Jump to content
Tonyantony

Tonyantony-Μαύρος Κεραυνός

Recommended Posts

ειναι τελικα αυτοματο αυτο η οχι??αν εισαι αυτοματος το βαζεις στο d kai παει σουπερμαρκετ η γιαγια πλεον με αυτο,,,,το ξερω απτο δικο μου....

Όχι δεν είναι αυτόματο, προτιμώ χειροκίνητο ιδίως για 1ο αυτοκίνητο για να μην καλομάθω και μετά μπω σε κανα χειροκίνητο και ψάχνομαι γιατί δεν ξεκινάει :p

Link to comment
Share on other sites

τωρα οκ πρεπει να ειναι μπιβ ο αλλος για να μην ξερει το αυτοματο ,αφου ειναι για ηλιθιους....αλλα γουστα ειναι αυτα!εγω το διαλεξα γιατι ειναι ποιο γρηγορο απτο χειροκινητα :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

τωρα οκ πρεπει να ειναι μπιβ ο αλλος για να μην ξερει το αυτοματο ,αφου ειναι για ηλιθιους....αλλα γουστα ειναι αυτα!εγω το διαλεξα γιατι ειναι ποιο γρηγορο απτο χειροκινητα :thumbsup:

Μάλλον λάθος κατάλαβες, το αντίθετο εννούσα, ότι αν κάποιος μάθει στο αυτόματο μετά δεν μπορεί να πάει χειροκίνητο

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ομορφο φίλε Tonyantonty(ειμαστε και συνομιλικοι)

Αχ αυτό το R-Line ήταν μέσα στις επιλογές μου και δεν κυκλοφορεί πολύ σε R-Line το Golf και ξεχωριζει . Ερωτας ..

Τελικά πήρα αλλο που μου αρέσει εξησου αλλα κυκλοφορεί απιστευτα ....

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ομορφο φίλε Tonyantonty(ειμαστε και συνομιλικοι)

Αχ αυτό το R-Line ήταν μέσα στις επιλογές μου και δεν κυκλοφορεί πολύ σε R-Line το Golf και ξεχωριζει . Ερωτας ..

Τελικά πήρα αλλο που μου αρέσει εξησου αλλα κυκλοφορεί απιστευτα ....

Ευχαριστώ πολύ, εσύ τι σπουδάζεις?Κάτι μηχανολογικό απ'ότι έχω καταλάβει, εγώ πάντως είμαι μηχανολόγος μηχανικός στο ΕΜΠ 2ο έτος

Link to comment
Share on other sites

Καλά κατάλαβες ! Μηχανολόγος και εγώ , ΤΕΙ 3ο έτος

;)

Δεν εισαι περιεργος να δεις ποσα αλογα ειναι πλεον το αμαξι σου;;γιατι δεν κανεις μια δυναμομετρηση;ετσι απο περιεργεια..

Βασικά θέλω να βάλω κάποια πράγματα στο αμάξι ακόμα και δεν έχω πολλά λεφτά οπότε δε θέλω να τα χαλάσω, όταν πάρω ότι θέλω θα κάνω και δυναμομέτρηση.Πάντως δεν είναι κανα custom πρόγραμμα για να μην ξέρω που βρίσκομαι, κάπου 220 άλογα 330 ροπή με απόκλιση +-3% πιστεύω

Link to comment
Share on other sites

;)

Βασικά θέλω να βάλω κάποια πράγματα στο αμάξι ακόμα και δεν έχω πολλά λεφτά οπότε δε θέλω να τα χαλάσω, όταν πάρω ότι θέλω θα κάνω και δυναμομέτρηση.Πάντως δεν είναι κανα custom πρόγραμμα για να μην ξέρω που βρίσκομαι, κάπου 220 άλογα 330 ροπή με απόκλιση +-3% πιστεύω

κοντα εισαι....αλλα θες εξατμιση για να δεις τα νουμερα σου ολοσωμη....

Stage I ECU Upgrade

Not only does our Stage I ECU Upgrade give you higher peak numbers of 212 horsepower and 250 ft-lbs of torque, but gains of 45-58 horsepower and 73-92 ft-lbs of torque between the base 160 HP and 180 HP engines. APR's ECU Upgrade is the best power per dollar modification for the new 1.4TSI Twincharger and gives it just the extra edge these cars lack from the factory without pushing the limits. With factory like smoothness and drivability APR's ECU Upgrade will fill the void in an otherwise excellent car.

