Jump to content
Alx16V

Καμένος πολλαπλασιαστής?

Recommended Posts

Οχι ρε γαμώτο. Εμένα με 64.000 Χλμ δεν μου έχει παρουσιάσει τέτοιο πρόβλημα. Εκτός από τον πολλαπλασιαστη/ες μήπως θέλουν άλλγμα και τα μπουζι??

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Update: Θα αλλαχτούν και οι 4 και 4 μπουζί. Οι πολλαπλασιαστές θα καλυφθούν σε εγγύηση μετά από ψάξιμο του Κου Καμπά. Δεν θέλω να σκέφτομαι το κοστουμάκι που θα έβγαζε μια αντιπροσωπεία.

Παντελή ευχαριστώ για το τρέξιμο.

@VWClub: Τί σας έχω εγώ? Αναμείνατε, έρχεται προσφορά από το εξειδικευμένο συνεργείο του κυρίου Καμπά!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα τι εφταιγε? ΟΕΟ???

Για το κουστουμι που λες πιστευω γυρω στα ¤350-400 αν αλλαζες και τους 4 πολλαπλασιαστες.......

Link to comment
Share on other sites

ΟΙ πολλαπλασιαστες εχουν εγγυηση 5 ΧΡΟΝΙΑ οποτε οταν ειναι κατι τετοιο γρηγορα στην αντιπροσωπεια !!!! Ειναι τσαμπα ρεεεεεεεε :D

Μην σας κοροιδευουν και σας περνουν τα λεφτα εξω!!! :wub:

Link to comment
Share on other sites

ΟΙ πολλαπλασιαστες εχουν εγγυηση 5 ΧΡΟΝΙΑ οποτε οταν ειναι κατι τετοιο γρηγορα στην αντιπροσωπεια !!!! Ειναι τσαμπα ρεεεεεεεε :)

Μην σας κοροιδευουν και σας περνουν τα λεφτα εξω!!! ;)

Τι πολλαπλασιαστες φορανε τα 9N ρε Ανδρεα? Beru???

5 χρονια εγγυηση αλλα δεν το γραφει πουθενα και φυσικα ουτε το λεει κανενας στις αντιπροσωπειες........

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Κάτι ιταλικοί είναι Νίκο, θα δω και θα σου πω. Αυτοί που έβαλα τώρα είναι άλλοι, υποτίθεται καλύτεροι.

Όσο γι αυτό που λες με τις αντιπροσωπείες ισχύει. Σιγά μην μου έλεγαν στην αντιπροσωπεία ότι έχουν εγγύηση...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια αν ειναι δυνατον!

Χαλασε και μενα ο πολλαπλασιαστης στα 110.000 χλμ και λογω φορτου εργασιας το πηγε με οδικη ο πατερας μου στην vw Καλαματας.

ΛΟιπον, για αλλαγη πολλαπλασιαστη +4 μπουζι + εργασια του πηρε 170 ευρω.

Τσαντιζομαι με τους κλεφτες, 40 ευρω πηρε μονο για τα μπουζι και εκανε και πουλαγε και πνευμα ο υπευθυνος συνεργειου στον πατερα μου, οτι τα μπουζι που ειχα βαλει δεν ηταν ο σωστος τυπος κλπ μαλκιες rocket.gif

Παντως τα προηγουμενα μπουζι που ειχα βαλει σε μη εξουσιοδοτημενο ηταν bosch και τα ειχα παρει 20 ευρω, και ηταν μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια αν ειναι δυνατον!

Χαλασε και μενα ο πολλαπλασιαστης στα 110.000 χλμ και λογω φορτου εργασιας το πηγε με οδικη ο πατερας μου στην vw Καλαματας.

ΛΟιπον, για αλλαγη πολλαπλασιαστη +4 μπουζι + εργασια του πηρε 170 ευρω.

Τσαντιζομαι με τους κλεφτες, 40 ευρω πηρε μονο για τα μπουζι και εκανε και πουλαγε και πνευμα ο υπευθυνος συνεργειου στον πατερα μου, οτι τα μπουζι που ειχα βαλει δεν ηταν ο σωστος τυπος κλπ μαλκιες rocket.gif

Παντως τα προηγουμενα μπουζι που ειχα βαλει σε μη εξουσιοδοτημενο ηταν bosch και τα ειχα παρει 20 ευρω, και ηταν μια χαρα.

και μένα 40 ¤ μου παίρνει για τα μπουζί σε μη εξουσιοδοτημένο.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο εμενα. σημερα αλλαξα πολλαπλασιαστη σε vw golf iv pacific 1.4cc, στα 65000 χλμ. Ειναι ο πρωτος που μου καιγεται (εντελως ξαφνικα), και στοίχησε 50 ευρω (ανταλλακτικο και 5 λεπτα εργασια ) !!!!!!!!!!!, και ειμαι ατυχος διοτι εχει περασει η 5ετια που εχει το αυτοκινητο εγγυηση..............

Edited by ZaK
Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο εμενα. σημερα αλλαξα πολλαπλασιαστη σε vw golf iv pacific 1.4cc, στα 65000 χλμ. Ειναι ο πρωτος που μου καιγεται (εντελως ξαφνικα), και στοίχησε 50 ευρω (ανταλλακτικο και 5 λεπτα εργασια ) !!!!!!!!!!!, και ειμαι ατυχος διοτι εχει περασει η 5ετια που εχει το αυτοκινητο εγγυηση..............

Φιλτατε προσπαθω να διαβασω το post σου αλλα οι σκονες που εχουν σηκωθει απο το θεμα που ξεθαψες δεν με αφηνουν να δω τιποτα! JCB πρεπει να χρειαστηκες tongue.gif.

Link to comment
Share on other sites

πολλαπλασιαστης 40€. σημερα αλλαξα στα 8 χρονια 104000χλμ. για να μην σας πιανουν τον κωλο γιατι βλεπω κατι 70αρια που πληρωσανε καποιοι

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.