Jump to content
doggy

Που μάθατε για το Vwclub?

Recommended Posts

απο το στομα τους δημιουργου του και μεσω του clubcento.gr οταν θα το εβγαζε στον αερα! :)

Link to comment
Share on other sites

Ειχα μπει στο msn και πετυχα μεσα τον Κωστοπουλο νομιζω και μου ειπε οτι φτιαχνανε Club και ετσι μπηκα και γραφτηκα αμεσως!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Tzole11

Εγώ παιδιά περιμένοντας στο φανάρι στη Ποσειδώνος για να μπω στο δρόμο που είναι το γραφείο μου και προσπαθούσα να ανοίξω το μάτι μου απο την νύστα είδα ένα Golf GTI μπροστά μου και έπεσε το μάτι μου στο πίσω μέρος που είδα ενα αυτοκολλητάκι του Club και είπα να το επισκευθώ και τελικά αξιζέ το κόπο!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest aNemOS

Κοιταξτε,

εγω ηξερα την υπαρξη του club απο φιλους.

Αποφασισα να γραφτω μιας και αλλαξα αμαξι (απο Fiat Brava πηγα σε Seat Leon).

Aφου εχετε και ομαδα θεματων για το Λεον, αφου καποιοι απο εδω σας διαφημιζουν αλλου, αφου καποιοι γραφουν και εδω και αλλου.....

ε, ειπα να κανω και εγω το ιδιο.

Αs simple as that.

(Ασε που εχω και ενα Polo 14, 16ν, εντελως "μαμα". )

Edited by aNemOS
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παιδιά περιμένοντας στο φανάρι στη Ποσειδώνος για να μπω στο δρόμο που είναι το γραφείο μου και προσπαθούσα να ανοίξω το μάτι μου απο την νύστα είδα ένα Golf GTI μπροστά μου και έπεσε το μάτι μου στο πίσω μέρος που είδα ενα αυτοκολλητάκι του Club και είπα να το επισκευθώ και τελικά αξιζέ το κόπο!!!

τι χρωμα?και σε ποιο σημειο ειχε το αυτοκολλητο? εχει γουστο να ηταν το δικο μου που γρφει gti και να το περασες για gti. lick.gif:blink:love.gif

Link to comment
Share on other sites

Ο tomas νομίζω μου είχε πει τα περασμένα χριστούγεννα. Από τότε δεν έχω ξεκολλήσει.

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf

Εγώ είχα βρει 3 κάρτες στο αυτοκίνητο σε διάστημα 1,5 μήνα αλλα δεν είχαν nicknames απο πίσω για να ξέρω ποιός ήταν...η αλήθεια είναι οτι τώρα που το σκέφτομαι ούτε εγώ έχω γράψει nickname στις καρτούλες μου...

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

βασικα ειναι λιγο περιεργο να γραφουμε απο πισω τα νικ μας γιατι θα λεει κατι που ο αλλος δε προκειται να καταλαβει τι ειναι αρχικα

Link to comment
Share on other sites

Απο εσενα doggy, απο ποιον αλλον!!! :D

και εγω απο τον αξιοτιμο tongue.gif και φιλτατο blackadder,που μολις εμαθε οτι εχω golf με εριξε στα βαθια!ακομα ψαχνω....... B)
Link to comment
Share on other sites

και εγω απο τον αξιοτιμο tongue.gif και φιλτατο blackadder,που μολις εμαθε οτι εχω golf με εριξε στα βαθια!ακομα ψαχνω....... :D

τελικα ο Αντρεας κανει καλη δουλεια. εμενα μου αφησε καρτουλα στο παρμπριζ και την επομενη γραφτηκα.

Link to comment
Share on other sites

Είδα το αυτοκόλλητο του κλαμπ σε ένα ασημί 4αρι παρκαρισμένο στο χαλάνδρι στην μεσολογγίου έξω απο ροσονέρο καφέ και απέναντι απο το καφέ φέντι.

ΧΑΑΑΧΑΧΑΧ Ελα ρε το δικο μου ηταν μαλλον με αυτοκολητα και στα μπροστινα φτερα? συνεχεια εξω απο το Φεντι παρκαρω πρωην πεντελικο!!

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχ τοσες φορες σου εχω πει ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

ΠΟΝΤΙΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Απεναντι απο τα Κοφι ταιμ

Link to comment
Share on other sites

Guest ALEX IV

Φανταστικα οτι θα υπήρχε καποιο club με φορθμ οπου καποιος θα μπορει να μοιραστει το ψωνιο του με τους αλλους-εδω υπαρχουν τοσα και τοσα στο net.

Παντως μπραβω σε ολους σας το forum ειναι πολυ χρησιμο!!

Link to comment
Share on other sites

ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΛΙΓΗ ΛΑΣΚΑ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΗΣΑ ΣΤΗΝ ΤΥΧΗ :( ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΗΚΕ!!!!!!! ΣΩΣΤΟΣ??????? :):D;)

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.