Jump to content
Κοσμάς

Weekly Night Out - Θεσσαλονίκη - Πέμπτη 7/2, 21:00

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη,

 

Aυτή την Πέμπτη 7/2 στην όμορφη πόλη της Θεσσαλονίκης θα έχουμε συνάντηση με ιδιαίτερο προορισμό!
Το σημείο προ-συνάντησης είναι στο χώρο στάθμευσης του Carrefour Μακεδονία! Το ραντεού έχει οριστεί για τις 21:00.
Δηλώστε την συμμετοχή σας με τον γνωστό τρόπο, δηλαδή ψευδώνυμο + αριθμός επιπλέον ατόμων που θα σας συνοδεύουν.

Ελάτε μόνοι ή με την δική σας παρέα! Με το δικό σας βελτιωμένο ή μη Volkswagen!


 

Υπενθυμίζουμε ότι :

- Εφεξής και μέχρι την Πανελλήνια Συνάντηση στην Καστοριά θα δίνονται ξεχωριστοί λαχνοί ενίσχυσης της λέσχης αξίας 2 ευρώ. Οι λαχνοί αυτοί θα συμμετάσχουν σε ξεχωριστή κατηγορία δώρων στην κλήρωση που θα γίνει στην διάρκεια της κεντρικής εκδήλωσης. Τέτοιους λαχνούς μπορούν να πάρουν ακόμη και όσοι δεν έλθουν στην εκδρομή. Μπορείτε να επικοινωνείτε στην Αθήνα με τον Παναγιώτη (PanosVR6).

- Κυκλοφόρησαν αναμνηστικά ημερολόγια για το νέο έτος αξίας 3 ευρώ. Όσοι επιθυμούν να το προμηθευτούν θα πρέπει άμεσα να επικοινωνήσουν με τον Γιάννη (lupakos).

- Μπορείτε να μας βρείτε στα πιο δημοφιλή κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png

 

 

Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητά μέλη - γκολφάκιδες ! αυτή την πέμπτη 7/2 θα έχουμε συνάντηση με ιδιαίτερο προορισμό και για αυτό παρακαλώ να δηλώσετε την συμμετοχή σας ! 

Αρχική συνάντηση το carrefour μακεδονία και ώρα 9:00 δλδ μισή ώρα νωρίτερα από την συνηθισμένη ώρα  !

+1 μπορει 2!

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητά μέλη - γκολφάκιδες ! αυτή την πέμπτη 7/2 θα έχουμε συνάντηση με ιδιαίτερο προορισμό και για αυτό παρακαλώ να δηλώσετε την συμμετοχή σας ! 

Αρχική συνάντηση το carrefour μακεδονία και ώρα 9:00 δλδ μισή ώρα νωρίτερα από την συνηθισμένη ώρα  !

θα μαστε ολοι εκει..!!!

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα μικρό σερβις που έκανα (αντιβηχικό, otrivin, depon κλπ) είμαι καλά και θα είμαι εκεί!

Πάμε να κλείσουμε κανένα κόμβο? (όπως με τα τρακτέρ)?? Κοσμά βγάλε λίστα με τα δίκαια αιτήματα μας κι εγώ θα πάρω τα κανάλια :abe:

Link to comment
Share on other sites

Μετά από ένα μικρό σερβις που έκανα (αντιβηχικό, otrivin, depon κλπ) είμαι καλά και θα είμαι εκεί!

Πάμε να κλείσουμε κανένα κόμβο? (όπως με τα τρακτέρ)?? Κοσμά βγάλε λίστα με τα δίκαια αιτήματα μας κι εγώ θα πάρω τα κανάλια :abe:

οι δρομοι κλεινουν στις πανελληνιες...χωρις πλακα εκει να δεις γελιο

Link to comment
Share on other sites

οι δρομοι κλεινουν στις πανελληνιες...χωρις πλακα εκει να δεις γελιο

Πιστεύω οτι θα είναι μια πετυχημένη διοργάνωση με ευρεία συμμετοχή από όλες τις περιοχές της χώρας. Βοηθά και η ημερομηνία αλλά και το γεγονός οτι εκείνο το τριήμερο στην περιοχή γίνονται μοναδικές εκδηλώσεις. Αξίζει μια εκδρομή έστω και χωρίς διανυκτέρευση, ενισχύοντας παράλληλα την εικόνα του club.

Link to comment
Share on other sites

βασικα μιλουσα για παλαιοτερες πανελληνιες που κλειναμε δρομους για να περασουμε ολοι κομβοι,εκει να δεις απορρημενες φατσες που μας κοιτουσανε

οσο για το μετσοβο (αυθημερον εκδρομη) μας παρελαβε η αστυνομια και μας πηγανε στο κεντρο να παρκαρουμε.

τωρα για την επερχομενη πανελληνια ναι καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολη η ημερομηνια,(τι να πω κ εγω που υπαρχει κ εφημερια απο την μαρια και δε ξερω αν θα καταφερω να τα συνδυασω)

Link to comment
Share on other sites

βασικα μιλουσα για παλαιοτερες πανελληνιες που κλειναμε δρομους για να περασουμε ολοι κομβοι,εκει να δεις απορρημενες φατσες που μας κοιτουσανε

οσο για το μετσοβο (αυθημερον εκδρομη) μας παρελαβε η αστυνομια και μας πηγανε στο κεντρο να παρκαρουμε.

τωρα για την επερχομενη πανελληνια ναι καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολη η ημερομηνια,(τι να πω κ εγω που υπαρχει κ εφημερια απο την μαρια και δε ξερω αν θα καταφερω να τα συνδυασω)

Αυτες οι πανελληνιες ηταν το κατι αλλο , π.χ Κατερινη , Καλαματα , Λευκαδα , με πολλα αμαξια και παρα πολυ κοσμο !!!

Στην ευρωπαικη περιοδια στην Σερβια και την Ιταλια μας παρελαβε και μας η αστυνομια (εμενα και στην Αυστρια !!!! )

Ελπιζω να μπορεσεις να παρεβρεθεις και σε αυτη την εκδρομη .

Καποιοι απο Αθηνα σκεφτομαστε να ερθουμε ξαφνικα μια Πεμπτη βραδυ σε συναντηση , να φαμε κ κανα "καλαμακι" (αστειακι !!!) στα παλια γνωστα μου μερη

Link to comment
Share on other sites

Μέσα και εγώ λέω μόνος μου βέβαια  ! Θεσσαλονίκη είμαι επιτέλους ξανά και λέω να ξαναέρθω!

Link to comment
Share on other sites

σα πολλοι να μαζευομαστε...



Αυτες οι πανελληνιες ηταν το κατι αλλο , π.χ Κατερινη , Καλαματα , Λευκαδα , με πολλα αμαξια και παρα πολυ κοσμο !!!

Στην ευρωπαικη περιοδια στην Σερβια και την Ιταλια μας παρελαβε και μας η αστυνομια (εμενα και στην Αυστρια !!!! )

Ελπιζω να μπορεσεις να παρεβρεθεις και σε αυτη την εκδρομη .

Καποιοι απο Αθηνα σκεφτομαστε να ερθουμε ξαφνικα μια Πεμπτη βραδυ σε συναντηση , να φαμε κ κανα "καλαμακι" (αστειακι !!!) στα παλια γνωστα μου μερη

μακαρι ρε πασατεμπο μακαρι...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.