Jump to content
doumasj

Auto Care

Recommended Posts

Μπραβο παιδια μου το κανατε το Γκολφακι οχι για εκθεση αλλα για κατι το παραπανω και επισης σας ευχαριστω ρε μαγκες γιατι και με την βροχη ακομα εισαστε εκει και μου το φροντιζετε ωστε να λαμπει!!!

Link to comment
Share on other sites

Σκληρο...? Χαλαρωσε ρε...καινουριο αμαξι εχεις...Αν κανουν κερωμα με τον τροπο που γνωριζω...Οι πρωτες φορες που περνανε το αμαξι, ειναι με πιο χοντρη αλοιφη, κια τελειωνοντας με πιο ψιλες αλοιφες...

Link to comment
Share on other sites

Σκληρο...? Χαλαρωσε ρε...καινουριο αμαξι εχεις...Αν κανουν κερωμα με τον τροπο που γνωριζω...Οι πρωτες φορες που περνανε το αμαξι, ειναι με πιο χοντρη αλοιφη, κια τελειωνοντας με πιο ψιλες αλοιφες...

Μήν μπερδεύεστε....

ΑΛΛΟ ΟΙ ΑΛΟΙΦΕΣ και άλλο το κερί.

Σε καινούργιο αμάξι αλοιφές είναι μεγάλο λάθος...

Μόνο κερί και ΚΑΛΟ πλύσιμο.

Link to comment
Share on other sites

εγω τωρα θα φανω κακος αν πω οτι δεν εμεινα και ευχαριστημενος? για το πλυσιμο των 8 ευρω εννοω και οχι για γυαλισματα κλπ.

Δεν ηταν πλυσιμο βενζιναδικου αλλα δεν ηταν και το σουπερ. μπορει τα παιδια να ηταν σε κακη μερα. παντως τα 8 ειναι οντως λιγα.

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτήσω πόσο πάει γυάλισμα και κερί στην Autocare ?? ξέρει κανείς?

Ανάλογα με το αυτοκίνητο και ανάλογα με την κατάσταση στην οποία βρίσκεται το χρώμα του.

εγω τωρα θα φανω κακος αν πω οτι δεν εμεινα και ευχαριστημενος? για το πλυσιμο των 8 ευρω εννοω και οχι για γυαλισματα κλπ.

Δεν ηταν πλυσιμο βενζιναδικου αλλα δεν ηταν και το σουπερ. μπορει τα παιδια να ηταν σε κακη μερα. παντως τα 8 ειναι οντως λιγα.

Δεν φαίνεσαι κακός απλά λες την γνώμη σου

Link to comment
Share on other sites

Guest AUTOCARE
εγω τωρα θα φανω κακος αν πω οτι δεν εμεινα και ευχαριστημενος? για το πλυσιμο των 8 ευρω εννοω και οχι για γυαλισματα κλπ.

Δεν ηταν πλυσιμο βενζιναδικου αλλα δεν ηταν και το σουπερ. μπορει τα παιδια να ηταν σε κακη μερα. παντως τα 8 ειναι οντως λιγα.

Το καταστημα δεν εχει κακες και καλες ημερες φιλε μου. . και δεν θυμαμαι να μου ειπες Γρηγορη κατι τετιο απο κοντα αλλα το αντίθετο! και εσυ και η Κατερινα! και επιβαιβεωνεται και στην 3 ενοτητα του post. Kαι μπορεις οταν εχεις καποιες συγκεκριμενες απαιτησεις για το ι.χ σου το εξηγεις στο καταστημα για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις.

Edited by AUTOCARE
Link to comment
Share on other sites

Guest AUTOCARE
Τheo...Δεν νομίζω ο scorpione να είναι ο Γρηγόρης....:D

αν εκανα λαθος να με συγχωρει ο Γρηγόρης.Οταν 1 στους 20 αναφερει και ενα παραπονο καλυτερο για εμενα για να βελτιωσω την δουλεια μου περισσοτερο. και δεν πιστευω κανενας πανω στην δουλεια του να μην εχει κανει καποιο λαθος. Ανθρωποι ειμαστε και οταν υπαρχει πιεση στην δουλεια γινονται και καποια λαθη.

