Jump to content
stavros geoldasis

Ειναι Εγγυημενο Κολπο ?

Recommended Posts

Παιδια το θεμα πηγε αλλου δεν ειπα να αλλαξω τα νουμερα απο τις πινακιδες οπως ο λιαπης απλα ειπα να την κανω αορατη στις καμερες δεν ειμαι μαγκας με αυτο που θα κανω απλα οπως και να το κανουμε οι περισσοτεροι εδω μεσα φοβαστε την αστυνομια εγω παλι ειμαι με τους αλλους που την εχουν γραμμενη κανονικα οποτε το θεμα εχει ληξει μολις βρω ακρη θα ανεβασω φωτο με την αορατη πινακιδα να δειτε πως φαινεται.

Μολις βρεις ακρη πες και σε εμας που ενδιαφερομαστε αν ειναι ευκολο

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εννοείται δικαίωμά σου να κάνεις αυτό που θέλεις.....για ένα πράγμα δεν είμαι σίγουρος:άν η κάμερα στο ραντάρ,είναι ίδια με τις άλλες κάμερες..... 8)

 

Το κόλπο, βασίζεται στη χρήση του φλας που έχουν όλες οι σταθερές κάμερες καταγραφής παράβασης ορίου ταχύτητας.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είναι καλύτερο το photoblocker που είναι εντελώς αότατο ακόμα και αν πάρει η αστυνομία τισ πινακίδες? Το αυτοκολλητάκι όπως και να το κάνουμε θα εξέχει λίγο και αν τις πάρουν για παράνομο παρκάρισμα πχ θα το δουν και μετά @@

Link to comment
Share on other sites

παντως εχω δει στο mythbusters οτι κανενα απο αυτα που ξερουμε δε δουλευει.ισως αυτο ομως επειδη ειναι με νανοτεχνολογια υποτιθεται μπορει να κανει κατι..

Link to comment
Share on other sites

Νικόλα πιστεύεις οτι ακομα και να δούλευε κτ θα το έδιναν στην δημοσιότητα;

Ειναι φλέγον το θέμα και οχι απλά "ενας μύθος"!

Link to comment
Share on other sites

Νικόλα πιστεύεις οτι ακομα και να δούλευε κτ θα το έδιναν στην δημοσιότητα;

Ειναι φλέγον το θέμα και οχι απλά "ενας μύθος"!

ενταξει δεν ειναι και τρελλη δημοσιοτητα στο youtube το εβαλαν και σε μια σελιδα στο fb.δε ξερω θα δειξει μολις μαθει Σταυρος.τι ειχαμε τι χασαμε.

και τα αντιρανταρ που κανουν δουλεια καπως ετσι τα πουλανε.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα να σου πω την αλήθεια με νοιάζει πιο πολυ για τα τούνελ μιας και είμαι συνέχεια με cc και σπάνια να κόψω ταχύτητα...αλλά επειδή στα τούνελ από όσο ξέρω υπάρχουν κάμερες πάντα φοβάμαι και αναγκαστικά κόβω. :@

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

οι καμερες στα τουνελ δεν νομιζω να ειναι φωτογραφικες. σιγουρα μπορουν αν θελουν να ελεγξουν ταχυτητα αλλα ειναι πιο πολυ για λογους ασφαλειας εντος των τουνελ

Link to comment
Share on other sites

οχι σε πολλα ειναι φωτογραφικες και δε ειναι αυτες που βλεπεις ψηλα ειναι συνηθως σε εσοχες που εχουν πορτες και ειναι σαν αυτες που εχουν στους δρομους.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

οχι σε πολλα ειναι φωτογραφικες και δε ειναι αυτες που βλεπεις ψηλα ειναι συνηθως σε εσοχες που εχουν πορτες και ειναι σαν αυτες που εχουν στους δρομους.

 

Το αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δυστυχως ακομα τιποτα δεν βρηκα κατι ουτε στο ebay... αυτο με το σπρει δεν ισχυει δοκιμαζαν μια lamborgini στο mythbusters και η καμερα την επιανε ακομα και με 280 χιλιομετρα. θα παω αυτες τις μερες σε εναν που βγαζει αυτοκολλητα να τον ρωτησω περι τινος προκειται μηπως και ξερει κατι και θα συνεχισω να ψαχνω μεχρι να βρω ακρη.

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω εχω περασει αρκετες φορες τα τουνελ της εγναντιας απο γιαννενα και πανω αλλα δεν πηρε το ματι μου φωτογραφικες μεσα στα τουνελ.

και τα κοιταω. μονο μια ειδα στο ρευμα απο θεσ/κη προς ιωαννινα αμεσως μολις βγηκα απο το τουνελ σε σημειο που δεν φαινεται. κατα τα αλλα εχω δει αρκετες στον υπολοιπο δρομο αλλα σε τουνελ μεσα δεν εχει παρει κατι το ματι μου. βεβαια σπανια να παω πανω απο 90 μεσα στο τουνελ

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω εχω περασει αρκετες φορες τα τουνελ της εγναντιας απο γιαννενα και πανω αλλα δεν πηρε το ματι μου φωτογραφικες μεσα στα τουνελ.

και τα κοιταω. μονο μια ειδα στο ρευμα απο θεσ/κη προς ιωαννινα αμεσως μολις βγηκα απο το τουνελ σε σημειο που δεν φαινεται. κατα τα αλλα εχω δει αρκετες στον υπολοιπο δρομο αλλα σε τουνελ μεσα δεν εχει παρει κατι το ματι μου. βεβαια σπανια να παω πανω απο 90 μεσα στο τουνελ

δεν φαινονται πρεπει να γυρισεις το κεφαλι δεξια πισω αφου τις περασεις...

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L

Συγγνώμη στους νομοταγείς πολίτες-οδηγούς του forum για την ακατανόμαστη λέξη.

 

Ελπίζω να μην χάσατε τον ύπνο σας.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.