Jump to content
giorgos2421

Συνάντηση Μελών Ιωαννίνων, Κυριακή 16 Δεκεμβρίου

Recommended Posts

Αυτην την Κυριακη 16 Δεκεμβριου στις 13:00 π.μ. συναντηση για τσιπουρακι-μεζεδακια ή καφε και μπολικη κουβεντα στο Αγνάντι στο μωλο (το πρωτο στη σειρα εστιατοριο).

Παρακαλω οσοι ερθετε να δηλωσετε συμετοχη ωστε να ξερουμε ποσα ατομα θα παρευρεθουν.

Θα παρκαρουμε εδω και εχει κοστος 3 Ευρω. Χρησιμοποιειται σαν κύριο παρκινγκ απο το Αγναντι οποτε λογικα το αντιτιμο θα επιστραφεί.

http://maps.google.g...;sz=19&z=19

Θα φαμε εδω.

http://maps.google.g...sp=0&sz=19&z=19

Edited by PAGOURISTAS
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω +1 σιγουρα.

Γιωργο στειλε μην. σε ολους.

Στο doggy του ειπες να στειλει massmail?

Εμεις θα ερθουμε για ρετσινα-κολα. Πιανεται????? :drool: :drool: :drool: :drool: :drool:

Εγω παντως θα το παρκαρω στο παρκινγκ ειτε μου δωσει ειτε δεν μου δωσει τα λεφτα πισω.

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

εγω θα βγαλω και φωτο...να εγκαινιασω και το μηχανημα....μην περιμενετε θαυματα στο μονταζ..να ειστε απαραιτητως πλυμενοι και με τον κηδεμονα σας!!!

και θα εχω και την συζηγο τελικα

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

Καλα να περασετε !!! Κ μην πιειτε πολυ ..... :hyper: :hyper: :hyper:

Εχει τπτ το προγραμμα για τελος του μηνα που θα ειμαστε κ μεις κατω ;;;;

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να εχεις ρελειωσει 13 σχολες πολεμου αλλα απο γεωγραφια .....μαπα!!!!!!ιωαννινα και κατω δυσκολακι το κοβω κυριε μου μηπως κανεις κατι λαθος;;;

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να εχεις ρελειωσει 13 σχολες πολεμου αλλα απο γεωγραφια .....μαπα!!!!!!ιωαννινα και κατω δυσκολακι το κοβω κυριε μου μηπως κανεις κατι λαθος;;;

μαλλον κραταει τον χαρτη αναποδα :lol: :lol: .........παντως ο καιρος ενδεικνυται για ενα ταξιδακι στα Ιωαννινα :whistling: :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να εχεις ρελειωσει 13 σχολες πολεμου αλλα απο γεωγραφια .....μαπα!!!!!!ιωαννινα και κατω δυσκολακι το κοβω κυριε μου μηπως κανεις κατι λαθος;;;

Οταν εισαι Αθηνα λες θα κατεβω χωριο κ οταν εισαι χωριο λες θα ανεβω Αθηνα !! Δεν ειναι γεωγραφικο - τοπογραφικο το θεμα μανα μου ....

Link to comment
Share on other sites

λολ το ψοφησατε...αντε countdown και θα φερω και μια φιλη της γυναικας γιναμε 3 πλεον!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σωτηρη σε περιμενω. Ενα τηλ. κανε μου πριν ερθεις και τα κανονιζω ολα.

Επισης να προσθεσω οτι σημερα μου αρεσε παρα πολυ.

Εγινε μια πολυ ωραια παρεα που συζητησε τα παντα.

Δουλεια-οικογενεια-παρεα-φιλια-αυτοκινητα και πολλα αλλα.

Εγω να πω ενα μεγαλο μπραβο στον Τολη απο Ηγουμενιτσα που ηρθε. (εχει δωσει το παρων σε πολλες συναντησεις των Ιωαννινων)

Εφη θα ερθω μεσα στον Ιανουαριο να δω και τα μικρα.

Να μαστε παντα καλα και ερχεται συνεχεια.

Τις φωτο τις ανεβασα. Περιμενω και απο τον Λευτερη

Link to comment
Share on other sites

καλα εγω επειδη δεν καταλαβαινω πως ανεβαζω εκει που μου λες μιας και μονο copy paste τα λινκ ξερω νακανω...τα ποσταρω εδω μιας και το θεμα ειναι αυτο..και ειναι 160 mb φωτος μιλαμε για αναλυση...και δεν επιτρεπει πανω απο 2μβ που ειναι μονο η συντομευση!!

