Jump to content
Symearg

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη 6/6/2013, Carrefour Μακεδονία, Ώρα 21:00

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη και φίλοι του Hellenic VWClub,

 

την ερχόμενη Πέμπτη 6 Ιουνίου 2013 στις 9:00 μ.μ. θα πραγματοποιηθεί η επόμενη συνάντησή μας,

στην κλασική, για πολύ καιρό, τοποθεσία μας στα Carrefour Μακεδονία στην Πυλαία.

 

Θα συγκεντρώσουμε τα αυτοκίνητά μας στο γνωστό σημείο του parking (στην κεντρική είσοδο των parking του εμπορικού κέντρου) και αφού τα χαρούμε και τα φωτογραφήσουμε θα καθήσουμε για τον καφέ, την μπύρα ή το ποτό μας.

 

Εκτός από το κέφι και τη ζωντάνια, φέρτε και τις ιδέες σας για την επιλογή ενός κοντινού προορισμού, για τη διενέργεια ημερήσιας εκδρομής. Μπορεί να είναι κάποια γραφική ή ιστορική περιοχή ή κάποια περιοχή κοντά σε νομό όπου υπάρχουν μέλη μας και θα μπορούσαν να παρεβρεθούν κλπ (να μην τα πω όλα εδώ).

 

Όπως σε κάθε συνάντηση μας και για την καλύτερη οργάνωση της κράτησης τραπεζιών, δηλώστε τη συμμετοχή σας μαζί με τον αριθμό των ατόμων που θα σας συνοδεύουν με τη μορφή: όνομα μέλους + αριθμό ατόμων (π.χ. symearg+1).

 

Νέα και παλαιά μέλη, είστε όλοι ευπρόσδεκτοι στην όμορφη παρέα μας για να συζητήσουμε ότι μας απασχολεί σε σχέση με την αυτοκίνηση, τα αγαπημένα μας VW αλλά και την καθημερινότητά μας.

Φέρτε τη γοητεία, το χαμόγελο και τις ιδέες σας για την ανάδειξη του club του οποίου αποτελούμε μέλη.

 

Υπενθυμίζω το νούμερο του τηλεφώνου που μπορείτε να επικοινωνείτε 6973507006 (Μάκης / symearg).

 

*** Μπορείτε να μας βρείτε στα πιο δημοφιλή κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png
*** Υπενθυμίζουμε ότι τα VIP μέλη μπορείτε να αξιολογείτε τις συναντήσεις μας μέσω του ειδικού μενού που βρίσκεται δεξιά πάνω απο το αρχικό δημοσίευμα.

Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub. 

 

Edited by symearg
Link to comment
Share on other sites

μην αγχωνεσαι μακη, ειναι νωρις ακομα. ο κοσμος περιμενει να κανονισει  πρωτα τις δουλειες και τις υποχρεωσεις του και μετα να δηλωσει. λογικα θα ερθω αλλα για πιο σιγουρα θα πω την πεμπτη

Link to comment
Share on other sites

Λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων δεν θα μπορεσω να έρθω Μάκη.Ραντεβού την επόμενη φορά.Καλά να περάσετε όσοι παρευρεθείτε.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω οτι είσαι πνιγμένος αυτό τον καιρό. Καλή ευκολία να ΄χεις και θα τα ξαναπούμε.

Link to comment
Share on other sites

Αν και θα ερχομουνα χθες με τρακαραν και δυστυχως δε θα παρευρεθω!αν καποιος εχει παρομοιες εμπειριες ας μου στειλει πμ για να λυσω καποιες αποριες....

Link to comment
Share on other sites

Κακό αυτό... Εσύ να είσαι καλά Γιάννη όπως και οι υπόλοιποι εμπλεκόμενοι φυσικά!

Link to comment
Share on other sites

Και γω μέσα παιδιά.+1 όπως πάντα.!Απλώς θα είμαι εκεί κατά τις 9:20 λόγω δουλειάς.!

Link to comment
Share on other sites

Μια ,ακόμη, όμορφη συνάντηση πραγματοποιήθηκε και σήμερα. Με μεγάλη χαρά καλωσορισαμε νέα μέλη και ξαναγνωριστηκαμε με παλαιά που είχαν πολύ καιρό να μας τιμήσουν με την παρουσία τους. Ιδιαίτερα θα ήθελα να αναφερθώ στην ωραία παρέα από τις Σέρρες που ηρθε μαζι μας. Και φυσικά ένα μεγάλο μπράβο σε όλους τους υπόλοιπους φίλους που είναι σταθερά οι στυλοβάτες του club εδώ στη Θεσσαλονίκη.

Ενδιαφέρον παρουσίασαν οι προτάσεις για τη διοργάνωση ημερήσιας εκδρομής και θα παρουσιαστούν σε ξεχωριστό θέμα.

Βεβαίως την παράσταση έκλεψαν για ακόμη μια φορά τα κορίτσια της παρέας μας. Χαλάλι τους!

Σε αναμονή του φωτογραφικού υλικού.

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα και εγω μια βόλτα μίλησα λίγο με titiko! Την επόμενη που δεν θα έχω υποχρεώσεις θα σας έρθω ! Ποια ήταν τα παιδιά από Σέρρες ;; Δεν ήξερα ότι είχαμε μέλη από εκεί!!

Link to comment
Share on other sites

Επαγγελματικές υποχρεώσεις εκτός πόλης με ανάγκασαν να μην καταφέρω να είμαι εκεί. Ζηλεύω τη χθεσινή παρέα σας, που δεν ήμουν μαζί σας!  

Link to comment
Share on other sites



Πέρασα και εγω μια βόλτα μίλησα λίγο με titiko! Την επόμενη που δεν θα έχω υποχρεώσεις θα σας έρθω ! Ποια ήταν τα παιδιά από Σέρρες ;; Δεν ήξερα ότι είχαμε μέλη από εκεί!!

Εντάξει Alex προτίμησες το σινεμά :nea: αλλά και μόνο που πέρασες έστω για λίγο καλά ήταν :db: .

Από Σέρρες ήταν οΓιάννης με άλλους τρεις φίλους του club με ένα Golf v carbon style https://www.facebook.com/giannis.mouratidis.7?fref=ts

Edited by symearg
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήθηκε το σχετικό άλμπουμ για το φωτογραφικό υλικό της εκδήλωσης. Θα το βρείτε κάνοντας κλικ εδώ!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ανεβάζουν καμιά φωτό όμως να σας βλέπουμε και εμείς που ζούμε στα ξένα!!! :pardon:

Έλα Πάνο ήμουν 2 μέρες εκτός και δεν πρόλαβα. Σύντομα ανεβαίνουν!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.