Jump to content
kouliss

Συνάντηση Μελών Κρήτης

Recommended Posts

Το Δ.Σ. του Hellenic VWClub καλωσορίζει την προσπάθεια διοργάνωσης συναντήσεων στην Κρήτη και καλεί όλα τα μέλη του φόρουμ αλλά και τους φίλους της οργανωμένης αυτοκίνησης να συμμετάσχουν. Δηλώστε την συμμετοχή σας ώστε να οργανωθεί η συνάντηση το δυνατόν καλύτερα. Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να λάβετε από το μέλος m4b (Πάνος).

Φίλοι & Φίλες, πιστοί ακόλουθοι της VW!!

Οργανώθηκε επιτέλους συνάντηση στην Κρήτη για τα μέλη του Vw Club!

Κανονίσαμε να πάμε για καφέ και να γνωριστούμε την Κυριακή, 7 Φεβρουαρίου 2010, ώρα 14:00 το απόγευμα στην Πίστα KART στην Αλικαρνασσό!

Έγινε αλλαγή της ώρας και του χώρου προκειμένου να υπάρξει πιο άνετος χώρος για την συνάντηση.

Αφού γνωριστούμε αναμένονται πολλά ακόμα! Θα γυρίσουμε όλη την Κρήτη!

Για αυτό λοιπόν όσοι πιστοί προσέλθετε!!

Φιλικά,

Πάνος (m4b)

Υ.Γ.: Το Δ.Σ. υποστηρίζει την προσπάθεια και θα είμαστε κοντά σε οτιδήποτε χρειαστείτε!

Link to comment
Share on other sites

απλα πληροφοριακα να πω οτι θα ειμαστε τα εξης μελη...

m4b

scirocco122

alexis golf

+ αλλα 2 παιδια π δν γραφουν στο κλαμπ..

ειναι περισσοτερο για ν γνωριστουμε..και αν βρεθει και κοσμος αργοτερα να κανονισουμε μια καλη συναντηση π αρμοζει στο vwclub ! :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το πιο πιθανόν να είμαι και εγώ μέσα. ¶ντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά γιατί η τελευταία συνάντηση ήταν πριν ένα χρόνο!!

Link to comment
Share on other sites

και εγω μεσαααα.........:)

Υ.Γ νομιζω οτι το σημειο δεν ειναι καθολου καταλληλο για τετοιου ειδους συναντησεις .

1ον Συνηθως κυριακη απογευμα στο ταλως δν βρισκεις να παρκαρεις ουτε μεσα ουτε εξω .

2ον Αποκλειετε να βρουμε πανω απο 2 θεσεις διπλα διπλα για να παρκαρουμε ολοι μαζι για φωτο κτλπ κτλπ.

3ον υπαρχει θεμα χρεωσης .

Θα κανω λοιπον μια προταση οπου πριν απο 2 βδομαδες εκοψε πιτα το σεατ κλαμπ κρητης στην πιστα καρτ στην αλικαρνασσο οπου ηταν μια χαρα. Προτεινω λοιπον κυριακη 13:00 7/2/2010 να κανουμε και εμεις το ιδιο . περιμενω "σχολια" η "αποψεις" απο τα μελη κρητης του vwclub .

Φιλικα .

Mike Gti

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

Mike καλό θα ήταν να μην αλλάξετε μέρος για αυτή την φορά καθώς στάλθηκε email σε όλα τα μέλη. Έτσι κάποιος που τυχόν δεν δει την αλλαγή σας θα πάει σε λάθος μέρος την λάθος ώρα.

Συστήνω να μην το τροποποιήσετε αυτή την φορά και σε επόμενη συνάντηση να το κανονίσετε διαφορετικά :-)

Link to comment
Share on other sites

σηναντηση VW CLUB?? new_sugkrotima.gif

πως και ετσι παιδια? εχουμε να βρεθουμε....

και εγω μεσα απο οτι καταλαβατε!

μια χαρα ειναι στο παρκινκ στο ταλος εχω μηνιαια καρτα..

αλλα εχει δικιο ο μηχαλης θα εχει κοσμο σιγουρα! :drinks:

{η χρεωση ειναι 2 ευρω παπατσιφουτη!! :lol: }

Link to comment
Share on other sites

Mike καλό θα ήταν να μην αλλάξετε μέρος για αυτή την φορά καθώς στάλθηκε email σε όλα τα μέλη. Έτσι κάποιος που τυχόν δεν δει την αλλαγή σας θα πάει σε λάθος μέρος την λάθος ώρα.

