Jump to content
dim

Elegxos Autokinitoy

Recommended Posts

Καλησπερα, την δευτερα θα ανεβω θεσσαλονικη να αγορασω ενα golf 4 απο ιδιωτη ...εγω δεν γνωριζω

απο εκει για αυτο θα ηθελα  να μου προτεινεται καποιο μηχανικο η φανοποιο για να παω για ελεγχο το αμαξι.επισης να με ενημερωσετε εαν ειναι προτιμοτερο να το παω για ελεγχο σε αντιπροσωπεια η σε ενα οποιοδηποτε συνεργειο..και ποσο περιπου θα ειναι το κοστος σε καθε περιπτωση.....

 

 

 

 

 

ευχαριστω !! δημητρης χαλκιδα

Edited by dim
Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να το πάρεις το καινούριο σου αυτοκίνητο.

 

Το θέμα σου μεταφέρεται στην κατηγορία των Golf όπου θα μπορέσουν να σε ενημερώσουν μέλη από την Θεσσαλονίκη, καθώς το "οδηγίες - απορίες" αφορά οδηγίες και απορίες σχετικά με την χρήση του φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ....δυστυχως δεν μπορω να βγαλω ακρη .....δεν μπορω να καταλαβω πως ανοιξω το θεμα που με απασχολει

στο forum....τι χρειαζεται να κανω;;;;;υπαρχει καποιος συνδεσμος να μου παραθεσεις που μπορω να βρω απαντησεις στις αποριες μου;;;;;

 

 

σε ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

Μια καλή λύση για μηχανικό έλεγχο είναι αυτή εδώ: http://www.expressservice.gr/odiki_gr/contactus/contact.htm

Πόσο θα κοστίσει δεν γνωρίζω αλλά με ένα τηλέφωνο τους ίσως μάθεις.. Αναφέρομαι για τις Νέες Εγκαταστάσεις της εταιρίας κι όχι για το ΚΤΕΟ. Αν θέλεις όμως μπορείς να πας και στα δυο με κάποιο κόστος φυσικά μιας και ειναι κοντά μεταξύ τους.
 

Το αμάξι μπαίνει σε πολλούς ελέγχους όπως αναφέρει εδώ πηγαίνοντας στην επιλογή Εξυπηρέτηση -> Τεχνικός Έλεγχος: http://www.expressservice.gr/odiki_gr/default.htm

 

Μην σε ξεγελά το δωρεάν..ισχύει για όσους έχουν καταχωρήσει το αυτοκίνητο στην εταιρία αυτή και πληρώνουν το αντίτιμο για συγκεκριμένο χρόνο..

 

Στο τέλος του ελέγχου σου δινουν γραπτά τα αποτελέσματα απο όλους τους ελέγχους.

 

Για φανοποιό δεν έχω κάτι να προτείνω..

Ελπίζω να βοήθησα..

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.