Jump to content
Polakias

Bodykits για Polo 9N

Recommended Posts

Για ρίξτε μια ματιά σε αυτό εδώ το bodykit! Μπροστά είναι φοβερό!

lumma_polo_9n_1.jpg

lumma_polo_9n_4.jpg

Και αν θέλετε πιο πολλές πληροφορίες κοιτάχτε εδώ:

http://www.cobratuning.sk/lumma_vwpolo_news_02.php

Link to comment
Share on other sites

Καλούτσικο...αν και οι μαύρες σίτες σε ασήμι σασί απο μάκρια θα μοιάζουν με τρύπες. Δεν είναι όμως 9Ν GT, 1ον φαίνεται πίσω το 1.2, 2ον το 16V και το GT βγαίνουν μαμά με μπρος - πίσω δίσκους. Επίσης μια μπούκα δεν μπορούσε να έχει? Με ένα χαμήλωμα και ζάντες δεν πας για bodykit...

Link to comment
Share on other sites

Καλούτσικο...αν και οι μαύρες σίτες σε ασήμι σασί απο μάκρια θα μοιάζουν με τρύπες. Δεν είναι όμως 9Ν GT, 1ον φαίνεται πίσω το 1.2, 2ον το 16V και το GT βγαίνουν μαμά με μπρος - πίσω δίσκους. Επίσης μια μπούκα δεν μπορούσε να έχει? Με ένα χαμήλωμα και ζάντες δεν πας για bodykit...

Δεν είπα ότι είναι GT! Για το bodykit το έβαλα!

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Δεν εβαζε καλυτερα δισκους πισω...και μετα βλεπουμε και για bodykit  :)

Πες τα ρε μεγάλε! Μήπως και να έβαφε τους καθρέφτες στο χρώμα του αυτοκινήτου?

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

σκιζει φιλε παρα πολυ ωραιο!κ η αεροτομη ειναι jet θελεις καποια αλλαγη με τα χρωματα ομως στις σιτες οπως εκανε κ στοιλας

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά πάνω απο την pic λεει 9Ν GT

Ναι! Αλλά δε το έγραψα εγώ! Αυτό λέω!!! Πιο πολύ το έβαλα για τον μπροστινό προφυλακτήρα!

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Ναι! Αλλά δε το έγραψα εγώ! Αυτό λέω!!! Πιο πολύ το έβαλα για τον μπροστινό προφυλακτήρα!

Καλά, μην παρεξηγείσαι αμέσως!

Link to comment
Share on other sites

Ναι! Αλλά δε το έγραψα εγώ! Αυτό λέω!!! Πιο πολύ το έβαλα για τον μπροστινό προφυλακτήρα!

Το κατάλαβα οτι δεν το γράψες εσύ και οτι το έβαλες για το bodykit... απλά επισημαίνω οτι δεν πρόκειται για GT που γράφουν...

Link to comment
Share on other sites

Τελικά είναι η δεν είναι GT? Ρε ξεκολάτε ο Polakias την έβαλε για να δείτε το Body Kit.... Μην φέυγετε απο το θέμα...

Τεσπα. Πολύ όμορφο το Κιτ. Ταιριάζει άψογα..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Βρήκα το καλοκαίρι στο internet αυτο το bodykit για το 9n, μετά από πολύ ψάξιμο. Από τότε δεν έχω δεί τίποτα άλλο που έστω να μου αρέσει, ενώ αυτό με έχει τρελάνει! Το θέμα είναι ότι πήγα και ρώτησα σε ένα μαγαζί χτες που φέρνει πράγματα της Rieger και όλα βγαίνουν γύρω στα 1300 ευρώπουλα. ¶βαφα φυσικά. Όπως βλέπετε δεν είναι ολόκληροι προφυλακτήρες αλλά πρόσθετα που μπαίνουν πάνω στους μαμά. Φυσικά είναι πλαστικά (ο μπροστά έχει και ενα φύλλο αλουμινίου κάτω), κουμπώνουν κατευθείαν πάνω στους μαμά (χωρίς κόψιμο) και το αμάξι γίνεται πάτωμα. Αλλά πολλά λεφτά... Τι λέτε;

http://www.rieger-tuning.de/en/Showroom/Vo...en/Polo/250.pdf

http://www.rieger-tuning.de/en/Showroom/Vo...en/Polo/251.pdf

Edited by Kosmo17
Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

σορυ αλλα το εχω ξαναδει κ δε μ αρεσει τουλαχιστον ουτε για τα μισα λεφτα,σιγα μη δωσω τοσα λεφτα για πλαστικο

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Νέοι μου αυτό περί πλαστικού δεν το έπιασα... Έχετε την εντύπωση ότι ο πολυεστέρας είναι καλύτερο υλικό? Είστε βαθυά νυχτωμένοι... Q....q Q.. Q...

Μακάρι όλα τα bodykit να έβγαιναν πλαστικά!

Link to comment
Share on other sites

Όντως είναι πολλά λεφτά για πρόσθετα... Απλά είναι πλαστικά (που είναι όντως πολύ καλύτερα από πολυεστέρα όπως είπε ο φίλος Stoilas) και κουμπώνουν κατευθείαν πάνω στους μαμά χωρίς μετατροπές και κοψίματα. Α, η τιμή αυτή είναι μαζί με την μάσκα και την αεροτομή (200 ευρώ το καθένα κοστίζουν αυτά). Κατά τα άλλα γούστα είναι αυτά και εγώ προσωπικά ήθελα κάτι διακριτικό και να μην ξεφεύγει πολύ από την αρχική σχεδίαση του αυτοκινήτου. Και για να πώ την αλήθεια περισσότερο για πρόσθετα είχα σκοπό να ψάξω ούτως ή άλλως.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.