Συστήνω να μην το τροποποιήσετε αυτή την φορά και σε επόμενη συνάντηση να το κανονίσετε διαφορετικά :-)

Γεια σου φιλε μου kouli εγω ειπα ειμαι "μεσα" και καλο ειναι να δωσουν το παρων οσοι ερθουν σε αυτη τη συναντηση σε αυτο το τοπικ για να ξερουμε ποσοι θα ειμαστε και ποιον θα περιμενουμε , ειπα την γνωμη μου και ζητησα απλα αποψεις απο τα μελη που θα ερθουν επειδη θα γνωριζουν τα "προβληματα" για το σημειο συνναντησης , επισης αν μαζευτουμε πανω απο 10 ατομα δν υπαρχει περιπτωση να κατσουμε σε καμια καφετερια να πιουμε καφε ολοι μαζι μιας και κυριακη απογευμα γεμιζουν . Επισης θελω να βοηθησω για αυτη τη συναντηση γιατι στην κρητη στο θεμα συναντησεων ειμαστε πολυ πισω .

Φιλικα.

Mike Gti

Link to comment
Share on other sites

σηναντηση VW CLUB?? new_sugkrotima.gif

πως και ετσι παιδια? εχουμε να βρεθουμε....

και εγω μεσα απο οτι καταλαβατε!

μια χαρα ειναι στο παρκινκ στο ταλος εχω μηνιαια καρτα..

αλλα εχει δικιο ο μηχαλης θα εχει κοσμο σιγουρα! :drinks:

{η χρεωση ειναι 2 ευρω παπατσιφουτη!! :lol: }

χαχαχαχαχαχαχα γεια σου Rabbito με τις μηνιες καρτες σου...! αν καταλαβουν ποσα αλογα ειναι το αμαξι σου θα σε πεταξουν εξω βρωμιζουν το χωρο και επισης κανουν φασαρια... :p :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχα γεια σου Rabbito με τις μηνιες καρτες σου...! αν καταλαβουν ποσα αλογα ειναι το αμαξι σου θα σε πεταξουν εξω βρωμιζουν το χωρο και επισης κανουν φασαρια... :drinks::lol::p :p

ειμαι στην μαυρη λιστα!!

Link to comment
Share on other sites

Μια προχειρη λιστα συναντησης .

1)m4b

2)scirocco122 ?? + 2 *

3)alexis golf

4)Mike gti

5)Rabbit

6)sonakias

7)manosgolf + 2*

8)Thodoris golf tsi kriti Εικονίδιο

9)manos16v ???

*** + 4 παιδια π δν γραφουν στο κλαμπ ----> (ονοματα?? αμαξια?? )

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η ιδέα το Mike για τα καρτ στέκι πολύ! Το ταλος κάθε Κυριακή είναι γεμάτο. Οπότε στα καρτ θα είμαστε καλύτερα νομίζω. Και εγώ είμαι μέσα και θα το πω σε 2 παιδιά που δεν είναι μέσα στο club αν μπορούν να έρθουν. Συνάντηση να γίνει και όπου να ΅ναι. Πάμε παιδιά να μπει το 2010 με δυναμική συνάντηση από εμάς!!

Link to comment
Share on other sites

Θα ανοίξω ένα άλμπουμ για τις φωτογραφίες σας!!!

Αν αλλάξετε τελικά την τοποθεσία ενημερώστε με για να στείλουμε εκ νέου email και να τροποποιήσουμε και την κεντρική μας σελίδα που γράφει για την συνάντηση σας. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Θα ανοίξω ένα άλμπουμ για τις φωτογραφίες σας!!!

Αν αλλάξετε τελικά την τοποθεσία ενημερώστε με για να στείλουμε εκ νέου email και να τροποποιήσουμε και την κεντρική μας σελίδα που γράφει για την συνάντηση σας. ;-)

Κωστα ασε να διαβασουν και τα υπολοιπα μελη τα νεα ποστ.ελπιζω οτι θα συμφωνησουμε σε ενα σημειο συναντησης :) . Επισης ειπαμε να γραψουν τα μελη εδω που ειναι να ερθουν για να ξερουμε ποιον θα περιμενουμε και ποσοι θα ειμαστε .οποτε παρακολουθωντας εδω τη συζητηση θα ξερουν και το σημειο συναντησης περα απο το κεντρικο τοπικ ;) .

