισσοτερες αυτοκινητοβιομηχανιες χρησιμοποιουν μαυρους καθρευτες,αεροτομες κ πιστευω πως στο συγκεκριμενο χρωμα δενει τελεια στο ματι..ξερω ποιες ζαντες λες ειναι 18αρες ναι ειναι οντως πολυ ωραιες αλλα εμενα μου αρεσουν αρκετα κ αυτες.

Link to comment
Share on other sites

Σε έχω δει και στο scircco club φίλε, εμένα μου αρέσει πολύ η αντίθεση με το μαύρο και αν δεν έπαιρνα μαύρο αμάξι θα παιρνα αυτό το μπλέ ή κόκκινο για να κάνω μαύρα διάφορα σημείο(καθρέφτες καπώ ζάντες αεροτομή κλπ)

Link to comment
Share on other sites

Όμορφο το μπλε Scirocco, με μια άλλη ζάντα θα αλλάξει πολύ και λιγάκι χαμήλωμα.

ΥΓ. Αυτό το αυτοκόλλητο στον προφυλακτήρα πιστεύω το χαλάει

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΗ δευτερη πραγματικα θελει χαμηλωμα,εκτος και αν εχεις θεμα με δρομους στη γειτονια σου...ωραια η επεξεργασια στη φωτο μαρεσει που δειχνει οτι κρυβει ενα θηριο μεσα του.ευγε!

να συμφωνησω με τα φωτα,πραγματικα θα στραβωνεις κοσμο,αλλαξε φαναρια και βαλε για χενον,το ιδιο εκανα και εγω για να εχω ομορφια αλλα και να μην μου ριχνει καταρες ο απεναντι....απο γερμανια θα ειναι ποιο προσιτα.

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

ειναι τέλειο φιλε μου , απορώ γιατί καποιοι λένε οτι τυφλώνεις κόσμο...μαμά φώτα δεν έχεις ?

και οι φώτο σου είναι απλά μαγευτικές με τέλεια χρώματα, μπράβο !

Edited by chrispant
Link to comment
Share on other sites

Ναι τα μαμα ειναι απλα..εχω αλλαξει τις λαμπες,με λαμπες με τα ιδιο φασμα-χαρακτηριστικα των "μαμα"..επισης δεν εχω πειραξει καθολου το φαναρι.πιστευω η φωτο μπερδευει..

Link to comment
Share on other sites

Ποιες λαμπες χρησιμοποιείς για να σου βγάζει τόσο λευκό χρώμα? Τις crystal vision της Philips?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω!!το προγραμμα ειναι το photomatix,οι λαμπες ειναι οι philips diamond vision στα μεσαια κ οι αντιστοιχες diamond vision για τους προβολεις ομιχλις.

Link to comment
Share on other sites

Μολις φορεσα τα φωτα της Dectane red/smoke με τα Led!

DSC03484.jpg

DSC03476.jpg

DSC03475.jpg

Εχω τρια ζευγαρια για τα πισω φωτα!Τα μπροστα ειναι της Dectane,τα πισω ειναι τα μαμα και τελος του R

1027.jpg

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχ μα καλα τι πρακτικη ειναι αυτη??πρωτα τα αγοραζεις και μετα τα αλλαζεις για να δεις ποιο του παει καλυτερα??νομιζω του ρ του ταιριαζει ποιο πολυ!!!

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια αλλαγη..εβαψα το "χαμογελο" και το πλαστικο γυρω απο τα προβολακια στον μπροστα προφυλακτηρα piano black,αφου απο σαγρε που ηταν..πλαστικοποιηθηκε.

uhaza3em.jpg

y6aty8ej.jpg

u3ebaty9.jpg

eby2utem.jpg

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραιο φιλε ;)

Σε ευχαριστω!

Τραβηξα ενα γρηγορο βιντεακι σχετικα με τον ηχο της εισαγωγης της vw racing..αν και δεν ειναι και πολυ κατατοπιστικο..νομιζω μπορειτε να παρετε μια ιδεα..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.