Jump to content
antmpro

Προφυλακτήρας R32 Επιτέλους τον έβαλα πάνω

Recommended Posts

Παιδιά καλή σας μέρα είχα πεί οτι όταν θα βάλω τον προφυλακτήρα που είχα αγοράσει και οτι θα στείλω post να μου πείτε την γνώμη σας tongue.gif , λοιπόν επιτέλους τον έβαλα πάνω :blink: μετα απο μια ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ του κυρίου ΔΗΜΟΥ στο μοσχάτο. worthy.gif

Όλο άκουγα και άκουγα για τον Δήμο στην Autopaint, ε λοιπόν ένα έχω να πώ , τα παιδιά εκεί είναι απλά ΑΨΟΓΑ, worthy.gif τους παίδεψε πάρα πολύ ο συγκεκριμένος προφυλακτήρας δίοτι δεν ήταν zender δεν είχε βάσεις ήταν λίγο ανομοιόμορφος σε μερικά σημεία και στην κάτω ποδιά ( αριστερά και δεξιά στις άκρες ) άνοιγε πρός τα έξω :blink: - ήταν φουσκωτός παραπάνω απότι έπρεπε ( άσχετα το οτι έδειξε πολύ πιο άγριος έτσι upyours.gif ).

Έδωσαν τον καλύτερο τους ευατό και ο κύριος Γιάννης ο φανοποιός απο τους λίγους μαστόρους που ξέρουν τι κάνουν και το κάνουν σωστά. worthy.gifworthy.gifworthy.gif

Τα πολλά λόγια είναι φτώχια μια πρώτη φώτο είναι αυτή που επισυνάπτω , δέν είναι και πλυμένο το αμάξι γιατι την έβγαλα χθές που γύρισα απο χωριό και στο δρόμο για Αθήνα έκανα γενοκτονία σε όοοολα τα μυγάκια και τα κουνουπάκια που βρεθήκανε μπροστά μου...

Θα δείτε και μια photosoπιά για κάτι που σκέφτομαι να κάνω πάνω στον προφυλακτήρα και θα ήθελα τη γνώμη σας.Thanks guys που διαβάσατε.Bye new_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίος Με γειά!!Και είχα απορία ποιανού ήταν το γκολφάκι το μπλέ που είδα στον κ.Δήμο την Παρασκευή... :D:D

Ήσουν στον Δήμο την παρασκευή ? Γιατί δε ρώτησες βρε φίλε μου να σε δώ να γνωριστούμε ? ποιό ήταν το δικό σου ? ένα μαύρο 5άρι ?

Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια παιδιά.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε spirtouli, πολυ ωραιο εγινε το Golfaki, να το χαιρεσαι!

Α και μην τυχον κανεις τα 3&4 που λες. Κριμα ειναι! Οπως ειναι αστο.

Thanks mythe , αυτό μου είπε και ο Stoilas να μη τον πειράξω , μάλλον θα σας ακούσω.

Link to comment
Share on other sites

πολύ ωραίος φίλε! άστον όπως είναι καλύτερα! worthy.gifworthy.gif

+11111111111

Φιλε ειναι τελειος απο την μαμα του!!!! Α Σ Τ Ο Ο Π Ω Σ Ε Ι Ν Α Ι!!!!!!!!!

Στην 3 μου θυμιζει Peugeot thumbsdown.gif

Στην 4 θελει να μοιασει με Golf 5. Νομιζω οτι το τουτου σου πρεπει να κρατησει τον χαρακτηρα του (Mk4)!!!

Φιλικα!!!

Υ.Γ

Μονο ενα σετ φρυδακια στα φαναρια θα προτεινα εγω για να αγριεψει περισσοτερο!!!

Edited by karlos
Link to comment
Share on other sites

+11111111111

Φιλε ειναι τελειος απο την μαμα του!!!! Α Σ Τ Ο Ο Π Ω Σ Ε Ι Ν Α Ι!!!!!!!!!

