Jump to content
zhm

Interior Look για Golf Iv

Recommended Posts

Guest Stoilas

Αυτό το καγκούρικο το πατάκι ήταν αναγκαίο? Όταν μπαίνεις μέσα πρέπει να νιώθεις ότι μπαίνεις σε κανά υποβρύχιο! ;):thumbsup::thumbsup:

Edited by Stoilas
Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
Αυτό το καγκούρικο το πατάκι ήταν αναγκαίο? Όταν μπαίνεις μέσα πρέπει να νιώθεις ότι μπαίνεις σε κανά υποβρύχιο! ;)  :thumbsup:  :thumbsup:

:blink:;) εγω το γουσταρω γιατι θα αντανακλαει τα νεον μεσα το βραδυ κ θα γινεται jet!

Link to comment
Share on other sites

Γρηγόρη δεν είναι άσχημα αυτά που postαρες, αλλά προσωπικά δεν θα πείραζα το ταμπλώ, ακόμα και αν με τρέλαιναν...

Φοβάμαι πως αν αλλάξεις όλα αυτά στο ταμπλώ θα αρχίσει πολύ σύντομα να ''κουδουνάει'' ολόκληρο...

Όσο για τα πατάκια... δεν θα τα έβαζα ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ, ακόμα κι αν είχα το RSi του Dahlback... πολλή γυφτιά για το τίποτα...

Βέβαια περί γούστου...

Edited by Spy
Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
:D  :D εγω το γουσταρω γιατι θα αντανακλαει τα νεον μεσα το βραδυ κ θα γινεται jet!

Ναι και μετά θα χρειάζεσαι και το βράδυ γυαλιά ηλίου για να μπορείς να οδηγήσεις....

Γρηγόρη δεν είναι άσχημα αυτά που postαρες, αλλά προσωπικά δεν θα πείραζα το ταμπλώ, ακόμα και αν με τρέλαιναν...

Φοβάμαι πως αν αλλάξεις όλα αυτά στο ταμπλώ θα αρχίσει πολύ σύντομα να ''κουδουνάει'' ολόκληρο...

Όσο για τα πατάκια... δεν θα τα έβαζα ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ, ακόμα κι αν είχα το RSi του Dahlback... πολλή γυφτιά για το τίποτα...

Βέβαια περί γούστου...

Εγώ δεν είπα να αλλάξω όλα αυτά... Εννοείται... και δεν νομίζω να κουδουνίζει το ταμπλό από αυτά γιατί μπαίνουν κολλητά.

Θέλω να κάνω το εσωτερικό όπως του R32, δηλαδή ποτηριέρα μέχρι και τασάκι + τα δυο πόμολα στις πόρτες (που σημειωτέον κάποια στιγμή τα πλαστικά που έχουμε κάποια στιγμή θα ξεφλουδίσουνε...)

Ψάχνομαι σε διάφορες λύσεις αλλά από ότι βλέπω μπορεί να πάω για τα original parts και να ησυχάσω... :wub:

Link to comment
Share on other sites

Paidia to saloni einai poli jet! Alla exei mia mikri diafora me ta ipolipa golf IV. Den ksero an to proseksate all oi aeragogoi einai diaforetikoi sto tablo! einai idioi me tou Bora! Gia prosekseto kalitera, giati kai ego psinomoun gia tin agora alla kolisa ekei! den ksero an exei gai tous dikous mas aeragogous i an to palikari tous allakse! Simioteon oti oi aeragogoi tou Bora mpenoun kouti sto diko mas tablo!

Link to comment
Share on other sites

Paidia to saloni einai poli jet! Alla exei mia mikri diafora me ta ipolipa golf IV. Den ksero an to proseksate all oi aeragogoi einai diaforetikoi sto tablo! einai idioi me tou Bora! Gia prosekseto kalitera, giati kai ego psinomoun gia tin agora alla kolisa ekei! den ksero an exei gai tous dikous mas aeragogous i an to palikari tous allakse! Simioteon oti oi aeragogoi tou Bora mpenoun kouti sto diko mas tablo!

Σωστός.

Υπάρχει αυτή η διαφορά που λες, αλλά στις 2 τελευταίες μεγάλες φωτογραφίες δίνεται η απάντηση στην απορία σου :D:D:wub:

Να πω επίσης ότι αυτοί οι γαμάτοι αεραγωγοί του Bora μαίνουν από μαμά και στο R32 love.gif

Link to comment
Share on other sites

Επίσης μια καλη μετατροπή που παιζει ειναι η τοποθέτηση αεραγωγών απο BORA στο GOLF οι οποίοι ταιριάζουν και είναι και φωτιζόμενοι.Πρεπει βέβαια να θέλει αρκετή δουλειά θα το ψάξω

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Paidia to saloni einai poli jet! Alla exei mia mikri diafora me ta ipolipa golf IV. Den ksero an to proseksate all oi aeragogoi einai diaforetikoi sto tablo! einai idioi me tou Bora! Gia prosekseto kalitera, giati kai ego psinomoun gia tin agora alla kolisa ekei! den ksero an exei gai tous dikous mas aeragogous i an to palikari tous allakse! Simioteon oti oi aeragogoi tou Bora mpenoun kouti sto diko mas tablo!

