Jump to content
takisbrax

Την Βοηθεια Σας Για Αγορα Ζαντων Αλουμινιου Απο Το Εξωτερικο

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους.

Προσπαθω να αγορασω απο το εξωτερικο μια τετραδα ζαντες αλουμινιου τις momo next anthracite οπως τις βλεπουμε στο παρακατω link
http://www.momousa.com/road-wheels/r...nthracite.html

Η εδω αντιπροσωπεια της momo μας αφησε χρονους(εκλεισε),οποτε αναγκαστικα πρεπει να ψαξω να τις φερω απο το εξωτερικο και εκει ειναι το προβλημα μου.

Μπορει καποιος να μου δωσει τα φωτα του οσον αφορα καποιο καταστημα και την ολη διαδηκασια που πρεπει να ακολουθησω??

Ευχαριστω προκαταβολικα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πολυ ταιριαζει στο χαρακτηρα το golf νομιζω..

Γιατι δεν κοιτας μεσα απο τη συλλογη της wsp, ειχε βαλει και προσφορες ο βαγγελης παλιοτερα..

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους.

Προσπαθω να αγορασω απο το εξωτερικο μια τετραδα ζαντες αλουμινιου τις momo next anthracite οπως τις βλεπουμε στο παρακατω link

http://www.momousa.com/road-wheels/r...nthracite.html

Η εδω αντιπροσωπεια της momo μας αφησε χρονους(εκλεισε),οποτε αναγκαστικα πρεπει να ψαξω να τις φερω απο το εξωτερικο και εκει ειναι το προβλημα μου.

Μπορει καποιος να μου δωσει τα φωτα του οσον αφορα καποιο καταστημα και την ολη διαδηκασια που πρεπει να ακολουθησω??

Ευχαριστω προκαταβολικα.

 

Καλησπέρα

 

Επειδή πρόσφατα έβαλα ζάντες και είχα και εγώ σαν υποψήφιες τις συγκεκριμένες momo μέχρι που τις είδα συμπτωματικά φορεμένες σε ένα αυτοκίνητο στο δρόμο. Όσο αφορα το φινίρισμα και γενικά την ποιότητα κατασκευής δεν έχουν καμία σχέση με την φωτογραφία !!!

Τις παρατήρησα πολύ καλά, δεν θεωρώ ότι ήταν replica.

Το γούστο είναι πάντα υποκοιμενικό αλλά προσπάθησε να τις δεις κάπου live (εκτός αν τις έχεις ήδη δει).

 

Σε κάθε περίπτωση επειδή οι επιλογές είναι αμέτρητες, ψάξε το καλά !!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν πολυ ταιριαζει στο χαρακτηρα το golf νομιζω..

Γιατι δεν κοιτας μεσα απο τη συλλογη της wsp, ειχε βαλει και προσφορες ο βαγγελης παλιοτερα..

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Για γκολφ 4 και για hyundai i30 μοντ 2014 τις θελω..Και τα 2 ειναι ασπρα.Τωρα αν καποιος εχει να προτεινει και κατι αλλο εδω ειμαστε

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.