Jump to content
emperor

Γρατζουνια στην Ζαντα!

Recommended Posts

Guest dubbeR_Stoilas

Χαχα, έλα ρε με την ψείρα!!!

Πάντως αν θες να το φτιάξεις και έχεις όρεξη μπορείς να το κάνεις μόνος σου, είναι πολύ μικρό το σημάδι αν και θα σου έλεγα να μην ασχοληθείς, απλά get used to it και άλλη φορά κατέβαζε καθρέφτη όταν παρκάρεις tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

¶μα μπορούσες να δεις που παρκάρω κάθε μέρα...

Τέλος πάντων. Όχι ότι θ'ασχοληθώ αλλά επειδή ποτέ δεν ξέρεις μήπως μπορείς να βοηθήσεις πως μπορώ να το κάνω μόνος μου; (Εάν μπορώ...)

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Κάπου, κάποιος πρόσφατα πόσταρε ένα Link με ένα How-To, αγόρασα τα υλικά και το έκανα στις δικές μου, το αποτέλεσμα ήταν παραπάνω από καλό!

Για κάνε ένα search.

Link to comment
Share on other sites

Eυχαριστώ για τη βοήθεια. Πάντως αν βρεις το link στείλε το σε παρακαλώ γιατί πρέπει να φύγω τώρα και θα το δω το βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

Aυτή η γρατζουνιά στη ζάντα φτιάχνεται; Αν ναι πόσο θα μου στοιχίσει;

Τι μου προτείνετε;

wheelvd2.th.jpg

Εγώ που έχω δύο μεγάλες γρατζουνιές απο τη μέση ως την άκρη της ζάντας στα δύο απο τα πέντε μπράτσα της ζάντας του TSI τι να κάνω??? :D

Το πήρα απόφαση και δεν το πειράζω...

Link to comment
Share on other sites

ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΓΡΑΝΤΖΟΥΝΙΕΣ ΣΤΙΣ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΜΟΥ ΖΑΝΤΕΣ ΚΑΙ ΕΠΑΘΑ ΚΟΛΟΥΜΠΡΑ ΑΛΛΑ ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΕΨΑΞΑ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΝΑ ΤΙΣ

ΒΑΨΩ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ ,ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΒΡΗΚΑ ΚΑΤΙ ΣΠΡΕΙ ΓΙΑ ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ-ΚΡΑΜΑΤΟΣ,ΕΞΙΣΑ ΤΑ ΣΗΜΕΙΑ ΜΕ ΠΟΛΥ ΨΙΛΟ ΓΥΑΛΟΧΑΡΤΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΕΝΑ ΠΙΝΕΛΑΚΙ ΠΕΡΑΣΑ ΤΑ ΣΗΜΕΙΑ!ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ,ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΠΩΣ ΣΤΟΝ ΤΟΡΝΟ ΣΤΟ ΕΙΔΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΜΙΚΡΕΣ ΓΡΑΤΖΟΥΝΙΕΣ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ! ΤΟ ΣΠΡΕΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ ΠΡΑΚΤΙΚΕΡ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΚΑΙ ΕΚΑΝΕ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 8 ΕΥΡΩ ,ΤΙΣ ΕΧΩ ΠΛΥΝΕΙ 5-6 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΚΑΘΑΡΙΣΤΙΚΟ ΖΑΝΤΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ

ΕΦΥΓΕ.

Link to comment
Share on other sites

Guest Asmodeus

Απο ενα βλαμενο παρκαρισμα απεκτησα και εγω κατι γρατζουνιες στην μια μπροστινη μου ζαντα.Επειδη δεν εχω καταλαβει, ο Τορνος ειναι αυτος στην καβαλας χαμηλα κοντα στο ποταμι?Αυτος εκει αν πας το αμαξι στην φτιαχνει αυθημερον?

Edited by Asmodeus
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς πόσο μπορεί να πάει η ηλεκτροστατική αφή για 4 ζάντες???

Δεν έχουν γρατζουνιές αλλά είχα βάλει ένα καθαριστικό και έχει αφίσει στάμπες σε αρκετά σημεία

Link to comment
Share on other sites

Έχω ακούσει από 100 εως 200 ευρώ για τις 4.

Πες και ποιό καθαριστικό έβαλες για να μη ρωτήσει και άλλος πόσο κοστίζει η ηλεκτροστατική.

Σωστά

Λοιπόν ήταν το Xspeed της ACTION GROUP είναι σε ένα κόκκινο μπουκάλι και είναι ψεκάζεται σαν αφρός

Μακριά παιδιά από αυτή την αϊδία είναι αρκετά διαβροτικό.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.