Jump to content
Tourbatos

Revo Ή Unitronic Προγραμμα Για Golf 6 ?

Recommended Posts

Δεν υπαρχει κατι αξιοπιστο φιλε μου. Εδω μαμα το αμαξι μπορει να σου βγάλει προβλημα .
Μπορει να σου βγάλει προγραμμα οταν θα εισαι με προγραμμα αλλα δεν παει να πει οτι φταιει μονο το προγραμμα, Υποθέτω πως εχεις 1.4 TSI?
Αν εισαι με DSG σασμαν μην βαλεις Revo αλλά κατι αλλο.
Αν εισαι με Manual σασμαν βαλε οτι θες

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

το 1.4 160 εχω...εδω και 4 χρονια που το εχω δεν μου εχει βγαλει κατι, απλα ψαχνομαι αρκετο καιρο για προγραμμα και εχω καταληξει αναμεσα σε αυτα τα 2.ενα φιλαρακι μου παντως που εχει βαλει της uni στο scirocco δεν του εχει εμφανισει κατι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει κατι αξιοπιστο φιλε μου. Εδω μαμα το αμαξι μπορει να σου βγάλει προβλημα .

Μπορει να σου βγάλει προγραμμα οταν θα εισαι με προγραμμα αλλα δεν παει να πει οτι φταιει μονο το προγραμμα, Υποθέτω πως εχεις 1.4 TSI?

Αν εισαι με DSG σασμαν μην βαλεις Revo αλλά κατι αλλο.

Αν εισαι με Manual σασμαν βαλε οτι θες

O λογος να μην βαλει εαν εχει DSG  Revo???

 

Γιατι δεν εχω ακουσει τιποτα υπηρξαν προβληματα σε καποια αυτοκινητα?

 

Εγω παντως 30000 χιλιομετρα που το εχω πανω ακομα δεν εχω προβλημα.Θα ηθελα να μαθω παντως εαν οντως υπηρχαν περιστατικα.

Link to comment
Share on other sites

O λογος να μην βαλει εαν εχει DSG  Revo???

 

Γιατι δεν εχω ακουσει τιποτα υπηρξαν προβληματα σε καποια αυτοκινητα?

 

Εγω παντως 30000 χιλιομετρα που το εχω πανω ακομα δεν εχω προβλημα.Θα ηθελα να μαθω παντως εαν οντως υπηρχαν περιστατικα.

Τωρα πλεον μπορει τα file της Revo για 1.4 TSI DSG7 να ειναι οκ. Αλλα διορθώθηκαν λόγω των παιδιων απο Ελλαδα που ειχαν απειρα προβληματα και καναν συνεχως υποδειξεις στην REVO για το τι φταιει, αναλυτικα με logs και να λενε οι Αγγλοι οτι το file δεν εχει θεμα και τελικα το αλλαξαν και διορθωσαν ακριβως οτι ελεγαν τα παιδια.

Μπες στο sciroccoclub και διαβασε στο θεμα σχετικα με REVO και DSG

Link to comment
Share on other sites

Τωρα πλεον μπορει τα file της Revo για 1.4 TSI DSG7 να ειναι οκ. Αλλα διορθώθηκαν λόγω των παιδιων απο Ελλαδα που ειχαν απειρα προβληματα και καναν συνεχως υποδειξεις στην REVO για το τι φταιει, αναλυτικα με logs και να λενε οι Αγγλοι οτι το file δεν εχει θεμα και τελικα το αλλαξαν και διορθωσαν ακριβως οτι ελεγαν τα παιδια.

Μπες στο sciroccoclub και διαβασε στο θεμα σχετικα με REVO και DSG

Αρα τωρα μπορει να βαλει το προγραμμα αφου ολα ειναι οκ ετσι??

 

Δεν διαβαζω κανενα Φορουμ για να παρω την αποφαση μου.Οπως ξερεις πηγα και APR και UNITRONIC.

 

Αλλα θεωρω οτι ειναι λαθος να λες σε καποιον μην πας εκει επειδη (ισως) υπηρχαν προβληματα.Ολοι ειχαν προβληματα σημασια εχει να τους βρισκεις και να μπορουν να τα φτιαξουν.

 

Τωρα βεβαια ειναι και το χρηματικο? Ακουω κατι για τιμες απο 250  ευρω με Φ.Π.Α και εγγυηση???

Link to comment
Share on other sites

Αρα τωρα μπορει να βαλει το προγραμμα αφου ολα ειναι οκ ετσι??

 

Δεν διαβαζω κανενα Φορουμ για να παρω την αποφαση μου.Οπως ξερεις πηγα και APR και UNITRONIC.

 

Αλλα θεωρω οτι ειναι λαθος να λες σε καποιον μην πας εκει επειδη (ισως) υπηρχαν προβληματα.Ολοι ειχαν προβληματα σημασια εχει να τους βρισκεις και να μπορουν να τα φτιαξουν.

 

Τωρα βεβαια ειναι και το χρηματικο? Ακουω κατι για τιμες απο 250  ευρω με Φ.Π.Α και εγγυηση???

 

ποιο έχει 250? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.