Jump to content
doggy

Απορίες για το φόρουμ

Recommended Posts

ναι αυτο προεδρε αφορα να πληρωσουμε τελικα τη συνδρομη που ακουγοταν η δεν μας αφορα?

Απαντώ για να μη διαγραφώ!!!

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο προεδρε αφορα να πληρωσουμε τελικα τη συνδρομη που ακουγοταν η δεν μας αφορα?

Απαντώ για να μη διαγραφώ!!!

Το συγκεκριμένο μήνυμα που σας ήρθε για διαγραφή χρηστών δεν αφορά την κάρτα μέλους ή οποιαδήποτε συνδρομή. Απλά θα γίνει ώστε να διαγραφούν λογαριασμοί χρηστών που δεν χρησιμοποιούνται. Με τον τρόπο αυτό η λειτουργία του λογισμικού θα βελτιωθεί μερικώς. Επίσης θα μειωθεί ο συνολικός αριθμός μελών ώστε να μην φαίνεται ένα πλασματικό νούμερο που τυχόν δεν αντιστοιχεί στην πραγματικότητα.

Σας ευχαριστούμε για την βοήθεια και την συμμετοχή σας.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να μην ειμαι ενεργό μελος, διαβάζω όμως κάποια θέματα που μ'ενδιαφέρουν. Έτοιχε να έρθω σε ένα meeting, αλλά δεν το πολυ χάρηκα, γιατι δεν ήξερα κανέναν. Δεν ήρθε και κανένα φιλαράκι μου, να έχω να λεω και καμιά κουβέντα! Χαχα! Ελπίζω να μη διαγραφώ. Bye! :D

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες να μας αναρτήσεις ένα screenshot για να δούμε τι σου εμφανίζει;

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσες να μας αναρτήσεις ένα screenshot για να δούμε τι σου εμφανίζει;

Κοσμά

Στο (Mozilla/5.0 Firefox/3.5.5) δεν εμφανίζει τίποτα, απλώς τα κουμπιά είτε τα πατάς είτε οχι είναι ενα και το αυτό.

Στον Explorer δουλευουν μεν τα κουμπια αλλα τα πλαισια εισαγωγης που εμφανιζονται δεν ειναι σωστα.

Στον Chrome όλα δουλεύουν κανονικά.

To παρακάτω πλαίσιο είναι απο τι κουμπί 'insert image' στον internet explorer που υπολειτουργεί

vwcl.png

Ολα τα παραπάνω συμβαίνουν με λειτουργικό XP Profesional όταν το λειτουργικό είναι Vista τα παραπάνω δεν ισχύουν (κανένα πρόβλημα στα vista).

Η ανάρτησή αυτού του ποστ έγινε από τον crome (με λειτουργικό XP)

Αυτά έχω παρατηρήσει εγώ, τα είχα ξαναπεί κάπου αυτά

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Νίκο δοκίμασε να διαγράψεις τα Temporary Internet Files στον IE και πες μου τι σου εμφανίζει.

Link to comment
Share on other sites

Νίκο δοκίμασε να διαγράψεις τα Temporary Internet Files στον IE και πες μου τι σου εμφανίζει.

Μπαινω με firefox και xp απο την δουλεια (εδω ειναι το προβλημα το εχω αναφερει αναλυτικα σε ποστ), απο το σπιτι με βιστα κανενα προβλημα με ολους τους browsers.

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε στον Firefox να σβήσεις την cache. Από το μενού Tools / Clear recent history... / στο νέο πλαίσιο διαλόγου που ανοίγει επιλέγετε στο Time range to clean Everything και απο κάτω αναπτύσσεται την επιλογή Details και επιλέγετε μόνο το Cache. Κατόπιν κάνετε Clear now.

Μετά απο αυτό επιβεβαιώστε αν λειτουργεί ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε στον Firefox να σβήσεις την cache. Από το μενού Tools / Clear recent history... / στο νέο πλαίσιο διαλόγου που ανοίγει επιλέγετε στο Time range to clean Everything και απο κάτω αναπτύσσεται την επιλογή Details και επιλέγετε μόνο το Cache. Κατόπιν κάνετε Clear now.

Μετά απο αυτό επιβεβαιώστε αν λειτουργεί ή όχι.

Λοιπον δεν γινεται τιποτα διεγραψα πρωτα τα cache τιποτα μετα τα διεγραψα ολα παλι τιποτα 32.gif

Link to comment
Share on other sites

Στείλε μου την ακριβή έκδοση του Firefox.

