Jump to content
activious

Εορτασμός Γενεθλίων Hellenic Vwclub Στον Βολο...

Recommended Posts

Το Δ.Σ. του Hellenic VWClub σας προσκαλεί την Κυριακη 27 Ιανουαρίου 2013 στην εορταστική εκδήλωση που θα γίνει για τα 9 χρόνια από την ίδρυση του! Η επέτειος της δημιουργίας της μεγαλύτερης ελληνικής κοινότητας φίλων και κατόχων VW οχημάτων θα εορταστεί σε όλες τις πόλεις που γίνονται οργανωμένες συναντήσεις και μεταξύ αυτών και στον Βολο.


Στον Βολο τα μέλη θα συναντηθούν το μεσημερι της κυριακης 27/1 στις 12:00 στο parking που βρισκεται απεναντι απο το Volos Palace...απο εκει θα ξεκινησουμε για να παμε στο εστιατοριο "Νεα ρεμβη" που βρίσκεται στον Αγ. Ονουφριο.

Εκεί όλοι μαζί τρώγοντας, πίνοντας, τραγουδόντας και χορεύοντας θα διασκεδάσουμε και θα θυμηθούμε τις πιο χαρούμενες στιγμές της λέσχης μας! Φυσικά θα σβήσουμε τα κεράκια για να γλυκαθούμε με τουρτίτσα!!!.

Ωστόσο για την συμμετοχή σας σε αυτή την εκδήλωση είναι καλυτερα να δηλώσετε την παρουσία σας για να μπορεσουμε να ενημερωσουμε το μαγαζι για τον αριθμο των τραπεζιων που θα χρειαστουμε...

Σε όλες τις εκδηλώσεις μας μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με τη δική σας παρέα, με βελτιωμένο ή μη όχημα VW!!!
Η θεματολογια της συναντησεις δεν εχει να κανει μονο για το θεμα των αυτοκινητων ,οποτε οσοι επιθυμουν μπορουν να φερουν και το ταιρι τους ....


Σας περιμένουμε,
το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Θα βάλω και χάρτη για να μην ψάχνεστε! Απλά δηλώστε την συμμετοχή σας ώστε να μπορέσουμε να κλείσουμε με μεγαλύτερη ακρίβεια στο μαγαζί.

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω τα μέλη που θα παραβρεθούν ότι την Κυριακή ο Πάνος θα χει στα χέρια του τα ημερολόγια του 2013. Όποιος επιθυμεί να το αποκτήσει κοστίζει 3€/τεμάχιο..

 

Πληροφορίες εδώ....http://www.vwclub.gr...117#entry522198

Link to comment
Share on other sites

Σε εστιατοριο θα πατε ;;; Δεν πιστευω Παναγιωτη να ειναι απο αυτα τα υποπτα τσιπουραδικα του Βολου ;;;

Καλα να περασετε και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ VWclub !!!!!

Link to comment
Share on other sites

λογικα θα εχουν ερθει με τον Φανη και τα αυτοκολλητα...

 

Σε εστιατοριο θα πατε ;;; Δεν πιστευω Παναγιωτη να ειναι απο αυτα τα υποπτα τσιπουραδικα του Βολου ;;;

Καλα να περασετε και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ VWclub !!!!!

 

εμενα γιατι κατι μου λεει οτι ολοι θα θελαμε να ειναι απο αυτα τα τσιπουραδικα... :crazy:

 

αλλα θα παμε σε ενα εστιατοριο για να γεμισουμε τα στομαχια μας....

Link to comment
Share on other sites

Guest methana
Δε βλεπω συμμετοχες...Αν ειναι να ειναστε 4 ατομα να μην ξεκινησω να ερθω...

Και εγω να συμπληρωσω στα meeting παμε για την καλη παρεα :cheer: :cheer: και σε συνδιασμο με καλο τσιπουρο-μεζε βγαινει το καλυτερο αποτελεσμα ανεξαρτητου αριθμου παρευρισκομενων.

Link to comment
Share on other sites

θα ειναι βρε ,απλα πολυ δεν γραφουν μεσα...

Παναγιώτη είμαι σίγουρος οτι θα περάσετε τέλεια! Κρίμα που δεν θα είμαι στη γειτονιά αυτή τη φορά..