τυχαια βρηκ αυτο apr=apple premium resselers!!!!!!lol

http://www.iphonehellas.gr/forum/topic/120190-%CE%BA%CE%B5%CE%BD%CF%84%CF%81%CE%B9%CE%BA%CE%AE-%CF%83%CE%B5%CE%BB%CE%AF%CE%B4%CE%B1-%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CF%8E%CE%BD-apr/

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

212 με σκέτο πρόγραμμα, εγώ πιστεύω πάει σχεδόν 220 με την εισαγωγή και με το ic που έχω και 230+ με εξάτμιση

Link to comment
Share on other sites

Carbon στο σήμα του πορτ μπαγκάζ

60512575.jpg

Σιδεράκια R στο λεβιέ ρύθμισης ύψους

73308594.jpg

Και έχω παραγγείλει και κάτι καλούδια για τα χριστούγεννα από γερμανία, θα ρθουν σε 2-3 βδομάδες μου παν :D

Link to comment
Share on other sites

212 με σκέτο πρόγραμμα, εγώ πιστεύω πάει σχεδόν 220 με την εισαγωγή και με το ic που έχω και 230+ με εξάτμιση

Εχει μετρηθει κ scirocco 160αρι..μονο εισαγωγη 230 αλογα!

Link to comment
Share on other sites

Εχει μετρηθει κ scirocco 160αρι..μονο εισαγωγη 230 αλογα!

Μακάρι, πάντως εμένα η wish list μου μικραίνει και όταν αδειάσει θα πάω να δώ :p

Link to comment
Share on other sites

Ήρθαν τα πράγματα από Γερμανία :D

Όλα είναι αυθεντικά αξεσουάρ της VW

Καινούργιος καθρέφτης μαύρος με carbon

13956503.jpg

50482130.jpg

30555742.jpg

Μετά πήρα carbon διακοσμητικό για απ' έξω

17816313.jpg

Και carbon για μέσα :p

89479285.jpg

31511384.jpg

40790811.jpg

565d.jpg

Και μια κοντινή

95154149.jpg

Αυτά ήταν τα δώρα του για τις γιορτές :p

Σε λίγες μέρες θα παραγγείλω και κανα δυο βλακειούλες ακόμα από ebay

Edited by Tonyantony
Link to comment
Share on other sites

ωραια αντιθεση αντωνιε ,καλα το πας!!!

Ακολουθώ τα βήματά σου στη φωτογραφία :p , μόνο που εγώ έχω μια απλή φωτογραφική και όχι κανα τέρας τεχνολογίας dslr :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ααα μη λες και εγω με την απλη ξεκινησα,μετα εμαθα για το συστημα....εκπαιδευεις το ετερο ημισι και στο τελος της εκπαιδευσης του λες τι θες να σου φερει....βοηθαει η κρεβατομουρμουρα! :thumbsup:

:afro:

Link to comment
Share on other sites

ααα μη λες και εγω με την απλη ξεκινησα,μετα εμαθα για το συστημα....εκπαιδευεις το ετερο ημισι και στο τελος της εκπαιδευσης του λες τι θες να σου φερει....βοηθαει η κρεβατομουρμουρα! :thumbsup:

:afro:

χαχαχαχα μωρέ εσύ δεν έχεις ανάγκη, και δώρο να μην ήταν θα πήγαινες και θα την έπαιρνες, αλίμονο σε μας :p

Link to comment
Share on other sites

Τα φιλετάκια μέσα είναι καπάκια που κολλάνε από πάνω, είναι αυθεντικαλ εξτρά της vw και α έχει και στο eshop της vw, αν τα θέλετε τα παραγγέλνετε ή από εκεί ή από αντιπροσωπεία και τα φέρνουν από γερμανία σε κάπου 3 βδομάδες

Πολυ ωραιο το αμαξι φιλε, μπορεις να μ πεις απο π αγορασες τα φιλετα carbon για τις πορτες? Ευχαριστω

φιλε μου θα θελα να μαθω τα φιλετακια μεσα εξω ειναι αλλα η τα δικα σου βαμενα?αν ειναι αλλα μας λες απο που τα αγορασες?
Link to comment
Share on other sites

Τυπικότατος παιδιά ο αμερικάνος.Στο site δίνει 212 άλογα και 332 ροπή και εγώ εβγαλα 212.6 με 331.9 :goodjob:

Και αυτά με το 95 οκτανίων

scan0005un.jpg

Edited by Tonyantony
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.