Jump to content
Guest patrick.vassilis

Προσπάθησαν Να Μου Επιστρέψουν Το Αυτοκίνητο Τρακαρισμένο

Recommended Posts

Καλή συνέχεια Βασίλη. Ηρθε η ωρα να διαβάσω τα ζώδια τώρα. Ασε που έχει και ποδόσφαιρο.

 

Παγιατακη ή λιτσα πατερα??? :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Αντι να μας πεις ποιο κολοσυνεργειο ειναι ωστε ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΟΥΝ εσύ πετάς αετό.

Χάρη θα κάνεις να μας πεις ποιο συνεργειο ειναι???

Εισαι στα καλά σου???

Αντε παρε τα κουβαδάκια σου και μην μας ξανακουράζεις.!

Link to comment
Share on other sites

Guest patrick.vassilis

Έγινε, σε ευχαριστώ για τη φιλοξενία στο τσιφλίκη σου.

Θα φροντίσω να σε ξεφορτώσω και από τα ήδη υπάρχοντα.

Link to comment
Share on other sites

Έγινε, σε ευχαριστώ για τη φιλοξενία στο τσιφλίκη σου.

Θα φροντίσω να σε ξεφορτώσω και από τα ήδη υπάρχοντα.

Δικαίωμα σου είναι να το γράψεις ή όχι.

 

Μια απορία έχω. Γιατί άνοιξες το θέμα αφού δεν ήθελες να γράψεις λεπτομέριες?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι αναγκη να χανουμε την ψυχρεμια μας και να χρησιμοποιουμε υβρις και γενικοτερα εκφρασεις που θυμιζουν πεζοδρομιο και απολυταρχικα καθεστοτα.

Χαλαει ολη η καλη εικονα του forum διχως λογο.Εξαλου ο ''παθων'' μεχρι τωρα ουτε προσβαλε κανεναν απο εδω μεσα, αλλα και η ολη συμπεριφορα του απεναντι μας ειτανε κοσμιοτατη.Γιατι επιλεγουνε ορισμενοι να ξεσπανε τα νευρα τους επανω του διχως λογο?ΕΙμαστε σε ''δημοσιο χωρο'',λεμε τις αποψεις μας και απο την στιγμη που μας σεβονται,πρεπει και να τους σεβομαστε.

 

Ουτε γνωριζω το μελος που ταλαιπωρηθικε,αλλα και ουτε εχω και καποιο προσωπικο συμφερον απο κανενα συνεργειο.

Απλα την αποψη μου διατυπωνω για ενα πιο ''ευ''συζητησιμο forum.


Αντι να μας πεις ποιο κολοσυνεργειο ειναι ωστε ΚΑΠΟΙΟΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΟΥΝ εσύ πετάς αετό.
Χάρη θα κάνεις να μας πεις ποιο συνεργειο ειναι???
Εισαι στα καλά σου???
Αντε παρε τα κουβαδάκια σου και μην μας ξανακουράζεις.!

Αν διαβασεις παραπανω θα δεις οτι ο ανθρωπος εγραψε, πως μπορει να ενημερωσει με πμ οποιον τον ενδιαφερει.

Link to comment
Share on other sites

Αν και θεωρώ ότι δεν μίλησα άσχημα και χωρίς καμία διάθεση να μιλήσω εκ μέρους κανενός, πόσο μάλλον αυτόκλητα, θα ήθελα να σου πω το εξής.

 

Έρχεται ένα μέλος με 14 δημοσιεύσεις και γράφει αυτά που γράφει. Συμμετέχει λοιπόν σε ένα φόρουμ με σκοπό την ανταλλαγή πληροφοριών και απόψεων. Και στην ουσία λέει «έχω μια πληροφορία αλλά δεν σας την λέω. Δεν μπορώ να σας την πω.»

 

Από την άλλη έχουμε ένα φόρουμ με αξιόλογα άτομα σαν τον Κώστα ή τον Νίκο που έχουν μοιραστεί γνώσεις και έχουν κάνει πολλά γκολφάκια ομορφότερα και καλύτερα. Έχουμε όμως και ένα κάρο πονηρούς επαγγελματίες και μη που με οποιονδήποτε τρόπο προωθούν την πραμάτεια τους.

 

Λέει λοιπόν ο φίλος ότι έγινε ότι έγινε αλλά δεν θέλω να σας πω που. Μόνο με πμ αν θέλετε. Δηλαδή; Να μην εκθέσει την εμπειρία του σε κριτική; Και αν εγώ ή εσύ του στείλεις πμ και μετά πω εγώ το συνεργείο τι αλλάζει; Άσε που η όλη διαχείριση του γεγονότος είναι τουλάχιστον εξωφρενική αν είναι πραγματική.

 

Αυτή είναι η κακή πλευρά. Υπάρχει βέβαια και η καλή πλευρά ο φίλος να μην έχει κακές προθέσεις. Να μην έρθει να μας πει ότι επιτέλους βρήκε μετά από αυτήν την «τραγική εμπειρία» συνεργείο της προκοπής, και να μην πέσουν όλοι οι ανυποξιαστοι με τα μούτρα στην νέα ανακάλυψη. Αλλά τότε πρέπει να μιλήσει κάποιος με γνώσεις ψυχολογίας που εγώ δεν κατέχω.

 

Το μόνο που ξέρω είναι ότι υπάρχουν πολλά παραδείγματα εδώ μέσα που επαγγελματίες έφτιαξαν όνομα από ένα στημένο τρολάρισμα χωρίς να το αξίζουν καθόλου. Και επειδή μια παρέα είμαστε, ας προσέχουμε και ας προφυλάσσουμε ο ένας τον άλλο.

Θα μπορούσα να σου πώ ότι και το αρχικό ποστ ήταν γραμμένο σε κειμενογράφο και όχι στο φόρουμ, αλλά δεν έχω καμία διάθεση να κάνω τον αστυνομικό. Απλά ας προσέχουμε

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.