--------------------------------------------------------------------------------

O Τελευταίος

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.9.1.5) Gecko/20091102 Firefox/3.5.5

--------------------------------------------------------------------------------

Κοσμά δες δω μάλλον δεν το έχεις δει

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=13&st=420&p=346745entry346745

Link to comment
Share on other sites

--------------------------------------------------------------------------------

O Τελευταίος

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; el; rv:1.9.1.5) Gecko/20091102 Firefox/3.5.5

--------------------------------------------------------------------------------

Κοσμά δες δω μάλλον δεν το έχεις δει

http://www.vwclub.gr...45entry346745

Νίκο, το είδα αλλά δεν είχα προσέξει την έκδοση του firefox. Ωστόσο όπως θα δεις και απο την εικόνα παρακάτω με την ίδια έκδοση σε Windows 7 σύστημα παίζει κανονικά.

post-2-1258414404,49_thumb.png

Επίσης δεν έχω βρει κάποια σχετική αναφορά στην κατασκευάστρια. Θα το ελέγξω και σε Windows XP για σιγουριά.

Link to comment
Share on other sites

Νίκο, το είδα αλλά δεν είχα προσέξει την έκδοση του firefox. Ωστόσο όπως θα δεις και απο την εικόνα παρακάτω με την ίδια έκδοση σε Windows 7 σύστημα παίζει κανονικά.

post-2-1258414404,49_thumb.png

Επίσης δεν έχω βρει κάποια σχετική αναφορά στην κατασκευάστρια. Θα το ελέγξω και σε Windows XP για σιγουριά.

............και σε VISTA παιζει κονονικα

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω τι σημαίνουν οι Πρόσφατες Ενημερώσεις Κατάστασης...

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη,

στο νέο φόρουμ υπάρχει η δυνατότητα να ορίζεις κάποια κατάσταση για τον εαυτό σου (κάτι που υπάρχει στα δίκτυα τύπου Facebook) π.χ. Αισθάνομαι πολύ τυχερός σήμερα. Το συγκεκριμένο λεκτικό μετάφρασης που αναφέρεις είναι ένα σημείο που συγκεντρώνει και εμφανίζει όλες τις αλλαγές που έχουν κάνει τα διάφορα μέλη στο πεδίο κατάστασης. Το πεδίο αυτό έχει μέσα ένα κείμενο της μορφής "Τι σκέφτεσαι vwclub dubber;" και εκεί μπορείς να δηλώσεις ότι επιθυμείς, χωρίς φυσικά να περιέχει μεμπτό περιεχόμενο.

Κατανοητό;

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη,

στο νέο φόρουμ υπάρχει η δυνατότητα να ορίζεις κάποια κατάσταση για τον εαυτό σου (κάτι που υπάρχει στα δίκτυα τύπου Facebook) π.χ. Αισθάνομαι πολύ τυχερός σήμερα. Το συγκεκριμένο λεκτικό μετάφρασης που αναφέρεις είναι ένα σημείο που συγκεντρώνει και εμφανίζει όλες τις αλλαγές που έχουν κάνει τα διάφορα μέλη στο πεδίο κατάστασης. Το πεδίο αυτό έχει μέσα ένα κείμενο της μορφής "Τι σκέφτεσαι vwclub dubber;" και εκεί μπορείς να δηλώσεις ότι επιθυμείς, χωρίς φυσικά να περιέχει μεμπτό περιεχόμενο.

Κατανοητό;

Yes, sir.

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη,

στο νέο φόρουμ υπάρχει η δυνατότητα να ορίζεις κάποια κατάσταση για τον εαυτό σου (κάτι που υπάρχει στα δίκτυα τύπου Facebook) π.χ. Αισθάνομαι πολύ τυχερός σήμερα. Το συγκεκριμένο λεκτικό μετάφρασης που αναφέρεις είναι ένα σημείο που συγκεντρώνει και εμφανίζει όλες τις αλλαγές που έχουν κάνει τα διάφορα μέλη στο πεδίο κατάστασης. Το πεδίο αυτό έχει μέσα ένα κείμενο της μορφής "Τι σκέφτεσαι vwclub dubber;" και εκεί μπορείς να δηλώσεις ότι επιθυμείς, χωρίς φυσικά να περιέχει μεμπτό περιεχόμενο.

Κατανοητό;

Καλές είναι οι νεες δυνατότητες αλλα καλο θα ηταν να δουλεύουν και οι παλιές, γιατι ως γνωστόν ο παλιός ειναι αλλιώς 9.gif

Link to comment
Share on other sites

Στα μηνυματα που εβλεπα τωρα δεν υπαρχουν εισερχομενα / εξερχομενα? Τα βλεπω ολα σε μια σελιδα, κανώ κατι λαθος?

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν κάνεις λάθος. ¶λλαξε εντελώς το σύστημα Π.Μ. και εμφανίζονται σε μορφή ιδιωτικών Συζητήσεων.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση

Μετα την αναβάθμιση δεν βρισκω την λιστα με τα φόρα τα οποια παρακολουθώ, υπαρχει αυτη η δυνατοτητα ή εχει χαθει?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.