Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στα Ιωάννινα Και Την Ήπειρο

Recommended Posts

Εσυ ολο στο φαγητο το εχεις το νου σου lick.gif

Μαλλον σκεφτομαι να παμε για καφε στο Οναρ στο Περαμα.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη δεν προλαβαινω να κανονισω κατι για αυτη την Δευτερα θα

προσπαθησω να κανονισω για την αλλη.

Sorry παιδια.

Link to comment
Share on other sites

Ποιες ;) με φαγανε???

Τρεχω ολη την μερα με καποιες δουλειες και δεν προλαβαινω να κλεισω καποιο μαγαζι.

Μου ρθε η ιδεα και για το μαγαζι 3monkeys.

Ειναι εκει που ηταν ο παλιος ο Κυκνος.

Link to comment
Share on other sites

Ελα να βλεπω τα μελη απο ΠΡΕΒΕΖΑ να κανουμε καμια συναντηση. Στα γιανενα 21-22-2-2009 γνωρισα καναδυο και ειπαμε να κανουμε κανα κονε στην πολημας

θελω συμμετοχες Τώρααααααα tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Σπύρο... φτιάξε κατάσταση :blink: 21-22 είμουνα και εγώ Ιωάννινα... που ήσουν????????

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

Εκει ημουν μαζι μετον Αυλωνιτη speed & style τον super administrator dumasj (ωραιος ο γιαννης) τον doggy και τ'αλλα παιδια.

ημουν κυριακη κατα τις 10 και εφηγα στις 2.

εσυ?

Ελα δωσε το συνθημα να κανουμε κατασταση γιατι μειναπε πισω... μας εφαγε ο PAGOURISTAS :blink::rolleyes::lol:

Link to comment
Share on other sites

1:30 είμουνα εκεί μαζί με τον Πάνο με το 30Edition το άσπρο είδα τον Αυλωνίτη... εσύ που γύρναγες? μετά πήγαμε για φαγητό σε ένα μαγαζί έξω πρός το Αυγό...

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν σας πήρα είδηση τώρα οπότε θα πρέπει να κανονίσετε και σεις από πρέβεζα γιατί είδα αρκετά αυτοκίνητα απόκει...ότι θέλετε πάντως και ο θανάσης μέσα είναι γιατί είδα ότι γουστάρει την όλη φάση καιμπορεί αν βοηθήσει και αυτός....

η αρχή είναι το δύσκολο.....σπύρο και φώτη ρθειτε σε επαφή με τον θανάση που λόγω μαγαζιού μπορεί να ξέρει 5-6 παραπάνω και κανονίστε κάτι....

έλα τώρα μην ανεβάσω πάνω το team και γίνει χαμός και στην ΠΡΕΒΕΖΑ....

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΑ ΕΛΑ ΕΛΑ ΑΝΕΒΑΣΕ ΤΟΥΣ ΟΛΟΥΣ!

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν σας πήρα είδηση τώρα οπότε θα πρέπει να κανονίσετε και σεις από πρέβεζα γιατί είδα αρκετά αυτοκίνητα απόκει...ότι θέλετε πάντως και ο θανάσης μέσα είναι γιατί είδα ότι γουστάρει την όλη φάση καιμπορεί αν βοηθήσει και αυτός....

η αρχή είναι το δύσκολο.....σπύρο και φώτη ρθειτε σε επαφή με τον θανάση που λόγω μαγαζιού μπορεί να ξέρει 5-6 παραπάνω και κανονίστε κάτι....

έλα τώρα μην ανεβάσω πάνω το team και γίνει χαμός και στην ΠΡΕΒΕΖΑ....

μας εντοπισες εεεεεεε...........

αυτο ελειπε τι σοϊ Admin εισαι :rolleyes:

ναι οντως πρεπει να μαζευτουμε γιατι δεν ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ εσυ Λευτερη?

θα σε παρω τηλεφωνο να βρεθουμε την τριτη μαζι με το θαναση εισαι μεσα?

Link to comment
Share on other sites

Που θα βρεθούμε? εγώ μέσα είμαι :rolleyes: θα πώ και του Πάνου εάν μπορεί να έρθει :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Θα κανονίσουμε :D γι'αυτο έχουμε και τα κιν...

Link to comment
Share on other sites

Σπύρο θα κανονίσουμε καμιά συνάντιση? αμα είναι ρίξε μου ένα PM

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τα παιδία όσοι είμαστε απο Πρέβεζα κανονίζουμε ώρα αυρίο για καφεδάκι... ακούω που συναντιώμαστε... Πάνος Σπύρός Εγώ, ο Speed & Style είναι μέσα? και όσοι πιστοι προσέλθετε :)

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

Συγκεντρωση Αυριο Στις 6 το απογευμα στο Parking στη Πλατεια Ανδρουτσου, μπροστα στο ATM της Εμπορικης.

Περνουμε παρουσιες στις 18:05 οι υπολοιποι θα βγουν ΑΑ στην αναφορα της Πέμπτης

Υ.Γ. ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΑΛΛΗ ΩΡΑ ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΤΩΡΑ.

Link to comment
Share on other sites

ο Σάκης Speed & Style θα έρθει? εγώ θα ενοιμερώσω τον Πάνο... σε εκρεμότιτα μένει ένα παιδί ακόμα με Polo...

Υ.Γ. κατά της 5:30 καλήτερα ο Πάνος δουλεύει στις 7... οπότε να μπορεί να κάτσι λίγο περισσότερο...

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τα παιδία όσοι είμαστε απο Πρέβεζα κανονίζουμε ώρα αυρίο για καφεδάκι... ακούω που συναντιώμαστε... Πάνος Σπύρός Εγώ, ο Speed & Style είναι μέσα? και όσοι πιστοι προσέλθετε :blush:

Α ρε παιδια μια χαρα ειστε συναντησεις, καφεδακια κλπ.. εδω ολοι "κοιμουνται" με το συμπαθειο!! Εχει γεμισει ο τοπος VW κ ειδικα Golf αλλα....

Link to comment
Share on other sites

στις 5:30 μμ λοιπον.

Dark κανε μια βολτα αν σου ειναι ευκολα να ενημερωσεις τον Speed & style.

Παιδια ολοι ευπροσδεκτοι να γνωριστουμε

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.