Jump to content
soto

Ο δότης βρέθηκε!

Recommended Posts

Γιαννη εγω που ειδα και το αμαξι απο κοντα, εχω να πω οτι σκιζει !!!! Και σε εμφανιση και σε μοτερ και σε ολα! Ωραιος !!

Ελπιζω να τα πουμε συντομα σε κανα meeting! Αλλιως θα κανω καμια βολτουλα απο Αιγαλεο! Εξαλου διπλα στο Τει μου εισαι, χεχε !!

Cu μεγαλε !

Link to comment
Share on other sites

Η δυναμομέτρηση που έγινε πριν δύο εβδομάδες έδειξε 133 άλογα και 15,9 κιλά ροπής. Καλά νούμερα αφού το αμάξι έχει μόνο ένα βαρελάκι JR και τελικό. Τελέιωσα και με τις ταπετσαρίες που είχα κάτι εκκρεμότητες και όλα είναι ΟΚ.

Μπήκε και η ανάρτηση (WEITEC) ρυθμιζόμενη σε ύψος και σκληρότητα και το αμάξι πάτησε πράγματι πολύ καλά.Για λάστιχα σκέφτομαι εντος των ημερών να βάλω τα ΤΟΥΟ Τ1R.Επίσης σε λίγες μέρες θα μπουν και μεγαλύτερα φρένα (280 χιλιοστά) τα οποία μπορεί να μην είναι απαραίτητα προς το παρόν,καλό όμως είναι να υπάρχουν. :D

Τέλος θα ήθελα να ευχαριστήσω Ολους οσους με βοήθησαν σ'αυτό το εγχείρημα με τις συμβουλές και τις γνώμες τους, και κυρίως τους Stelth, Bassako VR6 και Stoila για την πολύτιμη βοήθειά τους.Παιδιά να είστε πάντα καλά.

Επίσης να πω ότι είμαι στην διάθεση όποιου θέλει να κάνει κάτι παρόμοιο για οτιδήποτε χρειαστεί.

Turbo το επομενο σταδιο να γουσταρουμε soto!

Link to comment
Share on other sites

Αντε να ακουσω το πολακι σου Σωτο να φτερνιζεται και τι στον κοσμο !!!! Keep going μεγαλε.....

Link to comment
Share on other sites

Γιαννη εγω που ειδα και το αμαξι απο κοντα, εχω να πω οτι σκιζει !!!! Και σε εμφανιση και σε μοτερ και σε ολα! Ωραιος !!

Ελπιζω να τα πουμε συντομα σε κανα meeting! Αλλιως θα κανω καμια βολτουλα απο Αιγαλεο! Εξαλου διπλα στο Τει μου εισαι, χεχε !!

Cu μεγαλε !

Σε ποιό ΤΕΙ είσαι? Πειραιά ή Αθηνών?

OFF TOPIC

Edited by dubbeR_xronis
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιό ΤΕΙ είσαι? Πειραιά ή Αθηνών?

Γιαννη ειμαι στο ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ (θηβων κ πετρου ραλλη) ... Απεναντι απο τα Jumbo και πριν τα village....

Οποτε καθημερινα γυριζω εκει τριγυρο..... Αμα τελειωσουν οι καταληψεις και ανοιξει η σχολη θα αρχισω παλι τις βολτες αλα Θηβων..... tongue.giftongue.giftongue.gif

Φιλε Γιαννη ειχα δει πριν καιρο το εργαλειο σου παρκαρισμενο στα entree πριν το μπουρναζι....(μαλλον ετρωγες) ... σου ριξα μια κορνα αλλα δεν νομιζω να με καταλαβες γιατι ειχε και κινηση. :D

OFF TOPIC

Edited by dubbeR_xronis
Link to comment
Share on other sites

κορωνοπηνιο απο 14αρι βαλε.... χθες κιολας....

Η καλύτερη βελτίωση που έχεις να κάνεις σε αυτό το μοτέρ :rolleyes:

Το μαμά σασμάν του Polo GTi έχει υπερβολικά μακρύ κορονοπήνιο για ατμόσφαιρα.

Και για να καταλάβεις πόσο δίνει το σασμάν του 14αριου παλιότερα είχαν παίξει Polo GTi

με σκούπα+catback+σασμάν 14αριου και έριχνε σε άλλο Polo GTi που ήταν πλήρες β'στάδιο....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.