Jump to content

Recommended Posts

ειναι σιγουρα ενα απο τα δυνατοτερα golf που εχω μπει.....κωστα να το χαιρεσαι το καμαρι σου καλοταξιδο αν και τα ειπαμε και απο κοντα!!!!!απλα respect worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο και καλοταξιδο συνονοματε.

Καλες και γρηγορες βολτες.

Μην μασας ο AGU αντεχει οπως και ο Προπονητης Πιτ.

Καλα αλογα

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω Κωσταρα τον Πιτ τον περιμενω να γινει καλα για να μου βαλει τις ρημαδες τις τετραπιστονες να ειμαι ok σε ολα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αφου εβαλα τετραπιστονες εβαλα καθισματα recaro ηρθε η σειρα να αλλαξω και το προγραμματακι μου γιατι ηταν λιγο μπ@υρδελ@ το παλιο!Πηγα λοιπον στον Πητ τον μιναρα στην Πατρα και μου εβαλε προγραμματακι DKR TUNNING απο Γερμανια και ειναι οπως το δικο του απο οτι μου ειπε by Dahlback!E η επομενη κινηση μας ηταν να παμε να το δυναμομετρησουμε και πηγαμε στον Κωστανταρα στην Πατρα οπου το μετρησαμε στο 1.5bar και το αμαξι εβγαλε 338 στροφαλο 296 τροχο με 43 κιλα ροπη!!!Πητ για μια ακομα φορα μετρησες γιατι οτι μου ειπες βγηκε με ακριβεια εισαι φοβερος!Επισης να πω οτι μειωθηκε και η καταναλωση μου και στο δρομο το αμαξι δεν εχει πια αρυθμιες!Τι αλλο να πω ειμαι πολυ ικανοποιημενος με τα νουμερα και στον δρομο το αμαξι γαζωνει!!! machinegun.gif

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αφου εβαλα τετραπιστονες εβαλα καθισματα recaro ηρθε η σειρα να αλλαξω και το προγραμματακι μου γιατι ηταν λιγο μπ@υρδελ@ το παλιο!Πηγα λοιπον στον Πητ τον μιναρα στην Πατρα και μου εβαλε προγραμματακι DKR TUNNING απο Γερμανια και ειναι οπως το δικο του απο οτι μου ειπε by Dahlback!E η επομενη κινηση μας ηταν να παμε να το δυναμομετρησουμε και πηγαμε στον Κωστανταρα στην Πατρα οπου το μετρησαμε στο 1.5bar και το αμαξι εβγαλε 338 στροφαλο 296 τροχο με 43 κιλα ροπη!!!Πητ για μια ακομα φορα μετρησες γιατι οτι μου ειπες βγηκε με ακριβεια εισαι φοβερος!Επισης να πω οτι μειωθηκε και η καταναλωση μου και στο δρομο το αμαξι δεν εχει πια αρυθμιες!Τι αλλο να πω ειμαι πολυ ικανοποιημενος με τα νουμερα και στον δρομο το αμαξι γαζωνει!!! machinegun.gif

THAnk you golden....Tora tha dis ti tha ftaixo sto diko moy!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Tι να δω ρε αφου ξερω τι θα φτιαξεις!!!Δεν παιζεσαι με τιποτα εσυ!!!Α μην ξεχασεις να μου φερεις την δυναμομετρηση στην εκδρομη πηγαινε στον Κωστανταρα και παρτην!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω θα το εβαφα και μπλε και θα το πεταγα στη θαλασσα!!!! το χρεπι σου!!!!! tongue.giftongue.gif:);)

ποτε θα σε σκισω?????? rocket.gifrocket.gif

ευχομαι απροβληματιστο!

παρε να ξαναπαμε για κανενα καφεδακι.

γιατι δεν κανονιζουμε μια συναντηση με το club στο τρολευ που εχει και πιπινακια?

Link to comment
Share on other sites

εγω θα το εβαφα και μπλε και θα το πεταγα στη θαλασσα!!!! το χρεπι σου!!!!! tongue.giftongue.gif:wacko:;)

ποτε θα σε σκισω?????? rocket.gifrocket.gif

ευχομαι απροβληματιστο!

παρε να ξαναπαμε για κανενα καφεδακι.

γιατι δεν κανονιζουμε μια συναντηση με το club στο τρολευ που εχει και πιπινακια?

