Jump to content
doggy

Απορίες για το φόρουμ

Recommended Posts

Guest Stoilas
μακαρι να καταλαβενα τι μου λες πως θα κανω copy;;;;παταω properties αλλα δεν εχει πουθενα το copy to url

Σου έστειλα π.μ.

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδια θα σκάσω..πως γινεται να βάλω photo κάτω στην υπογραφη μου? μπορει να με βοηθησει καποιος?εστω κ πριβε αρκει να το κανω. :)

καποιος ποσταρε πανω την διεργασια..θα το προσπαθησω κ θα σας πω.ευχαριστω προκαταβολικα.. :baby:

Edited by theos_larissa
Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
βρε παιδια θα σκάσω..πως γινεται να βάλω photo κάτω στην υπογραφη μου? μπορει να με βοηθησει καποιος?εστω κ πριβε αρκει να το κανω. :)

καποιος ποσταρε πανω την διεργασια..θα το προσπαθησω κ θα σας πω.ευχαριστω προκαταβολικα.. :baby:

Στείλε μου στο kstoilas@gmail.com την φωτογραφία και θα σου στείλω οδηγίες

Link to comment
Share on other sites

Κάτι θα έγινε πάλι με τον server.

Έγινε διόρθωση της ώρας. Τώρα δείχνει σωστή Θερινή ώρα Ελλάδος.

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
και... πάλι ... διορθώθηκε!

δε θελω να γινομαι σπαστικος αλλα η ωρα ειναι παλι μιση ωρα πισω

Link to comment
Share on other sites

PLEASE αν μπορεί ας με βοηθήσει κάποιος γιατί κάτι δεν κάνω καλά με τις φωτογραφίες στο signature πως θα τις ανεβάσω τις ριμάδες από το σκληρό μου?

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

sory paides αλλα μετα που επεσε ο σερβερ χαθηκαν τα ποστ που ειχαν γινει απο το μεσημερι κ μετα!τι γινεται?μπορουμε να τα ανακτησουμε?

Link to comment
Share on other sites

sory paides αλλα μετα που επεσε ο σερβερ χαθηκαν τα ποστ που ειχαν γινει απο το μεσημερι κ μετα!τι γινεται?μπορουμε να τα ανακτησουμε?

μαλλον οχι πηγαινε να δεις λιγο στο vwclub news -αποκατασταση λειτουργιας εχει μια ανακοινωση εκει και λεει οτι χαθηκαν απο οτι καταλαβα..

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

the time is again 1 hour back

τι γινεται με αυτες τις επιλογες πανω πανω ρε παιδια?ειναι πολυ ασχημο για το ματι ετσι ολα μαζι στη σειρα(αναφερομαι στα my controls,my assistant klp)μερικα τα χρησιμοποιουμε αλλα τα υπολοιπα αμφιβαλλω αν τα εχουμε πατησει ποτε,προτεινω να αφαιρεσουμε μερικα η να μπουνε με αλλη διαταξη

Edited by super sayian
Link to comment
Share on other sites

sory paides αλλα μετα που επεσε ο σερβερ χαθηκαν τα ποστ που ειχαν γινει απο το μεσημερι κ μετα!τι γινεται?μπορουμε να τα ανακτησουμε?

τα ποστ τα οποία χάθηκαν από ότι μίλησα με τον doggy δεν ανακτιούνται πια....Εντάξει χρήστο,κούλαρε δεν χάθηκε και ο κόσμος....Εδώ έπεσε όλο το site....

Link to comment
Share on other sites

Ρε παλουκαρια........

Δεν μπορω να βαλω φωτογραφιες στις απαντησεις με ΤΙΠΟΤΑ>>>

Παω ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ, επιλεγω την φωτογραφια, παταω

ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΥΝΗΜΜΕΝΟΥ ΑΡΧΕΙΟΥ, και βγαζει "δεν ειναι δυνατη η ευρεση της σελιδας" και κατι τετοια........

Τι λαλακια κανω????????????????????

new_killpc.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gifmachinegun.gifmachinegun.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.