Jump to content
doggy

Απορίες για το φόρουμ

Recommended Posts

:rolleyes: - γνωριζει κανεις εαν σε VW forum αλβανικο,τουρκικο,εβραϊκο εχουν τιμωρηθει ετσι μελη γιατι μιλησαν εναντιον της Ελλαδος ?

:lol: - ακομα link δεν ειδα ουτε θυμαμαι να ξεκινησα καμια ενοτητα με πολιτικο νοημα αλλωστε δεν εκανα ποτε προπαγανδα για κανενα κομμα ,τα παμπολλα σημεια υπαρχουν και δεν εχω κανενα λογο να αναφερω κατι που ειναι πασιφανεστατο ως και στον καθε πρωτοεισαχθεντα ποσο μαλλον στον "κατα τοπους υπευθυνο" - τωρα που το σκεφτομαι ναι με 2 ποστ που εκανα για το επιπεδο εργασιων τους [δεν εβρισα την μανα κανενος μελους ουτε τον απειλησα για την ακεραιοτητα του] πιθανον να πληγωσα καποιο μελος αλβανικης καταγωγης ή ατομο που εχει εντονα συναισθηματικη/εργασιακη σχεση με αυτους - ειναι αλλωστε γνωστο οτι μεχρι το 1990 οσοι με πρωτοφανη μανια τωρα τους υπερασπιζονται ως τοτε δεν ηξεραν τι χρωμα εχουν και οπως ειναι φυσικο το να θιχτει η αλβανια ειναι τεραστιας ζημιας θεμα σε σχεση με το τι εχουν προσφερει καποια μελη ,αλλωστε πολυ σωστα τα μελη ναι μπορουν να φυγουν με διαγραφη ή εκουσια καποια στιγμη τι μας νοιαζει η αλβανια ομως ποτε (!)

- το "εκθετει" που λες βγηκε απο: πολλα υβριστικα ποστ μου προς το club,απο τις αμετρητες φιλονικιες μου με μελη,απο το κλειδωμα ενοτητων που εγω αρχισα με πολιτικο νοημα,απο τσοντες που ποσταρησα,απο τιποτα ρουφιανιες μου στα στρουμφ,απο τιποτα ειρωνικα σχολια σε αλλο forum ? ε οχι δα βρηκαμε τον TSAKHS-EVIA που εχει γνωμη και την υπερασπιζεται με επιχειρηματα να κανουμε κηρυγμα ηθικης λες και παρεμποδιζει την ομαλη λειτουργια του club

* η λεξη "μπατσος" που κατα κορον χρησιμοποιειται εδω μεσα μηπως ειναι ρατσιστικη/υβριστικη προς αυτους τους ενστολους ? δηλαδη αν την αναφερω με απαξιωτικα σχολια για την ποιοτητα του εργου τους θα ανεβει και αλλο η ποινη ?

Link to comment
Share on other sites

Εάν υποπέσει σε δική μου αντίληψη κάθε τι που προσβάλει με οποιονδήποτε τρόπο άτομο ή ομάδα ατόμων τότε ναι η ποινή αυτού που θα το κάνει θα αυξηθεί.

Επίσης είναι σαφές ότι δεν ανέφερα ότι έκανες κάτι ωστόσο παρακολουθώ ότι έγραψες μια ολόκληρη παράγραφο για να υπερασπιστείς κάτι που δεν έκανες!

Ακόμα να πω ότι καλά κάνεις και έχεις άποψη και επιχειρήματα αλλά δεν μας ενδιαφέρουν καθώς εδώ δεν ασχολούμαστε με τα ζητήματα που σχολιάζεις εκτός κι αν αφορούν θέματα αυτοκίνησης ή διασκέδασης τουλάχιστον για να είναι λίγο πιο χαλαρή η κοινότητα μας.

Ελπίζω να σου προσδιόρισα με αυτή την τελευταία σαφή απάντηση το νόμημα ύπαρξης του τόπου αυτού και να έλυσα όποια σου απορία και να μην χρειαστεί να επαναλαμβανόμαστε και γινόμαστε αρκετά κουραστικοί στα υπόλοιπα μέλη. Ό,τι άλλο θέλεις μπορεί να συζητηθεί ιδιωτικά με ΠΜ ή απο κοντά σε κάποια συνάντηση της κοινότητας.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία , χαίρομαι που συμφωνήσαμε.

Αν νομίζεις ότι κάποιο post ή μέλος είναι σε αντίθεση με όρους χρήσης χρησιμοποιείς το report όπως προβλέπεται.

Και όλες οι απόψεις έχουν θέση εφόσον είναι διατυπωμένες σωστά χωρίς να προσβάλλουν κανένα. Εύκολο είναι.

Link to comment
Share on other sites

Guest galvert
Παιδια πως βαζω μια εικονα στην υπογραφη μου??