Link to comment
Share on other sites

Guest AUTOCARE
Πολυ σωστα...δεν σε εχω γνωρισει...αλλα μακαρι να πιστευαν κι αλλοι αυτο που εγραψες...
Ρωτησα για να καταλαβω ποιο ειναι το παλικαρι. δεν θυμαμαι να εχω καθαρισει το συγκεκριμενο αυτοκινητο! μηπως φιλε μου μπερδεψες τα μαγαζια? δεν σε θυμαμαι φιλε μου καθολου. τα παιδια απο το club που ερχονται στο μαγαζι τα γνωριζω. εχεις κατεβει στο Αγ Ι Ρεντη σιγουρα στην Παλαιολογου?
Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti

Βρε μπερδεύτηκες λίγο δεν είναι ο Γρηγόρης tongue.gif .Τεσπά θα μας δεις σύντομα μιας και χρειάζομαι κέρωμα + γυάλισμα.

Link to comment
Share on other sites

Βρε μπερδεύτηκες λίγο δεν είναι ο Γρηγόρης tongue.gif .Τεσπά θα μας δεις σύντομα μιας και χρειάζομαι κέρωμα + γυάλισμα.

Παιδιά μην μπερδεύεστε !!!

Ο Scorpione είναι ο Τάσος ? είναι πολύ καλό παλικάρι ίσως να έτυχε σε άσχημη μέρα τον Θοδωρή!

Σίγουρα έγινε παρεξήγηση με το ποιος είναι ποιος, που βρίσκετε κ.λ.π ξεχάστε το !!!

Ότι ειπώθηκε ειπώθηκε, ας κλείσει εδώ !

Σας λέω και εγώ ότι ο Θοδωρής κάνει άψογη δουλειά !

Τον έχω δει εν ΔΡΑΣΗ .......................................................... !!!

:wacko::D

Edited by AUTOPAINTER
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έχω να πω τα καλύτερα για τον Θοδωρή. 'Εχω παει 3 φορές το

Golf για πλύσιμο και μια για γενικό+κέρωμα και η δουλειά του ήταν άψογη.

Μια δοκιμή νομίζω ότι θα σας πείσει....

Edited by tasos7
Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Το καταστημα δεν εχει κακες και καλες ημερες φιλε μου. . και δεν θυμαμαι να μου ειπες Γρηγορη κατι τετιο απο κοντα αλλα το αντίθετο! και εσυ και η Κατερινα! και επιβαιβεωνεται και στην 3 ενοτητα του post. Kαι μπορεις οταν εχεις καποιες συγκεκριμενες απαιτησεις για το ι.χ σου το εξηγεις στο καταστημα για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις.
αν εκανα λαθος να με συγχωρει ο Γρηγόρης.Οταν 1 στους 20 αναφερει και ενα παραπονο καλυτερο για εμενα για να βελτιωσω την δουλεια μου περισσοτερο. και δεν πιστευω κανενας πανω στην δουλεια του να μην εχει κανει καποιο λαθος. Ανθρωποι ειμαστε και οταν υπαρχει πιεση στην δουλεια γινονται και καποια λαθη.

Ρε Κομμάντο! Ξέχασες τον Scorpio???

Ce moi!!!! :lol::lol::lol:;):cry::cry::cry::cry:

photo-30.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το καταστημα δεν εχει κακες και καλες ημερες φιλε μου. . και δεν θυμαμαι να μου ειπες Γρηγορη κατι τετιο απο κοντα αλλα το αντίθετο! και εσυ και η Κατερινα! και επιβαιβεωνεται και στην 3 ενοτητα του post. Kαι μπορεις οταν εχεις καποιες συγκεκριμενες απαιτησεις για το ι.χ σου το εξηγεις στο καταστημα για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις.

συγκεκριμενες απαιτησεις δεν εχω εκτος του οτι δινω ιδιαιτερη προσοχη στο εσωτερικο του αυτοκινητου για να γινω πιο συγκεκριμενος. οχι δεν εχω κανει λαθος ως προς το καταστημα και οντως μπορει να μη με θυμασαι. Μην το παιρνεις ως δυσφήμιση παρτο σαν μια παρατηρηση-συμβουλη. αλλωστε ολοι οι αλλοι εχουν μεινει ευχαριστημενοι. το ιδιο θα ελεγα για τον οποιονδηποτε και ας τον γνωριζα και προσωπικα αλλα και το αντιθετο. ισως να ειμαι ιδιαιτερα μιζερος.

φιλικα παντα :cry:

ΥΓ. το οτι δεν στο παρατηρησα εκεινη την στιγμη οφειλεται στο οτι εφυγα βιαστικα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.