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

Κωστα ασε να διαβασουν και τα υπολοιπα μελη τα νεα ποστ.ελπιζω οτι θα συμφωνησουμε σε ενα σημειο συναντησης :) . Επισης ειπαμε να γραψουν τα μελη εδω που ειναι να ερθουν για να ξερουμε ποιον θα περιμενουμε και ποσοι θα ειμαστε .οποτε παρακολουθωντας εδω τη συζητηση θα ξερουν και το σημειο συναντησης περα απο το κεντρικο τοπικ ;) .

Λοιπον.. καταρχας εκπλησομαι ευχαριστα..νομιζα πως θα μασταν 4-5 ατομα μονο χεχε.. ;)

η αληθεια ειναι οτι κατω δ βολευει..αλλα εφοσον δν ειδαμε κ μεγαλη απηχηση αστην αρχη οταν επεση η προταση ειπαμε για εκει....

εγω ειμαι μεσα στην αλλαγη για την πιστα..... θα κανουμε και κανενα γυρο ?? χεχεχε :D

αμα μαζευτουμε 7-8 αμαξια σιγουρα δν θα βολεψει κατω..και ειδικα κυριακη.. :/

τα 2 παιδια ειναι φιλοι τ m4b.. οποτε δν ξερω.. *

Edited by scirocco122
Link to comment
Share on other sites

Έτσι να βλέπω να γεμίζουμε!!! :clapping:

¶μα θέλετε το αλλάζουμε το μέρος συνάντησης. Όπως προείπε ο Λευτέρης (scirocco122) ήμασταν λίγα άτομα στην αρχή γι' αυτό συμφωνήσαμε πάρκινγκ Τάλως απόγευμα Κυριακής. Ότι θέλετε παίδες! Και για πίστα καρτ είμαι μέσα! Μόνο να το συμφωνήσουμε γρήγορα για να μην πάει κανείς κάπου άσχετα.

Φιλικά,

Πάνος

Link to comment
Share on other sites

κανονηστε ρε παιδια στανταρ ωρα κ μερος να ξερουμε! scirocco122 1 η ωρα δεν ειναι καπως νωρις??η προηγουμενη μερα ειναι σαββατο κ σιγουρα καποιος θα εχει βγει για ποτακι κ χλωμο να ξυπνησει τοσο "πρωι"!!χαχα!απογευματακι πιστευω πως ειναι καλυτερα!

Link to comment
Share on other sites

Α ρε συντεκνοι ειμαστε πολλοι τελικα!! :thumbsup:

για βολτα μεσα στην πιστα λιγο δυσκολο μου φαινεται thumbsdown.gif {εχουμε ξαναπαει}

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια την κυριακη παιζει ο οφη,λυπηθητε και εμας τους φιλαθλους :thumbsup: εκτος απροοπτου ειμαι και εγω μεσα...

Edited by manos16v
Link to comment
Share on other sites

Να πούμε 5 το απόγευμα στα καρτ; Απαντήστε γρήγορα για να ενημερωθεί η αρχική σελίδα...

Link to comment
Share on other sites

Θα βραδιάσει όμως γρήγορα και δεν θα προλάβουμε να βγάλουμε καλές φώτος! Εγώ πιστεύω 3-4 είναι μια καλή ώρα συνάντησης. Τι λέτε;

Link to comment
Share on other sites

Θα βραδιάσει όμως γρήγορα και δεν θα προλάβουμε να βγάλουμε καλές φώτος! Εγώ πιστεύω 3-4 είναι μια καλή ώρα συνάντησης. Τι λέτε;

παιδια εγω οτι θελετε... και 1 και 3 καλα ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Να το αλλάξω σε 15:00?

Επίσης όταν βρεθείτε την Κυριακή δείτε μεταξύ σας ποια 2 άτομα μπορούν να ασχολούνται για να οργανώνετε τις συναντήσεις σας. Στην ουσία τα δυο αυτά άτομα θα επικοινωνούν με τα μαγαζιά που θα συναντιέστε για να έχουν χώρο. Φυσικα όλοι μαζί θα αποφασίζετε που θα πάτε κάθε φορά. Έτσι και εμείς απο το Δ.Σ. θα μπορούμε να σας βοηθήσουμε περισσότερο και να σας στείλουμε κάποιο πανό για τις φωτογραφίες σας ή ότι άλλο προκύψει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.