Jump to content

Recommended Posts

Λοιπον κατ αρχην καλησπερα,,,,να και το δικο μου ταπεινο γκολφακι τεταρτης γενιας που αγοραστηκε τελη σεπτεμβριου 2003,,,και που το ανυσηχω πνευμα μου δεν το χει αφησει σε ησυχια,,,,,,,και η αγαπη μου και η τρελλα μου του εχει προκαλεσει τα κατωθι,,,,,,,,,,

ΕΞΩΤΕΡΙΚΑ μπροστινο σποιλερ,αεροτομη,πισω σποιλερ,μασκακι τυπου καμει,προσθετα πλαστικα καλυματα θεσεων προβολεων,(εχω παρει τα προβολακια εδω και ενα χρονο και ακομα να τα βαλω,,,χειροτερος απ τον γρηγορη!!!)πλαινα μαρσπιε ,φρυδακια, by nasmania,ζαντες 17αρες RS4 με πρωην ftz sport silverstrone και νυν michellen pilot 215 45 17,αντιλιακες μεμβρανες FOLIATEC,και καλυματα καθρεπτων χρωμιου

ΕΣΩΤΕΡΙΚΑ καλυματα μαυρου χρωματος δερματινης..πεταλιερες sparco,λαμπες νεον μπλε χρωματος οδηγου,συνοδηγου

ΜΗΧΑΝΙΚΑ BMC CDA βαρελακι,, ανοξειδωτο τελικο καζανακι με οβαλ αποληξη made in zapatinaς,sprint booster

HXOΣ πηγη jvc kd avx1 ,dvd player με αποσπομενη προσοψη και ενσωματωμενη οθονη,mp3 κλπ.....και προσφατα μπροστα ηχεια kicker,πισω ηχεια interfire,τετρακαναλο ενισχυτη JBL καθως και 12 subaki JBL

και ερχονται,,στον επομενο μηνα xenon kit,τον μεθεπομενο αναρτησεις apex,καλοκαιρι καινουργιο body kit, και του χρονου????????????????????

ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ 1.8Τ......................

ΠΟΣΟ ΛΑΤΡΕΥΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΚΟΛΦ???????????ΑΣ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ,,,

Ο ΑΡΡΩΣΤΟΣ grin.pnggrin.pnggrin.pnggrin.pnggrin.png

post-77-1146763149_thumb.jpg

post-77-1146763265_thumb.jpg

post-77-1146763375_thumb.jpg

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφο!!Ειδικα ζαντες-φρενα-μουρη εχουν δεσει τελεια μεταξυ τους και με τους νικελ καθρεφτες!!

φτου φτου φτου.

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
εχω παρει τα προβολακια εδω και ενα χρονο και ακομα να τα βαλω,,,χειροτερος απ τον γρηγορη

Ωχ κοντεύει να καταριφθεί το ρεκόρ μου?? new_lol.gif Εγώ τα είχα στο πορτ παγκάζ 13 μήνες... dead.gif

Ματριξ αγορίνα μου κουκλί το αμαξάκι σου!!!! ¶ντε και με τα καινούργια καλούδια του θα γίνει μπόμπα!!!!!!!!! worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

Να το χαίρεσαι και με προσοχή :D:D

Link to comment
Share on other sites

Αντε και τουρμπατος κληρου!!! Τουμπανο το εργαλειο. Να το χαιρεσαι χωρις ταξιδια!!!

Link to comment
Share on other sites

Θαναση τρελεεεε...

το εργαλειο σου ειναι πολυ μουρατο.

Να'σαι καλα να το χαιρεσαι!

Keep up the good work... :D

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ολους πολυ,,,,,,,,,,,,,,,δεν ειναι τοσο τα λεφτα που χω ριξει και θα ριξω..(ειναι,,λιγα ε? :D )οσο η αγαπη και το μερακι για καθε τι που εβαζα,,,,και που θα βαλω,,,,γιατι οπως οι περισσοτεροι ,αν οχι ολοι μεσα σε αυτην την παρεα ξερετε κατι????????????????????????????

ΤΟ ΑΓΑΠΑΜΕ, ΤΟ ΛΑΤΡΕΥΟΥΜΕ ,ΤΟ ΘΑΥΜΑΖΟΥΜΕ

ΤΟ Γ@Μ****ΝΟ ΤΟ ΑΜΑΞΑΚΙ ΜΑΣ ............................

KEEP ON TUNING!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by MATRIX GOLFIV
Link to comment
Share on other sites

Να εισαι καλα να το χαιρεσαι το γκολφακι σου φορας και το ιδιο σποιλερ που ειχα εγω παλια πριν βαλω τον προφυλακτηρα μου πολυ καλο αντε και τουρμπατος!

Link to comment
Share on other sites

Οντως πολυ ομορφο!

Τι εχει στη συνεχεια? Να προτεινω?

VR6 TRIPLE turbo!!! (ναι ναι το εχω δει σε 3αρι tongue.gif )

Να το χαιρεσαι!!

ΛΕΣ????????????ΕΧΘΕς εκανα με μοντιφα κοκκινη ριγα σε μασκακι καμει...θε ανεβασω φωτο να μου πειτε αν ειναι καλο,,,,μη δω καμια φωτογραφια στους καβουρες??????????????????

:D:(:thumbsup::D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.