Jump to content
dackpit

Golf Mk1 Gti

Recommended Posts

ΛΟΙΠΟΝ ΞΕΚΙΝΑΩ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΝΩ ΩΣ ΕΞΗΣ.

ΕΧΩ ΕΝΑ GOLF 1 GTI 81 ΜΟΝΤΕΛΟ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΔΕΚΑΕΞΙ ΟΠΩΣ ΛΕΓΕΤΕ ΠΟΥ ΠΩΛΗΘΗΚΑΝ ΤΟΤΕ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΞΙΖΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ!!!!!!!!!

ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΩ Η ΟΧΙ?

Link to comment
Share on other sites

αν προσδιορίσεις τη λέξη "αξίζει" ίσως μπορούμε να σου απαντήσουμε συγκεκριμένα.

Αν εννοείς να βγάλεις αργότερα λεφτά από golf mk1, στεγνά δυστηχώς θα σου απαντήσω..όχι.

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη,

να ξέρεις οτι οποιαδήποτε ανακατασκευή σε τέτοιας ηλικίας αμάξι θα απαιτήσει πολύ χρόνο και κόπο, και αρκετά χρήματα. Αν το δεις μόνο απο οικονομικής άποψης, ποτέ δεν θα πάρεις τα χρήματά σου πίσω.

ΑΛΛΑ, αν το αγαπάς και δεν υπολογίζεις να το πουλήσεις, τοτε η ηθική ικανοποίηση που θα απολάβεις οταν το δείς τελειωμένο ειναι τετοια που υπερκαλύπτει ΟΣΕΣ ωρες και αν εφαγες, ΟΣΟ ιδρώτα και αν εχυσες, ΟΣΑ μπινελικια κιαν εριξες εντομεταξύ.

Και σου μιλάω εκ πειρας B);)

Και για οτι χρειαστείς, εδω είμαστε :(

Γιαννης

Edited by N/A Gti
Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6
Γιάννη,

να ξέρεις οτι οποιαδήποτε ανακατασκευή σε τέτοιας ηλικίας αμάξι θα απαιτήσει πολύ χρόνο και κόπο, και αρκετά χρήματα. Αν το δεις μόνο απο οικονομικής άποψης, ποτέ δεν θα πάρεις τα χρήματά σου πίσω.

ΑΛΛΑ, αν το αγαπάς και δεν υπολογίζεις να το πουλήσεις, τοτε η ηθική ικανοποίηση που θα απολάβεις οταν το δείς τελειωμένο ειναι τετοια που υπερκαλύπτει ΟΣΕΣ ωρες και αν εφαγες, ΟΣΟ ιδρώτα και αν εχυσες, ΟΣΑ μπινελικια κιαν εριξες εντομεταξύ.

Και σου μιλάω εκ πειρας :thumbsup:;)

Και για οτι χρειαστείς, εδω είμαστε :thumbsup:

Γιαννης

+ 1 ^_^

Link to comment
Share on other sites

ΑΝ ΤΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΑΥΤΟ ΣΕ ΑΓΓΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟΤΕ ΚΑΝΤΟ ΚΟΥΚΛΙ!

ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΝΑΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΕΛΑΧΙΣΤΟΥΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ ΜΚ1 ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ!!!

Η ΑΞΙΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΙΚΗ!!!!!ΚΑΙ ΓΩ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΚΑΝΑ ΣΕ ΕΝΑ ΜΚ1 ΚΑΜΠΡΙΟ!!!!ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΗΚΑ ΑΛΛΑ ΑΞΙΖΕ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!!!ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΜΑ ΜΕ 95 ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΠΟΛΥ.....!!!!

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΜΟΤΕΡ ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΚΑΠΩ ΝΑ ΧΩΡΕΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΠΟΛΛΕΣ ΠΑΤΕΝΤΕΣ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΟΝ VR6!!!ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΑΞΙΖΕΙ....ΑΠΛΑ ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΨΑΞΙΜΟ ΚΑΙ ΥΠΟΜΟΝΗ...........ΠΑΝΤΑ Η ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΣΗ ΕΡΧΕΤΑΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΗ!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι αξιζει και παρααξιζει να ασχοληθεις με το αυτοκινητο.Σε αυτο το club οι μισοι εχουν ολοκαινουρια αυτοκινητα και οι αλλοι μισοι εχουν ριξει τη δουλεια της ζωης τους για να καταφερουν να φτιαξουν ενα αυτοκινητο που τους αρεσε απο οταν ηταν παιδια ακομα οπως εγω.

Check this out...

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?s=&...m&album=299

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι αξιζει και παρααξιζει να ασχοληθεις με το αυτοκινητο.Σε αυτο το club οι μισοι εχουν ολοκαινουρια αυτοκινητα και οι αλλοι μισοι εχουν ριξει τη δουλεια της ζωης τους για να καταφερουν να φτιαξουν ενα αυτοκινητο που τους αρεσε απο οταν ηταν παιδια ακομα οπως εγω.

Check this out...

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?s=&...m&album=299

Θα βγώ λίγο οff-topic , αλλά νομίζω ότι επιβάλλετε να δώσω συγχαρητήρια στον scirocco!!!! Aδερφέ είδα τις φωτογραφίες σου και έπαθα!!! Καλά ρε τρελέ τι πήγες και έκανες!!! Χαράς στο κουράγιο σου!!!! Μπράβο και πάλι μπράβο worthy.gifworthy.gifworthy.gif:baby::cry::mellow: !!!!!!!!! Με έκανες να ζηλέψω!!! Είχα και εγώ ενα chrysler simca του 76!!! Όταν είχα πάρει το δίπλωμα οδηγούσα εκείνο μεχρι να μάθω και το είχα αγαπήσει!!!! Εκανα ότι να ναι!!! Είχα αποφασίσει να το φτιάξω αλλά δεν την πάλευα πολύ με τα ανταλλακτικά και το παράτησα στο γκαράζ και πήρα το golfini μου με σκοπό να ασχοληθώ αργότερα στο μέλλον έτσι για το χαβαλέ!!!!! Καλά ρε ανταλλακτικά που έβρισκες???

Φίλε γιάννη αν θες τη γνώμη μου , αν αγαπάς το αμάξι και αν γουστάρεις να σπαταλήσεις χρόνο και χρήμα για να το φτιάξεις τότε μην το σκέφτεσαι καν!!!! Όταν θα το δεις τελειωμένο και θα το πας τη πρώτη βόλτα σε παρακαλώ να ανοίξεις θέμα εδώ και να γράψεις τα συναισθήματά σου!!!! Καλή αρχή man

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.