Jump to content
vband

Αγορά Golf V Gτι Ή Golf Vι Gτι Μεταχειρισμένου

Recommended Posts

Καλησπέρα,

 

'Εχω ένα Golf V TSΙ και ψάχνω να αγοράσω το GTΙ είτε το V είτε το VI. Απ' ό,τι γνωρίζω το V σταμάτησε το 2009 οπότε το πιο καινούργιο που μπορώ να αγοράσω είναι του 2008-2009 σωστά?

 

Μια καλή τιμή για αυτό ποιά πιστεύετε οτι είναι (δε θέλω να χάσω λεφτά λόγω άγνοιας)

 

Ευχαριστώ!

 

 

 

Edited by xband
Link to comment
Share on other sites

οτι παρεις φροντισε να το παρεις ατρακαριστο βασικα.καιμετα με οσο περισσοτερα εχτρα μπορεις.προτεινω επετειακο edition 30 ωστε να εχεις μοτερ καλυτερο απτα απλα Gti.ειναι ποιο ανθεκτικα και μπορεις να εχεις πολυ καλυτερες επιδοσεις ακομη και με ενα απλο προγραμμα.βασικη διαφορα εχουν κο4 αντι κο3 που ειναι ολα λεφτα συν ποιο ενισχυμενα μεταλλα για 400+αλογα ενω τα απλα gti πανε μεχρι 380 με κλειστο μοτερ,εντελως εγκυκλοπεδικα χωρις να σημαινει οτι θα το φτασεις εκει-απλα το λεω για να καταλαβεις ποσο ποιο καλα ειναι ετοιμα απτο εργοστασιο σε μεταλλα.

απο εκει και μετα ηλιοροφη να βρεις αμα μπορεις απο τωρα,δεν μπαινει μετα.χενον επισης τα γνησια ειναι πανακριβα αλλα και δυσκολα να τα βαλεις μετα σωστα και οχι μια απομιμηση φαναριου χενον τυπου χελλα.βρες με θερμενομενα καθησματα που σημαινει δερματινα και προσεξε να εχει την μεγαλη οθονη emfa απτην αρχη για να εχεις ολα τα πακετα πχ φωτισμου coming-leaving home,rain sensonrs στα τζαμια και πακετο με καθρεπετες αντιθαμβωτικους και τετοια....αμα το βρεις και αυτοματο ακομη καλυτερα γιατι δεν θα σε νοιαζει τι εκανε ο αλλος με τις ταχυτητες...το dsg δεν σε αφηνει να κανεις βλακειαστα γτι....το 6ρι ειναι απτο ποιο αξιοπιστο σασμαν .ειναι λαδιου και οχι ξηρου οπωςτα νεωτερα.επισης λογικα θα εχει και τα κουμπακια στο τιμονι σαν πολυλειτουργικα τα φ1 τιμονακια που εχουμε....


αμα εχεις οικογενεια παρτο 5πορτο για να μην τρεχεις μετα....

Link to comment
Share on other sites

Ιδανικά θέλω το 5ρι ή το 6ρι, άσπρο, με ηλιοροφή, χωρίς DSG και ο προηγούμενος να μην το έχει πειράξει, ό,τι αγγελία βρίσκω είναι πειραγμένα, με 200 άλογα

εργοστασιακό δεν βρίσκω κανένα

 

Για το 5ρι πόσο θεωρείτε τάβανι τιμής? Εγώ πιστεύω 17-18, τι λέτε?

Link to comment
Share on other sites

xaxaxax καλα 18000 χιλιαδες ευρο ναι αλλα βρε φιλε οχι για τα απλα......τελοςπαντων παρε ενα της σειρας με τα 10 χιλιαρικα και κανε οτι θες με τα υπολοιπα χρηματα για να το φερεις στα μετρα σου....εξαλλου τα γτι δεν ειναι μεταφορικα μεσα αλλα play ground......18 θα δινα τον χιονουλη για να καταλαβεις γιατι επιπεδο εξοπλισμου θα δινα 18...ναι αμα ο αλλος εχει σκασει 50 για νατο κανει ετσι ναι.και μονο τοτε...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι οτι δε βρίσκω πουθενά, τουλάχιστον απο internet που κοιτάω, πρέπει να πάρω σβάρνα τις μάντρες μάλλον, αν ξέρετε που να ψάξω

πείτε μου

 

Για το 6 μαμά πόσα λές ταβάνι?

Link to comment
Share on other sites

Για 5-αρι GTI "μαμά" πιστεύω μέχρι 12.000 το πολύ θα πρέπει να δώσεις..

Μεχρι 6-7.000 με 12-13 πας σε 6αρι.

Αναλογως εξοπλισμου και χρονολογιας φυσικα διαφοροποιουνται οι τιμες.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Edited by nikdev
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.