Eυχαριστω μαυρουλι για τα καλα σου λογια!!! tongue.gif Για καφεδακι θα παμε σιγουρα!Α στο τρολλευ καναμε meeting με το golf club αλλα ξεχασα να σου πω να ερθεις πριν 3 εβδομαδες ηταν!!! :lol:
Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστω μαυρουλι για τα καλα σου λογια!!! tongue.gif Για καφεδακι θα παμε σιγουρα!Α στο τρολλευ καναμε meeting με το golf club αλλα ξεχασα να σου πω να ερθεις πριν 3 εβδομαδες ηταν!!! ;)

τι να σου πω??????

ντροπη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!

φτου σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

γι αυτο που εκανες ενα μονο εχω να σου πω....... γ....σαι!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Με βριζεις ε?Α να χαθεις ρε θα ερθω να σου δηλητηριασω τα ψωφαλογα σου!!!!Θα τιμωρηθεις συντομα!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε Χρονηηη το ξεχασα ρε θηριο θα ποσταριστει συντομα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε Κομάντο!

Οποιος μπλέξει με τον Πιτάκο...πάει για άλλα κόλπα...........χα χα χα :D;):thumbsup:

*Εγώ που δεν παίζω στοίχημα...πότε επιτέλους θα μαζέψω τα λεφτά;;;;;;;;;;;;;;;;;;; :D:D:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω το μελος ΤΟΤ να ποσταρει την δυναμομετρηση μου!Κωσταρα νομιζω εσυ την φωτογραφισες ε?Κομαντο σε ευχαριστω ρε!Περνα απο το μαγαζι να σου δωσω κανενα σιγουρο ρε!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα ρε Κωσταρα οχι την φωτο μου ρε αυτην θα την βαζεις σε κανενα ανιψακι σου να φαει το φαι του μονο την δυναμομετρηση!!! :huh: Χαρα που την εχω ομως ε πρεπει να σου εκαψα το φιλμ εκεινη την μερα!!! ^_^

Link to comment
Share on other sites

πώς είσαι έτσι ρε καραμήτροοοοοοοοοοοοοοοο...........

Το αμάξι έχει ήδη φωτογραφηθεί για νωστό περιοδικό και σύντομα θα το δείτε στις σελίδες του..................

...ΕΚΠΛΗΞΗ....

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω το μελος ΤΟΤ να ποσταρει την δυναμομετρηση μου!Κωσταρα νομιζω εσυ την φωτογραφισες ε?Κομαντο σε ευχαριστω ρε!Περνα απο το μαγαζι να σου δωσω κανενα σιγουρο ρε!!! tongue.gif

ποτε θα σε πετυχω στον δρομο να σου κοψω τα αυτακια????

εεεεεεεεεεεεεεεε??????????????????????????????????? tongue.gif:D

οποτε σου λεω ολο δικαιολογιες εισαι!!!!!!!

την μια δεν μπορω εχω αιμορο'ι'δες, την αλλη πεινανε τα παιδια και παω να παρω γαλα κλπ!!!!!!!!

χι!!χι!!χι!!

πες μου ωρα και μερος!!!!

μην ειναι νυχτα γιατι ειμαι που ειμαι μαυρος θα με χασεις τελειως!!!!!!!!!!!!!

μπορει να βλεπεις τα κωλοφαναρα μου!!!!!!!!!! rocket.gifupyours.gif

Link to comment
Share on other sites

Προς ενημέρωση των μελών μας το αμάξι ποζάρει στον φακό του περιοδικού BURN OUT στο τεύχος ΑΠΡΙΛΙΟΥ......

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑχχχχχχχ αυτό το χρυσαφί το χρώμα......

Εύγε κωστή και εις ανώτερα....Να ζήσεις να το χαρείς με την λίτσα και την....λοιπή οικογένεια...!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μαυρουλι με αυτα που μου λες δεν θα ξανακυκλοφορησω ασε μην με πετυχεις πουθενα......!!! tongue.gif Ντουμας δεν πιστευω να γραψανε μεσα αυτα που τους ειπες!!! :o Παω να το παρω....!!!!

Link to comment
Share on other sites

...εεεερώτηση :huh:

Μπορώ να κλειδώσω πλέον το τόπικ μιας και μπήκαν οι απαραίτητες φώτο;

Όπως έχουμε κάνει και σε όλα τα υπόλοιπα.

Link to comment
Share on other sites

Kλειδωστε το αν και βεβαια ειμαι και λιγο μουρλος και μπορει να σε ξαναενοχλησω συντομα δεν ξερω δεν ξερω πολλες ιδεες περνανε απο το μυαλο μου!!! :huh:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.