Jump to content
Hawkwind78

Αγορα VW Passat 1.4 122hp highline 2010

Recommended Posts

Καλημερα σε ολους

Χρονια ιδιοκτητης Passat B3 που μας αφησε χρονους αποφασισα να αγορασω ξανα Passat το μοντελο που σας εχω γραψει στον τιτλο. Η αξια του ειναι στα 8800 και εχει κανει καμια κατοστη χιλιαδα κλμ απκ το 2010. Μηχανικα ειναι αριστο και εξωτερικα εχει φτιαξιματακια επιφανειακα. Γενικως ειναι σε καλη κατασταση και εχει επισημο book service.

Θα ηθελα να σας ρωτησω για την αξιοπιστια του αυτοκινητου και γενικως τι να προσεξω απο την εμπειρια σας. Το αμαξι το θελουμε για οικογενειακη χαλαρη χρηση.

Φιλικα Κωνσταντινος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Κωνσταντίνε γενικά έχουν ανοιχθεί αρκετά θέματα με αγορά μεταχειρισμένου passat. Υπάρχουν περιεχόμενα και με θέματα κινητήρων αλλά και γενικά προβλήματα που μπορούν να παρουσιάσουν. Κάνε ένα κόπο και τσέκαρε την ενότητα passat και θα βρεις πολλά πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Raf John και Καλησπέρα σε όλους

Όντως διάβασα πολλά και σας ευχαριστώ έμεσα όλους.  Απο αύριο θα είμαι ευτυχής κάτοχος του Passat και ελπίζω να μου βγάλει μπόλικα και ευχάριστα χιλιόμετρα.

Θα σας παρακολουθώ ενεργά και ελπίζω να συμμετέχω και ενεργά.

Μετά απο 10 χρόνια μακρία απο το πρώτο Passat B3 ξαναγύρισα στην οικογένεια.

 

Φιλικά σε όλους

Κωνσταντίνος

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλωσόρισες στην παρεα,και εγω καινουργιος εδω.

Με το καλο να παρεις το εργαλειο σου.Και εγω το εχω 20 μερες περιπου.

Καλοταξιδο και ασφαλη χιλιομετρα.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Το passat μας συντρόφευει μια χαρά και σιγά σιγά του μαζεύω ότι χρειάζεται. Εχτές του αλλάξαμε τα φώτα στους καθρέφτες με led γιατί το ένα ήταν καμένο. Αυτό που έχω παρατηρήσει είναι ότι η εταζερα πισω τρίζει σε δυνατές λακουβες. Το έχετε ξαναδεί και τι προτείνετε για να το διορθώσω;

Στάλθηκε από το SM-J120FN μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 Να ξέρεις ότι με εντελώς διαφορετική φιλοσοφία από την σημερινή χτίστηκε το Passat B3.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.