Jump to content
DrYannisK

Το Εχετε Ξαναδει; Τι Λετε;

Recommended Posts

ok φίλε DrYannisK,  ο καθένας κάνει οτι του γουστάρει και του αρέσει.  

Τη γνώμη μας ζήτησες εδώ και είπαμε ο καθένας τις σκέψεις του.

για άλλους (τους περισσότερους) πάντως είναι καγκουριά.

Οτι θέλεις κάνε και αν το κάνεις να το ευχαριστηθείς !

 

Υ.Γ.  αυτό έλειπε να άναβε και με κλειστή την πόρτα.  Φαντάσου να προχωρούσες και να έφεγγε αριστερά και δεξιά το σήμα VWστον δρόμο...  Αλλά γίνεται κι αυτό με πατέντα-τρύπα στις πόρτες χαμηλά ωστε να φωτίζει τον δρόμο....

μπορεί να είναι ωραίο. :crazy:  :crazy:  :crazy:  :crazy:  :crazy:  :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν επειδή χαλάσαμε το τόπικ, DrYannis μπορείς να βάλεις ότι θέλεις στο αυτοκινητό σου!Αυτό είναι υποκειμενικό αρκεί να μην χάσεις το μέτρο

 

σωστος...

 

βλεποντας παντως διαφορα βιντεο, το βρισκω ομορφο και πιθανον να το βαλω. αλλωστε δεν εχω καν φως εκει παρα μονο ενα κοκκινο πλαστικο οποτε και το κοστος ειναι πολυ μικρο και ευκολα μονος το κανεις συμφωνα με το βιντεο. μα ενοειται πως ο καθενας μας θα εχει αλλη αποψη. λογικο ειναι. αλλιως ολοι θα ειχαμε το ιδιο χρωμα αμαξι.

δεν το βρισκω καγκουρια γιατι το σημα εμφανιζεται μονο οτα νανοιγεις την πορτα.

 

η "καγκουρια" που λενε,εχει ενα οριο... διαφερει απο ατομο σε ατομο...

εμενα αυτο δεν μου φαινεται οτι ξεπερνα το οριο...οποτε ισως το εβαζα αν μου αρεσε...

 

 

 

απο εκει και περα θα ηθελα να παρακαλεσω να μην ξεφυγει αλλο η συζητηση...

Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω οτι ξεφύγαμε,  τις απόψεις μας ανταλλάσσουμε σε φιλικό πάντα πλαίσιο και με πολύ δόση χιούμορ βεβαίως βεβαίως.

 

απλά δηλώνω οτι είναι καγκουριά ! και σορρυ που το επαναλαμβάνω απλά δεν βρίσκω καταλληλότερη λέξη να περιέχει όλα αυτά που η λέξη καγκουριά  σημαίνει.

 

σχετικό πάντα βέβαια, σε άλλους αρέσει.

Link to comment
Share on other sites

ok φίλε DrYannisK, ο καθένας κάνει οτι του γουστάρει και του αρέσει.

Τη γνώμη μας ζήτησες εδώ και είπαμε ο καθένας τις σκέψεις του.

για άλλους (τους περισσότερους) πάντως είναι καγκουριά.

Οτι θέλεις κάνε και αν το κάνεις να το ευχαριστηθείς !

Υ.Γ. αυτό έλειπε να άναβε και με κλειστή την πόρτα. Φαντάσου να προχωρούσες και να έφεγγε αριστερά και δεξιά το σήμα VWστον δρόμο... Αλλά γίνεται κι αυτό με πατέντα-τρύπα στις πόρτες χαμηλά ωστε να φωτίζει τον δρόμο....

μπορεί να είναι ωραίο. :crazy::crazy::crazy::crazy::crazy::crazy:

ναι όπως και οτι οι περισσότεροι θέλουν το ΣΥΡΙΖΑ ...έκανες κανά γκάλοπ εξωτερικό κτλ να δεις η γενικά τριγύρω σου σε ένα σεβαστό αριθμό για να λες το το βρίσκουν οι άλλοι ; Μόνο τη γνώμη σ αν θες πες
Link to comment
Share on other sites

Γατάκι playmaker, ότι θέλω θα λέω.

Εσύ να μάθεις πρώτα εληνικά να μιλάς και να γράφεις.

Εμπλεξες και τα πολιτικά τώρα.

Τόσο φελλός είσαι.

Link to comment
Share on other sites

Γατάκι playmaker, ότι θέλω θα λέω.

Εσύ να μάθεις πρώτα εληνικά να μιλάς και να γράφεις.

Εμπλεξες και τα πολιτικά τώρα.

Τόσο φελλός είσαι.

χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Μια φορα...ημουν καπου στη θεσσαλονικη...ηρεμος που λετε με την κοπελα μου σε φαγαδικο ..τρωγαμε..ηρεμα και ωραια. Σκαει ενας τυπος με ενα skoda...με νεον απο κατω ακριβως τον ιδιο led προτζεκτορα στην πορτα φωτα με led ala Audi ,ledoταινια στο εσωτερικο της πορτας και απιστευτα led στο εσωτερικο...που ειχε επενδυσεις κιτρινες alcadara... το γελιο ηταν δαιμονικο και σε πολλα decibel και ο τυπος παρεξηγηθηκε μαλιστα.

 

Οποιος το βαλει μπορει να βαλει και κανονι Laser με εναλλασωμενες κεφαλες...με το λογοτυπο της vw..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

εγραψες !!!! :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:

αλλά σε κάποιους μπορεί να αρέσει και να το-τα βάλουν !  όπως τα καγκουρώ=κάγκουρες.

 

και που στε μάγκες ?   κάνουμε και λίγο χαβαλέ εδω πέρα  έτσι  ?

 

μην αρχίσει κανας φελλός πάλι τα δικά του. !   και πειράγματα κάνουμε και διάφορα μπορεί να πούμε.

όποιος δεν έχει χιούμορ να πιει λίγο αλατόνερο και μετά ξύδι !  (άσχετο)

 

άλλωστε το τόπικ σηκώνει για πείραγμα, για σχόλια και πολλές καγκουριές ή όπως αλλιώς θέτε  πείτε το !

 

Υ.σ.  η λέξη θέτε  σημαίνει θέλετε .,  ....  για κάποιο γατάκι που θα απορεί το λέω... ;)

Link to comment
Share on other sites

Σιγα μη κατσω να παρεξηγηθω κιολας με τους κουβαδες που εχουμε ... ! Εχει γελιο παντως! Στη θεσσαλονικη εχω δει Golf με πραγματικο καπο καρμπον...(Gti 5), πιθανων να ειναι ενας απο εσας εδω κιολας...και με εχει φαει ενα τεραστιο Γ Ι Α Τ Ι  το ιδιο γιατι που ειχα οταν ειδα hundai coupe με επισης πραγματικο καρμπον.  

Link to comment
Share on other sites

δε μπαινει στην θεση απο το φως της πορτας, ανοιγεις τρυπα απο κατω και συνδεεται με τη μπλαφονιερα της πορτας

Πω πω...αυτο το βάζω αύριο κιόλας...

geteqy9u.jpg

αααααααααυτο ειναι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.