Jump to content
Polakias

Bodykits για Polo 9N

Recommended Posts

Guest SARIS
Ρε τράβα πέτα το σου λέω!@@@@!@!@!

OK!!!ΤΟ ΜΥΝΗΜΑ ΕΛΗΦΘΕΙ!!!

ΤΟ ΒΑΦΩ ΜΠΛΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΕΤΑΩ ΣΤΗΩ ΘΑΛΑΣΣΑ!!

ΑΛΛΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΤΟ ΒΑΨΕΙ!! ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΠΛΟΥΜΜΜ ΘΑ ΚΑΝΕΙ!!!

ΤΟ ΠΙΑΣΑΜΕ ΕΤΣΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!!!! :):)

Link to comment
Share on other sites

Guest alepe225

ενω ποτε δεν μου αρεσε το 9Ν μπορω να πω οτι το εχεις κανει παρα πολυ καλο. αν του βαλεις και μια μεμβρανη στα τζαμια θα γινει πιστευω πολυ καλυτερο.και πολυ καλη δουλεια απο οσο μπορουσα να δω

Link to comment
Share on other sites

Μαμά ας πούμε και εμένα δε μου αρέσει ούτε το Golf 4 ! Το θέμα είναι ότι στο φτιάξιμο το 9Ν λέει πολύ! Μία ζαντούλα και ένας προφυλακτήρας διακριτικός και ωραίος το κάνει πανέμορφο το 9Ν!

Για αυτο το φτιάχνουμε κ εμεις! :)

Link to comment
Share on other sites

Παντως ο SARIS εκτός απο vw, οδηγούσε το STARLET TURBO που είχαμε στο meeting. Λογικά κάποιου φίλου του θα ήταν.....αλλά αλλο πράμα το whoooooooshhhhhhh. Πριν λίγο ακουσα το celica της περιοχής (Βλεπε ΤΑΤΣΗΣ) και ποροθηκα πάλι....

Link to comment
Share on other sites

Παντως ο SARIS εκτός απο vw, οδηγούσε το STARLET TURBO που είχαμε στο meeting. Λογικά κάποιου φίλου του θα ήταν.....αλλά αλλο πράμα το whoooooooshhhhhhh. Πριν λίγο ακουσα το celica της περιοχής (Βλεπε ΤΑΤΣΗΣ) και ποροθηκα πάλι....

Link to comment
Share on other sites

Guest SARIS

ναι φιλε caddyman αυτο το φτερνισμα ειναι πολυ πορωση. turbo kai παλι turbo.

ευχαριστω για τα καλα λογια σας για το ταπεινο μου polo.

Link to comment
Share on other sites

Guest SARIS
Αλλα τώρα δεν το φοβάσαι να το αφήνεις όπου κ όπου?

Ξέρεις μ@λ@κες παντού..

ε παντου υπαρχουν οι μαλακες. αμα ειναι να φοβομαστε αυτους και να μην τα φτιαχνουμε τι νοημα εχει. ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΜΩΡΕ ΑΨΥΧΟ ΠΡΑΓΜΑ.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Saris εμενα το πολο σου δε μου αρεσε οπως το εχεις κανει.Πολυ το φουσκωσες.Το εχω δει και απο κοντα στο carrefour.Α και στο τουνελ λιγο πιο σιγα..Πριν κανα μηνα σε ειχα κανει κολλητιρι στον περιφερεριακο... Ηρεμααααααααααααα...

Link to comment
Share on other sites

Guest SARIS
Φιλε Saris εμενα το πολο σου δε μου αρεσε οπως το εχεις κανει.Πολυ το φουσκωσες.Το εχω δει και απο κοντα στο carrefour.Α και στο τουνελ λιγο πιο σιγα..Πριν κανα μηνα σε ειχα κανει κολλητιρι στον περιφερεριακο... Ηρεμααααααααααααα...

ΟΛΕς ΟΙ ΓΝΩΜΕς ΕΙΝΑΙ ΔΕΚΤΕΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ, ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΕΝΟΣ ΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΞΕΧΟΡΙΣΤΟ. Εσυ πιο πολο εχεις , μηπως και ξερω ποιος εισαι.

Link to comment
Share on other sites

Sari καθε ποτε το σπας το κατω το μαρσπιε...?

Ειναι υπερβολικα χαμηλα οταν το ειχα δει και απο κοντα μια φορα που ημασταν διπλα στο δρομο...Γενικα, ειμαι του πολυ διακριτικου look, και μου κανει καπως πολυ. :)

Αλλα αφου αρεσει σε εσενα, εμενα η γνωμη μου περισσευει, σωστα. ? :thumbsup::D

Link to comment
Share on other sites

Guest SARIS
Sari καθε ποτε το σπας το κατω το μαρσπιε...?

Ειναι υπερβολικα χαμηλα οταν το ειχα δει και απο κοντα μια φορα που ημασταν διπλα στο δρομο...Γενικα, ειμαι του πολυ διακριτικου look, και μου κανει καπως πολυ. :)

Αλλα αφου αρεσει σε εσενα, εμενα η γνωμη μου περισσευει, σωστα. ? :thumbsup::D

ΕΑΝ ΕΝΝΟΕΙΣ ΤΑ ΠΛΑΙΝΑ ΜΑΣΠΙΕ, ΚΑΙ ΜΕΝΑ ΜΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΧΑΜΗΛΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΗΚΩΣΑ ΑΡΚΕΤΑ. ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ! :D

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα καθαριστηκε απο τα post της ντροπης! Αχ τι θα κανω με εσας? tongue.gif:D

Ας δειξουμε λιγη ωριμοτητα απο εδω και περα ολοι μας. :D

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν κυκλοφόρησε καλα καλα το 9Ν3 και η Abt ανελαβε να εξελιξει το sportsline. Χαμηλωμενο 3,5 ποντους με 17αρες ζαντες και με καινουρια μασκα.

Ετσι μαλιστα αρχιζει και μου αρεσει...

poloabt7zh.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

καλα ολα τα λεφτα ειναι!τη μασκουλα μπροστα λετε να μπορουμε να τη βαλουμε στα δικα μας?γιατι εχουμε την κολωνιτσα του aircondition που κανει μια μικρη καμπυλη

Link to comment
Share on other sites

Αυτο μαλιστα! Γεια σου ρε Περικλη με τα ωραια σου tongue.gif

Οι αλλες φωτο ειναι απο το Polo Cup ε? Τουμπανα τα πολακια!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.