Χρόνια Πολλά VWclub !

Link to comment
Share on other sites

Και εγω να συμπληρωσω στα meeting παμε για την καλη παρεα :cheer: :cheer: και σε συνδιασμο με καλο τσιπουρο-μεζε βγαινει το καλυτερο αποτελεσμα ανεξαρτητου αριθμου παρευρισκομενων.

 

σημερα σε ολα τα post που εκανες συμφωνω μαζι σου....

το πιο πολυ γελιο το ριχνουμε οταν ειμαστε λιγοι...

 

Παναγιώτη είμαι σίγουρος οτι θα περάσετε τέλεια! Κρίμα που δεν θα είμαι στη γειτονιά αυτή τη φορά..

Χρόνια Πολλά VWclub !

μην το λες....δεν εισαι μακρια...2 ωρες δρομος ειναι... :crazy:

Link to comment
Share on other sites

αλλη μια συναντηση εγινε...

περασαμε πολυ ωραια και ειχε πολυ μα πολυ γελιο.....(οπως παντα και λιγο παραπανω...)

 

να και μια φωτογραφια απο την τουρτα....

http://tinypic.com/r/ao5gee/6

 

 

και κοιταξτε εδω μια λεπτομερια στην τουρτα για να μην μας πιανει το ματι.....

http://tinypic.com/r/16i8qwz/6

 

:hyper: :hyper: :hyper: :hyper:

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Guest methana

χαχαχαχαχαχαχ vwclud το "ζαχαροπλαστης" φταιει.........πηγενε 3 χρονια στην ιδια ταξη (αγγλικα) :laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Από ότι έμαθα περάσατε πολύ ωραία και με κόσμο. ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ και συγχαρητήρια και θα σας περιμένουμε όλους στην ΚΑΣΤΟΡΙΑ στις 16-18/03/2013 στην ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ του HellenicVWClub...

 

Όποιος επιθυμεί ημερολόγιο αφού δεν πρόλαβε να πάρει παρακαλείτε να ρθει σε επικοινωνία με το μέλος lupakos που είναι ο υπεύθυνος. έχουν μείνει λίγα ακόμα...Προλάβετε...!!!

Link to comment
Share on other sites

Περασαμε πολυ καλα και οπως ειπε και ο activious με πολυ γελιο...Απο κοσμο ομως δε θα το ελεγα οτι ειχαμε και πολυ... :thumbsd: Ειχαμε μια ελπιδα να μην ερθει ο Φανης για να κοψουμε την τουρτα στα τεσσερα αλλα τελικα εφτασε με λιγη καθυστερηση και ετσι αναγκαστηκαμε να βγαλουμε περισσοτερα κομματια... :p :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε πιστευω οτι ο Φανης αργησε .... Απλα εσεις πηγατε νωρις !!!!

 

μας καταλαβες...... :hyper: :hyper: :hyper:

 

να ενημερωσω οτι μου εμειναν 2 τελευταια ημερολογια που θα τα εχω μαζι μου στην επομενη συναντηση...

 

οποιο μελος θελει μου λεει.....

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Φωτογραφίες από τον εορτασμό των 9 ετών του Hellenic VWClub, για όλες τις πόλεις, θα δείτε στο σχετικό άλμπουμ κάνοντας κλικ εδώ!

 

Υπενθυμίζουμε ότι :

- Εφεξής και μέχρι την Πανελλήνια Συνάντηση στην Καστοριά θα δίνονται ξεχωριστοί λαχνοί ενίσχυσης της λέσχης αξίας 2 ευρώ. Οι λαχνοί αυτοί θα συμμετάσχουν σε ξεχωριστή κατηγορία δώρων στην κλήρωση που θα γίνει στην διάρκεια της κεντρικής εκδήλωσης. Τέτοιους λαχνούς μπορούν να πάρουν ακόμη και όσοι δεν έλθουν στην εκδρομή.

- Κυκλοφόρησαν αναμνηστικά ημερολόγια για το νέο έτος αξίας 3 ευρώ. Όσοι επιθυμούν να το προμηθευτούν θα πρέπει άμεσα να επικοινωνήσουν με τον Γιάννη (lupakos) ή για τα 2 τελευταία που υπάρχουν στην πόλη σας με τον Παναγιώτη (activious).

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.