IMG_2934.jpg

IMG_2935.jpg

IMG_2936.jpg

IMG_2938.jpg

IMG_2939.jpg

IMG_2940.jpg

IMG_2941.jpg

IMG_2942.jpg

IMG_2943.jpg

IMG_2947.jpg

IMG_2957.jpg

IMG_2958.jpg

IMG_2960.jpg

IMG_2963.jpg

IMG_2964.jpg

IMG_2967.jpg

IMG_2970.jpg

IMG_2971.jpg

IMG_2972.jpg

βεβαια τις συρρικνωσε το photοbucket γιαμενα...

Link to comment
Share on other sites

Guest methana

Παρατηρηση πρωτη Λευτερη εισαι απαραδεκτος φορας μπλουζα αλλου club και την εμφανιζεις εδω??? Αισχος :vava::laugh: :laugh:

Παρατηρηση δευτερη γενικα βλεπω απο διακριτικα του κλαμπ(ενδυση) γενικα υστερειτε.

Ευτυχως που εσωσαν την κατασταση οι ομορφες παρουσιες και το ομορφο μερος που επιλεξατε αλλιως θα περνατε 0 σε ολα.... :laugh: :laugh:

Τα αυτοκινητα δεν τα σχολιαζω για απλα ειναι κουκλια

Link to comment
Share on other sites

Παρατηρηση πρωτη Λευτερη εισαι απαραδεκτος φορας μπλουζα αλλου club και την εμφανιζεις εδω??? Αισχος :vava::laugh: :laugh:

Παρατηρηση δευτερη γενικα βλεπω απο διακριτικα του κλαμπ(ενδυση) γενικα υστερειτε.

Ευτυχως που εσωσαν την κατασταση οι ομορφες παρουσιες και το ομορφο μερος που επιλεξατε αλλιως θα περνατε 0 σε ολα.... :laugh: :laugh:

Τα αυτοκινητα δεν τα σχολιαζω για απλα ειναι κουκλια

τι να κανω αφου δεν μου πανε πλεον τα μπλουζακια φουτερ του vwclub πηρα τοmedium μετα πηρα το large ουτε και αυτο μου κανει πλεον...ετσι φορεσα ενα του γκολφ απο οταν ημουν εκει μιας και ηταν EXTRA LARGE!!!!

εκει βλεπεις ειχα προβλεψει!!!

το σιροκο που ειναι εξω απτο παρκιν δεν ειναι στο κλαμπ και τωρα προσεξα οτι εχει και 4 εξατμισεις...καμια 1000 :cat: λυκοσκυλα θα εχει και αυτο....

Link to comment
Share on other sites

τι να κανω αφου δεν μου πανε πλεον τα μπλουζακια φουτερ του vwclub πηρα τοmedium μετα πηρα το large ουτε και αυτο μου κανει πλεον...ετσι φορεσα ενα του γκολφ απο οταν ημουν εκει μιας και ηταν EXTRA LARGE!!!!

εκει βλεπεις ειχα προβλεψει!!!

το σιροκο που ειναι εξω απτο παρκιν δεν ειναι στο κλαμπ και τωρα προσεξα οτι εχει και 4 εξατμισεις...καμια 1000 :cat: λυκοσκυλα θα εχει και αυτο....

1400αρι γατακι ειναι!!!επιτηδες το αφησε απο πισω σου,για να σου κλεψει κανενα αλογο........

Link to comment
Share on other sites

Guest methana

τι να κανω αφου δεν μου πανε πλεον τα μπλουζακια φουτερ του vwclub πηρα τοmedium μετα πηρα το large ουτε και αυτο μου κανει πλεον...ετσι φορεσα ενα του γκολφ απο οταν ημουν εκει μιας και ηταν EXTRA LARGE!!!!

εκει βλεπεις ειχα προβλεψει!!!

Αντε θα σου δωσω εγω την λυση παλι

Λευτερης νεα εμφανιση μπηγε για αλλαγη μπλουζας και εμφανιστει με την κανονικη η αλλη ηταν φωτομονταζ.... :cool: :cool:

img2934l.jpg

Link to comment
Share on other sites

:hyper: :hyper: :hyper: :hyper: :hyper: :hyper: :hyper: :hyper: :hyper::laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: καλα βρε golf εγραφε δεν εγραφε και τοyotα!!!!χαχαχαχαχαχα
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.