Σωστός.

Υπάρχει αυτή η διαφορά που λες, αλλά στις 2 τελευταίες μεγάλες φωτογραφίες δίνεται η απάντηση στην απορία σου :D  :wub:  B)

Να πω επίσης ότι αυτοί οι γαμάτοι αεραγωγοί του Bora μαίνουν από μαμά και στο R32 love.gif

Αχ με προλάβατε. Αυτό πάει να πει άμεση απόκριση VWClubers!!!

Κατεβάστε και τα pdf των παρακάτω και θα λυθούν όλες οι απορίες σας:

DATA SHEET Αλουμινένιων Κομματιών (PDF file)---> δεξί κλικ και save target as...

ΤΙΜΟΚΑΤΑΛΟΓΟΣ Αλουμινένιων Κομματιών (PDF file)---> δεξί κλικ και save target as...

ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ Αλουμινένιων Κομματιών (PDF file)---> δεξί κλικ και save target as...

Επίσης μια καλη μετατροπή που παιζει ειναι η τοποθέτηση αεραγωγών απο BORA στο GOLF οι οποίοι ταιριάζουν και είναι και φωτιζόμενοι.Πρεπει βέβαια να θέλει αρκετή δουλειά θα το ψάξω

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΣΧΗΜΗ ΙΔΕΑ!!!! ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟΙ ΑΕΡΑΓΩΓΟΙ? :D Εννοείς οι ενδείξεις που δείχνουν την ροή του αέρα, on/off κλπ έτσι?

Link to comment
Share on other sites

Αχ με προλάβατε. Αυτό πάει να πει άμεση απόκριση VWClubers!!!

Κατεβάστε και τα pdf των παρακάτω και θα λυθούν όλες οι απορίες σας: 

DATA SHEET Αλουμινένιων Κομματιών (PDF file)---> δεξί κλικ και save target as...

ΤΙΜΟΚΑΤΑΛΟΓΟΣ Αλουμινένιων Κομματιών (PDF file)---> δεξί κλικ και save target as...

ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ Αλουμινένιων Κομματιών (PDF file)---> δεξί κλικ και save target as...

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΣΧΗΜΗ ΙΔΕΑ!!!! ΦΩΤΙΖΟΜΕΝΟΙ ΑΕΡΑΓΩΓΟΙ? :D  Εννοείς οι ενδείξεις που δείχνουν την ροή του αέρα, on/off κλπ έτσι?

ΑΚΡΙΒΩΣ

Βεβαια με προβληματίζει λιγο η απεγκατάσταση μην κανω καμια ζημία αλλα θα το βρω.

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
ΑΚΡΙΒΩΣ

Βεβαια με προβληματίζει λιγο η απεγκατάσταση μην κανω καμια ζημία αλλα θα το βρω.

Εκτός αυτού πρέπει να δούμε και το κόστος....

Γιατί αν είναι αλλού... ίσως να μην αξίζει!

Link to comment
Share on other sites

Επίσης μια καλη μετατροπή που παιζει ειναι η τοποθέτηση αεραγωγών απο BORA στο GOLF οι οποίοι ταιριάζουν και είναι και φωτιζόμενοι.Πρεπει βέβαια να θέλει αρκετή δουλειά θα το ψάξω

Καλή ιδέα :D

Link to comment
Share on other sites

Paidia to full saloni xoris ta patakia me bazi ta arxeia pou edose o skorpio ftanoun ta $235 (malon polla)! an pame sto mikrotero paketo pou perilambanei kati ligotero (xoris xeroulia klp) exei $185 pisteuetai oti aksizei?

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf
αυτη η επενδυση στο πατωμα πως γινεται ?ειναι βιδωτη?

Δεν είναι βιδωτή!Είναι μέταλο και κάθεται φίξ...έχω κι εγώ τα ίδια πατάκια αλλα όχι γιατί μου αρέσουν αλλα για άλλους λόγους!

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Επίσης μια καλη μετατροπή που παιζει ειναι η τοποθέτηση αεραγωγών απο BORA στο GOLF οι οποίοι ταιριάζουν και είναι και φωτιζόμενοι.Πρεπει βέβαια να θέλει αρκετή δουλειά θα το ψάξω

Αναθερμαίνω το θέμα...

