Jump to content
Senereison

Αλλαγή Προφυλακτήρα Σε Golf 7

Recommended Posts

Γεια σας θα ήθελα να σας ρωτήσω Έχω το golf 7 Ο προφυλακτηρας του  Golf 7 R 2014 Και του Golf 7 GTI 2013 Ταιριάζουνε και μπενουν  τέλεια στο golf 7?

Link to comment
Share on other sites

Στα προηγουμενα μοντελα εμπαιναν αλλα με καποιες μικροαλλαγες.

Λογικα και στο 7 ετσι θα ειναι.

Βεβαια ας το επιβεβαιωσει και καποιος γνωστης.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπαααα

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα  παιδιά. έχω ενα golf 6 2008  το κοπάνησα σε ενα κολονάκι κ τσαλάκωσε η μάσκα μπροστά κ το  προβολακι. τι να κάνω να παρω μαμα?θα με ενδιέφερε κ να αλλαξω στυλ όπως του gti       καμιά γνώμη.       

Link to comment
Share on other sites

Δες σε μεταχειρισμένα ή σε ebay.de μήπως τσιμπήσες κανένα r-line προφυλακτήρα μπροστά που είναι λίγο πιο όμορφος από τον απλό.

Για του GTI νομίζω πως θα χρειαστείς περαιτέρω αλλαγές όπως παγούρι υαλοκαθαριστήρων.

Edited by stakyrTSI
Link to comment
Share on other sites

βρηκα αυτο  http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/parts/view/1709643/ στα 270ευρο κ μου λέει οτι εχει  βαλει σε 6αρι κ δεν χρειαζετε μετατροπες  τι λετε  

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις λευκό (Candy white) και είσαι Αθήνα, θα αλλάξω τον δικό μου για να βάλω R-line. Είναι Golf 6 Highline 2011. Αν σε ενδιαφέρει πες μου.

Κατά τ άλλα, μπορείς να βάλεις κανονικά GTI/R-line/R, αρκεί να στον δώσουν κομπλέ με ποδιά από κάτω και ότι άλλο πλαστικό χρειάζεται.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by PiNiOn
Link to comment
Share on other sites

Του GTI πρέπει να τον πάρεις κομπλέ και θέλει σίγουρα αλλαγή στο παγούρι.Του R-Line σίτες και προβολάκια βάζεις και από το

δικό σου αν δεν τον βρείς κομπλέ ενώ για του R 20 χρειάζεται να τον πάρεις κομπλέ.

Edited by stakyrTSI
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις λευκό (Candy white) και είσαι Αθήνα, θα αλλάξω τον δικό μου για να βάλω R-line. Είναι Golf 6 Highline 2011. Αν σε ενδιαφέρει πες μου.

Κατά τ άλλα, μπορείς να βάλεις κανονικά GTI/R-line/R, αρκεί να στον δώσουν κομπλέ με ποδιά από κάτω και ότι άλλο πλαστικό χρειάζεται.

Sent from my iPhone using Tapatalk

με ενδιαφέρει πες μου μια τιμουλα  για τον δικο σου κ ποσο βρηκες τον R-line κομπλε  ευχαριστω 

Link to comment
Share on other sites

πηγα σε εναν φανοποιο κ μου ειπε οτι ο προφυλακτηρας  μου μπορη να φτιαχτη κ τωρα ψαχνω την γριλια  μετο INOX κ το προβολακι  στην αντηπροσωπεια μου ειπαν 130 καμια  γνωμη κανεις  

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα  ψαχνοντας βρηκα αυτο το site http://www.economycarparts.gr/ εχει μια γριλια για προβολακι 12.30 και το προβολακι 26.42 για την μασκα μου golf 6 αξιζη η να δωσω 130 για μαμα. δεν μπορεσα   να βρω τιποτε αλλο  αν καποιος γνωριζει  ας βοηθησει ευχαριστω    

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.