Jump to content
Guest Golf4ki4s

Βελτιωση κινητηρα Vw Golf Cabrio Mki

Recommended Posts

Guest Golf4ki4s

Καλησπερα παιδια!

Συγχαρητηρια για το club σας.Ειναι καταπληκτικο!

Να μπω στο ψητο. :lol: Εχω ενα VW Golf MKI Cabrio του `86 μη καταλυτικο 1,6.Θα ηθελα να μαθω εαν μπορω να του ανεβασω ιπποδυναμη.Εχω βαλει ενα φιλτρο ελευθερας στο καρπυρατερ και διπλη εξατμηση απο την μεση και μετα και βλεπω λιγη διαφορα.Υπαρχει καποιος τροπος;

Ευχαριστω! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Καλησπερα παιδια!

Συγχαρητηρια για το club σας.Ειναι καταπληκτικο!

Να μπω στο ψητο. :) Εχω ενα VW Golf MKI Cabrio του `86 μη καταλυτικο 1,6.Θα ηθελα να μαθω εαν μπορω να του ανεβασω ιπποδυναμη.Εχω βαλει ενα φιλτρο ελευθερας στο καρπυρατερ και διπλη εξατμηση απο την μεση και μετα και βλεπω λιγη διαφορα.Υπαρχει καποιος τροπος;

Ευχαριστω! :D:D:D

WOW! Καλωσήρθες!!!

Έχουμε άλλον ένα με Cabrio MK1...!

med_gallery_17_105_59572.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Golf4ki4s

Δεν ξερω αν περνει προγραμμα το δικο μου.Ειναι λιγο παλιο για τετοια.Πηγα στον Τσαουση και ρωτησα για τουρμπο αλλα ειπε οτι δεν αξιζει γιατι θα ειμαι με ενα κλειδι στο χερι.... :S Θελω να του ανεβασω την ιπποδυναμη λιγο :-( :-(:-(

Link to comment
Share on other sites

WOW! Καλωσήρθες!!!

Έχουμε άλλον ένα με Cabrio MK1...!

med_gallery_17_105_59572.jpg

GRHGORH MALLON ME KSEXASES :):D:D:D:D:D

gallery_56_60_70500.jpg

OSO GIA TO PALIKARI POU ANOIKSE TO THEMA BELTIOSIS TOU GOLF CABRIO 1 H LUSI EINAI MIA VR6 MOTER

Link to comment
Share on other sites

Ωχ αγορίνα μου σόρρυ! Εσένα σε έχω κάνει έναν με το R32.... hearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gif

H MEGALH MOU AGAPH OMOS HTAN KAI EINAI TO GOLF CABRIO MK1 GIA AUTO KAI TO KRATAO AKOMA OSA KAI GOLF KAI NA ALAKSA H ALAKSO STO MELLON TO GOLF CABRIO MK1 THA UPARXEI PANTA DIPLA MOU :baby::baby::baby::heart:-_-:cry:

Link to comment
Share on other sites

Guest Bassakos
Καλησπερα παιδια!

Συγχαρητηρια για το club σας.Ειναι καταπληκτικο!

Να μπω στο ψητο. :baby: Εχω ενα VW Golf MKI Cabrio του `86 μη καταλυτικο 1,6.Θα ηθελα να μαθω εαν μπορω να του ανεβασω ιπποδυναμη.Εχω βαλει ενα φιλτρο ελευθερας στο καρπυρατερ και διπλη εξατμηση απο την μεση και μετα και βλεπω λιγη διαφορα.Υπαρχει καποιος τροπος;

Ευχαριστω! :baby::baby::heart:

φιλε μου καλος ηρθες στο club! :cry:

θα σε στεναχωρησω λιγο αλλα κατα την γνωμη μου δεν αξιζει

να "βαλεις" λεφτα σε αυτο το μοτερ..... :cry:

βαλε κατι παραπανο και αλαξε μοτερ με ενα

1800 8v με 115 ps και 16 kg ροπη και θα δεις

διαφορα! ! -_-

φιλικα

Κωστας!

Edited by Bassakos
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου καλος ηρθες στο club! :baby:

θα σε στεναχωρησω λιγο αλλα κατα την γνωμη μου δεν αξιζει

να "βαλεις" λεφτα σε αυτο το μοτερ..... :baby:

βαλε κατι παραπανο και αλαξε μοτερ με ενα

1800 8v με 115 ps και 16 kg ροπη και θα δεις

διαφορα! ! :baby:

φιλικα

Κωστας!

mazi soy eime kai an thelis exo ena golf 1 me motor 1.8 8v etimo gia ola steile moy pm an thelis na kanies kanena heart transplant...... new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Sordanaxela
mazi soy eime kai an thelis exo ena golf 1 me motor 1.8 8v etimo gia ola steile moy pm an thelis na kanies kanena heart transplant...... new_lol.gif

Kane metatropi. Pare mixani Audi A4 1.8T kai valtin sto golf :lol:

Apla 8a prepei na allaksis kai kapia periferiaka na to upostirizei. :baby:

Link to comment
Share on other sites

Μαρίνο αν και δεν σε ξέρω συγχαρητήρια για το κίτρινο cabrio είναι ΑΠΑΙΧΤΟ και με έσωσες καθώς είδα στην φωτό σου το frontspoiller για να αφήσω και εγώ το κάτω κομμάτι άβαφτο(μαύρο).Το δικό σου είναι VR6?και αν ναι στείλε μας όλα όσα χρειάζονται για την μετατροπή(απο καλωδίωση?,ταμπλό?σασμάν?με το vr6 χωράει και air-condition?(αναγκαίο για Ελλάδα).Πάντως να πώ στον φίλο που θέλει να ρίξει λεφτά στο cabrio του,ένα μεγαλύτερο καρμπυρατέρ,η ένα διπλό θα σου δώσει διαφορά(αλλά και κατανάλωση)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.