Στην 3 μου θυμιζει Peugeot thumbsdown.gif

Στην 4 θελει να μοιασει με Golf 5. Νομιζω οτι το τουτου σου πρεπει να κρατησει τον χαρακτηρα του (Mk4)!!!

Φιλικα!!!

Υ.Γ

Μονο ενα σετ φρυδακια στα φαναρια θα προτεινα εγω για να αγριεψει περισσοτερο!!!

Ξέρεις ρε φίλε κάτι είχα τα φρυδάκια αλλα δε μου αρέσανε ειδικά τώρα με αυτόν τον προφυλακτήρα δε πάνε , εκτός αν λές τα φρυδάκια ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΚΟΨΙΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥ ΦΛΑΣ , αυτά οκ δε θα έλεγα όχι , όμως εγω είχα τα άλλα τα κλασσικά με το μικρό στρογγυλό κοψιματάκι στο σημείου του φλάς και δεν έλεγαν.Τώρα μαρέσει καλύτερα αλλα εξακολουθώ να πιστεύω οτι αν έβαζα τα φρυδάκια ΧΩΡΙΣ το κόψιμο ίσως και να είχες δίκιο και να ήταν όντως πιο άγριο

Link to comment
Share on other sites

Βασικά στο 3) μου μοιάζει με το μπροστά του S3....

Με τσάκωσες φιλαράκι μου , με έπιασες ακριβώς και έλεγα να μη το πώ γιατί θα φάω κράξιμο , αυτή την έμπνευση την είχα απο το S3 γιαυτό το έκανα στο σκίτσο 3 . και κάτι ανάλογο φανταζόμουν και για τον πίσω προφυλακτήρα . εμένα θα μου άρεσε ΟΧΙ ΟΜΩΣ να βαφτεί μαύρο γιατί αν προσέξεις στο s3 δεν είναι απλά μαύρο είναι το χρώμα του πλαστικού μαύρο ( οχι δηλαδή το γυαλιστερό το μαύρο της βαφής ) αυτός είναι και ένας λόγος που το απέριψα πιό εύκολα απο οτιδήποτε άλλη Montifia γιατί για να γίνει σαν αυτό του S3 πρέπει να βγώ πλαστικό με υφή όπως του S3 πράγμα που δεν υφίσταται κάτι τέτοιο , ελπίζω να με πιάσατε στο τί λεώ.

Τώρα για το θέμα τιμή καλύτερα να μή πώ τιμή που τον αγόρασα γιατι μίλησαμε με το παιδί που τον πήρα μέσω κινητού , η αγγελία ήταν εδώ στα ΠΩΛΗΣΕΙΣ του Forum και απλά επειδή η τιμή άλλαξε λίγο προς το τέλος καλύτερα μή πώ τιμή αγοράς .

Η Τιμή όμως τοποθέτησης απο την άλλη ήταν απο τον κύριο δήμο δελεαστική και ανταγωνιστική στα σημεία.Τι εννοώ... Εννοώ ότι είχα δικό μου γνωστό φανοποιό ο οποίος μου έκανε την ίδια τιμή με τον κύριο Δήμο μόνο που είχα ακούσει πάρα πολλά για την Autopaint οπότε είπα "να το ρισκάρω " και να πάω εκεί , στο τέλος με έπεισε γιατι μου είπε και μέσα στην τιμή να βάλουμε ΣΙΤΕΣ που ο δικός μου δε μου έβαζε και μου τις έβαψε κιόλας , αυτά ήταν αρκετά να πάω εκεί να προσθέσουμε κιόλας όλα τα positive feedbacks απο το forum μας.

Συνολικό κόστος τοποθέτησης στα 160 Ευρώ όλα μαζί.

Να πώ μόνο οτι τα παιδιά ταλαιπωρήθηκαν με τον συγκεκριμένο προφυλακτήρα γιατι δεν ήταν και η καλύτερη ποιότητα,αλλα στο τέλος δικαίωσε την φήμη του ο κύριος Δήμος και τα παιδία που δουλεύουν εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.