Jump to content
ThePunisher

Thepunisher-"the Punisher Project" Scirocco 1.4 160 R/b

Recommended Posts

Εκανα μια δυναμομετρηση στο rocco μου,σε γνωστο δυναμομετρο στη βαρης-κορωπιου.Ως γνωστον ειμαι stock,εχω αλλαξει εισαγωγη μονο.

Αποτελεσμα 175,9 hp.

mu3azu3u.jpg

7ezyhe8a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πριν την εισαγωγη ειχες κανει?

οχι..!αν δεν ειχα την εισαγωγη θα ημουν υπερικανοποιημενος με τα νουμερα..λογικα με προγραμμα θα φανει η αξια της..

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους!

Χτες αλλαξα το φωτα της κεντρικης πλαφονιερας με Led.

Εδω ειναι ενα βιντεο απο την διαδικασια τοποθετησης..για οποιον ενδιαφερεται.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε τιμωρε με το όμορφο ρόκο σου!!πολυ όμορφο το αμάξι σου στα Ματια μου!οι αλλαγές σου ωραίες!καλους δρόμους φίλε !

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε τιμωρε με το όμορφο ρόκο σου!!πολυ όμορφο το αμάξι σου στα Ματια μου!οι αλλαγές σου ωραίες!καλους δρόμους φίλε !

Σε ευχαριστω!επισης να χαιρεσαι κ εσυ το δικο σου!!

Αλλαξα κ το φως των πισω επιβατων με Led

phiomegatauomicrongammarhoalphaphi3AF0alpha-1_zps9faffe28.jpg

IMG_3281_zps05fe58df.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια αλλαγη..εβαψα το "χαμογελο" και το πλαστικο γυρω απο τα προβολακια στον μπροστα προφυλακτηρα piano black,αφου απο σαγρε που ηταν..πλαστικοποιηθηκε.

uhaza3em.jpg

y6aty8ej.jpg

u3ebaty9.jpg

eby2utem.jpg

παρα πολυ ωραια αλλαγη αυτη φιλε!!!με σπρει πλαστικοποιησης τα εβαψες?

Link to comment
Share on other sites

να μας ενημωνεις οπως ενημερωνεις το σιροκο κλαμπ σε παρακαλω πολυ...δεν μπορει αυτη την βελτιωση εκει να την εχεις τοσο καιρο και εδω τιποτα....να εισαι παντου και συνεχεια σε θελω!

Link to comment
Share on other sites

@artigas Την δουλεια την εκανα σε βαφειο-φανοποιειο..δεν εχω ιδεα τι χρησιμοποιησε ο μαστορας.

@quicksilver Στο scirocco club η παρουσιαση μου ειναι πιο αναλυτικη αφου υπαρχει μεγαλυτερο ενδιαφερον λογικο ειναι..στο εδω club ειναι πιο απλη γιατι δεν θελω να κουραζω με πολυ μπλα μπλα.

Link to comment
Share on other sites

εχεις τα δικια σου ...εδω πιανει ολα τα μοντελα τοφορουμ.

το αυτοκινητο παντως εχει αλλαξει προς το καλυτερο μιας και οι προσωπικες πινελιες το κανουν ξεχωριστο...ωραιο αποτελεσμα και μπραβο για τις συνεχεις προσπαθειες για βελτιωση.keep tuning :good:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.