Λοιπόν:

1) ΟΕΜ R32 aluminioum parts 51,00 € hearts.gif

Ομοίως και εδώ - Συμπεριλαμβάνει όμως και τα χερούλια της πόρτας! 219,00 € :)

2) ΟΕΜ R32 φωτιζόμενοι αεραγωγοί 119,00 € hearts.gif

3) ΟΕΜ φωτιζόμενα χερούλια πόρτας με LEDs 39,00 hearts.gif

4) ΟΕΜ πεντάλ + footrest 53,00 € hearts.gif

5) ΟΕΜ πλαφονιέρα με LEDακια από το W8 Passat 36,90 € hearts.gif

Εγώ είμαι ΜΕΣΑ για αγορά (για όλα)! Εσείς τί λέτε??????

@danichro: Φίλε έχω ήδη στείλει mail στον άλλο Γερμανό και περιμένω απάντηση!

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
pou ta vrikes ola auta?den xreiazetai na sou pw poios einai mesa!gia 1 kai 4...

hearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gifhearts.gif

Φίλε ο Γερμανός μου απάντησε!

Λοιπόν! Στέλνει Ελλάδα και μάλιστα τα μεταφορικά είναι μόνο 13,00 €!!!

Συνολικό κόστος όλων των παραπάνω: 443,00 €!!!

(Πολλά λεφτά αλλά φαντάσου εσωτερικό μετά... :Dworthy.gif )

Το καλύτερο? Ούτε Pay Pal - Πιστωτικές ούτε τίποτα. Μου έδωσε τον αριθμό της τράπεζας του, μια απλή κατάθεση και σου στέλνει τα πράγματα :rolleyes:

Για πέστε ποιός είναι μέσα γιατί αν μαζευτούμε 4-5 άτομα ίσως μας κατεβάσει τις τιμές!!!

@danichro: Φίλε έχεις ΠΜ με το κιν μου πάρε με να κανονίσουμε (Να βρεθούμε να τα πούμε κίολας βρε αδερφέ γειτονόπουλα είμαστε!)! :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο? Ούτε Pay Pal - Πιστωτικές ούτε τίποτα. Μου έδωσε τον αριθμό της τράπεζας του, μια απλή κατάθεση και σου στέλνει τα πράγματα  :D

Γρηγόρη ρώτα και στην τράπεζα που σκοπευεις να κανεις την κατάθεση πόσο θα πληρώσεις γιατί νομίζω για διατραπεζικές καταθέσεις πληρώνεις επιπλέον ένα όχι και τόσο μικρό ποσό.

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Ρώτησα και το boss μου (κάθε μέρα στέλνουμε λεφτά έξω) και μου είπε δεν είναι πολλά λεφτά! Περίπου 6-10€ Maximum! ¶ρα ΟΚ... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Μιχάλη κοίτα αν τσιμπίσουμε τα ALU TRIMS με τα 51 € μετά ο άλλος δίνει και ξεχωριστά τα χερούλια στις πόρτες με 39€/τεμ Δηλαδή το 219€ γίνεται 51+39+39=129€ (Γλυτώνουμε 90€) worthy.gif (443 ---> 353€...)

Αρκεί ο τύπος να στέλνει Ελλάδιστάν :D

Μετά όπως είπα το φαντάζεσαι μέσα??? Σκέτο cockpit θα είναι το βράδυ... Και την ημέρα με τα αλουμίνια... ¶σε με δεν θέλω να το σκέφτομαι γιατί θα αρρωστήσω love.gifhearts.gif:thumbsup::Dlove.gifhearts.gif:D

Εγώ πιστεύω ότι αξίζει όλο το πακέτο (βέβαια συμπεριλαμβάνει οτιδήποτε έχω σκεφτεί να αλλάξω μέσα! και αν την βγάλω μόνο με 353??? ΑΡΡΩΣΤΗΣΑΑΑΑΑΑΑΑ)

Αν όλα αυτά τα πάρω από Ελλάδα θα μου φτάσει περίπου 820€!!!!! dead.gif

ΥΓ: Α! συν του ότι μπορείς να πουλήσεις αεραγωγούς, πλαφονιέρες, κομμάτια από το ταμπλό, χερούλια πόρτας, μπετούγιες πόρτας στα μεταχειρισμένα και να γλυτώσεις και από εκεί κάποια χρήματα! (100€ δεν θα πιάσουν? του σούστη!) Σωστός???

Link to comment
Share on other sites

Αχ ρε Γρηγορη παλι στη μπριζα με εβαλες, Μαλλον πρεπει να πιασω 7 δουλειες σαν και εσενα για να πληρωνω τις μοντιφιες!! :D Παντως σιγουρα αλλαζει ολο το εσωτερικο τελειως!!

Link to comment
Share on other sites

350 oλα αυτα.

700 η αναρτηση που ελεγες να βαλεις.

400 το προγραμμα

200 η σκουπα...

200 το τελικο

αντε καλη δουλεια γρηγορη....

(σε ξενερωσα ε?)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.