3 τροποι:

1) δινεις λεφτα σε εναν mod/admin αλλα θα προτεινα να το αποφυγεις.... ειναι περιεργοι tongue.gif

2) δινεις λεφτα σε μενα που ειναι η καλυτερη λυση

3) πας εκει που λεει επιλογες μελων, πατας το βελακι και πας στο ρυθμισεις υπογραφης. εκει υπαρχει ενα κοyμπι πανω απο το text box που οταν περασει το mouse απο πανω λεει εισαγωγη εικονας. τα υπολοιπα ειναι απλα, το πατας, βγαινει ενας τελωνιακος απο ενα usb 2.0 και σε βαζει να πληρωσεις το τελος ταξινομησης αναλογα με τα ποσα kb ειναι η εικονα και ποσο καιρο την εχεις στο hdd σου...

sorry αλλα μολις κερδισε ο παο και ειμαι χαρουμενος. αν δεν τα βγαζεις περα πες να στα ξαναγραψω :D

Link to comment
Share on other sites

Guest CLakis

Μια ερώτηση: Τις φωτογραφίες (από τα meeting), που εμφανίζονται κάθε φορά πάνω αριστερά στην αρχική σελίδα, που μπορούμε να τις βρούμε?? Ποτέ δεν έχω βρει τις τελευταίες φωτογραφίες που βγάζετε. protest.gif;)

Edited by CLakis
Link to comment
Share on other sites

Όλες οι φωτογραφίες υπάρχουν στο ¶λμπουμ ή αλλιώς Gallery. Μάλιστα αυτές που εμφανίζονται στην κεντρική σελίδα είναι με τυχαία διαλογή. Θα πρέπει να ψάξεις αρκετά για να βρεις κάποια απο αυτές. Ίσως σε επόμενη έκδοση της κεντρικής σελίδας προσθέσουμε αυτόματα το λινκ. Θα δείξει :D

Link to comment
Share on other sites

yup, άλλαξες το display type, θα πατήσεις στα δεξιά επάνω στην αρχή κάθε θέματος πρέπει να βλέπεις ένα γκρι κουμπάκι που γράφει "Επιλογές"

από εκεί επιλέγεις το "Αλλαγή σε: Συνήθης" ....και είσαι jet :blink:

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω, την έχω πατήσει και εγώ... :o

Link to comment
Share on other sites

1. που μπορώ να δώ το αυτοκόλητο/λογότυπο του club?

2. πως μπορώ να επεξεργαστώ τα ενδιαφέροντα μου στο προφίλ μου?

καλή σου μέρα φίλε μου

1.το αυτοκόλλητο είναι ίδιο σαν το σηματάκι που υπάρχει στο πάνω αριστερά μέρος της σελίδας υπαρχει σε ασπρο,μαυρο,ασιμη ,νικελ

2.αυτο γίνεται ωσ εξής '' πας επιλογές μελών-->προφίλ --->my interstings’’ ;)

Link to comment
Share on other sites

κατευθείαν Links:

VWClub logo:

http://www.vwclub.gr/vwforum/style_images/...new_english.jpg

(χωρίς το "Hellenic racing-automotive... etc.", μόνο το λογότυπο και το url από κάτω.)

My profile management link:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?act...rCP&CODE=01

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα κειμενο και θελω να το ποσταρω γιατι θεωρω ενδιαφερον αυτο που αναφερει.

το θεμα εναι οτι το εχω παρει απο περιοδικο αυτοκινητου που το εχει στην εκδοση του Μαρτιου.

μπορω να το ποσταρω ή οχι;;;

και αν οχι,ποτε μπορω;;;

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεις τωρα αλλα μπορεις τον Απριλιο.

Θα αναφερεις και την πηγη, απο που το κανεις paste ομως.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεις τωρα αλλα μπορεις τον Απριλιο.

Θα αναφερεις και την πηγη, απο που το κανεις paste ομως.

ενταξει,ευχαριστω pagourista :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L

"Changing your display name will not affect your log in username."

Πώς μπορώ να αλλάξω το name που βάζω για log in? :D

Link to comment
Share on other sites

"Changing your display name will not affect your log in username."

Πώς μπορώ να αλλάξω το name που βάζω για log in? :D

Μονο το display name μπορεις να αλλαξεις, οτι ζητας ισοδυναμει με το να κλεισεις τον λογαριασμο σου και να φτιαξεις νεο. υπαρχει λογος ?

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L
Μονο το display name μπορεις να αλλαξεις, οτι ζητας ισοδυναμει με το να κλεισεις τον λογαριασμο σου και να φτιαξεις νεο. υπαρχει λογος ?

Όχι εντάξει αν δεν υπάρχει τρόπος.Απλά θα ήταν διευκόλυνση.

Link to comment
Share on other sites

παω στις επιλογες μελων view new post εδω κ τρεις μερες κ μου βγαζει αυτο το μυν.

Board Message

Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

The error returned was:

Sorry, but we did not find any matches to display. Try again and broaden your search criteria. If you were searching for new posts since your last visit, it's possible that there are none to show.

τι να κανω;

Link to comment
Share on other sites

παω στις επιλογες μελων view new post εδω κ τρεις μερες κ μου βγαζει αυτο το μυν.

Board Message

Sorry, an error occurred. If you are unsure on how to use a feature, or don't know why you got this error message, try looking through the help files for more information.

The error returned was:

Sorry, but we did not find any matches to display. Try again and broaden your search criteria. If you were searching for new posts since your last visit, it's possible that there are none to show.

τι να κανω;

κανεις δεν ξερει;

Link to comment
Share on other sites

Χμ... κάνε ένα clear cookies / clear temporary internet files από τα settings του browser σου και δοκίμασε πάλι.

Επίσης κάνε δοκιμή και με 2ο browser (π.χ. firefox / opera) και let me know :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.