Jump to content
doggy

Πορταριά 3 - 4 Μαρτίου 2007 - Πανελλήνια Συνάντηση

Recommended Posts

Ήρθατε? Πως περάσατε? Περιμένουμε με αγωνία τα σχόλια σας ;)

Και φυσικά τις μοναδικές φωτογραφίες σας που μπορείτε να τις αποθηκεύσετε εδώ: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=148

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Μάλλον γύρισα πρώτος από όλους... Ξεμουδιάζω κι επανέρχομαι με σχόλια!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ επειδή νυστάζω, μιας και άυπνος, θα σχολιάσω αύριο. Καλά ήταν, πολύ καλά περάσαμε, καλό δρόμο και στους υπόλοιπους και τα λέμε αύριο. Καληνύχτα και καλή ξεκούραση.

Link to comment
Share on other sites

Eεεεεδω ειμαστε! Ηρθαμε και εμεις πριν απο καμμια ωρα.

Κατα γενικη ομολογια περασαμε ΥΠΕΡΟΧΑ! Ολα ηταν ιδανικα. Απο το ξενοδοχειο, μεχρι το ταξιδι. Βοηθησε ο καιρος και ετσι δεν βαλαμε κ*λο κατω. tongue.gif

Η Πορταρια και ο Βολος γεμισαν απο VW! Η κορυφαια στιγμη της εκδρομης, ειναι σιγουρα η συμμετοχη των μελων μας απο τα Ιωαννινα, που ηρθαν αυθημερων και ηταν πολλοι. Μπραβο παιδες και σας ευχαριστουμε ακομα μια φορα.

Ενα ΤΕΡΑΑΑΑΣΤΙΟ ευχαριστω σε ολους για τη συμμετοχη σας και την βοηθεια σας στο κονβοι. Ελπιζω να περασατε ολοι καλα, τοσο την ημερα οσο και τη νυχτα και να σας αρεσαν τοσο τα μερη που επιλεξαμε, οσο και τα δωρα που κληρωθηκαν. Αξιοσημειωτο ειναι οτι αν και ειχαμε αρκετες ελλειψεις τοσο απο Αθηνα οσο και απο Θεσσαλονικη, μετρησαμε σημερα το μεσημερι στη ταβερνα 95 ατομα!!!

Και του χρονου να ειμαστε ολοι καλα για να πραγματοποιησουμε αλλη μια τετοια Πανελληνια. ;):lol: :lol: :D

Nα ευχαριστησω και τον....κουμπαρο μου για την παρεα και τον χαβαλε που ειχαμε σε ολο το ταξιδι tongue.gif

Παω να δω τις φασεις του ντερμπυ και να ξεραθω στον υπνο! :lol:

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Εγω ημουν Πορταρια απο Παρασκευη μεσημερι (πανεμορφα ολα στην περιοχη), και χαιρομαι που καταφερα να ερθω στην βραδυνη εξοδο στο Βολο (ωραιο το κλαμπακι, κυριολεκτικα το σπασαμε... ε Pete? ;) ) και φυσικα... στην κοπη της πιτας.

Πραγματικα περασαμε υπεροχα, δεν περιμενα να δω τοσα ατομα, μπραβο σε οσους εκαναν τον κοπο και ηρθαν αυθημερον!!!

Λεπτομερειες ας πουν οσοι αντεχουν, εγω παω να λιωσω στον υπνο! tongue.gif

Edited by Mythos
Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

ολοι ειμαστε κομματια!αυριο θα γινουν αναλυτικοτερα ποστ σιγουρα

για οτι εχει σημασια απλα τα σπασαμε!πολυ γελιο,πολλοι φιλοι κ πολλα τουτου

οι ξενερωτοι που πηγαν στο κλαμπακι χασαν πολυ καλυτερο βραδυ με πιατα κ λοιπα!ωραια διαδρομη ,φοβερο τοπιο,τα καλυτερα σχολια για το ξενοδοχειο κ απιστευτος καιρος κ φαγηττο!ευγε ευγε!αντε αλλες 364 μερες για την επομενη!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, δεν θα πω πολλά... Απλά θέλω να πω ένα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστώ για την πανέμορφη εκδρομή που μας χαρίσατε, την πάρα πολύ καλή οργάνωση, το ομολογουμένως όχι και τόσο βολικό κλαμπάκι (αν και σε αυτό φταίγαμε κι εμείς που σκάσαμε εργά!), και γενικά όλο το σκηνικό αυτές τις μέρες!

Και του χρόνου να είμαστε γεροί και πάλι να το ξανακάνουμε!

Α, και τα της εκδρομής... Ισως του χρόνου σκάσω μύτη με το παιδί μου... Ισως! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους,

Έδωσα όλες τις φωτογραφίες στον πρόεδρο….ελπίζω να τις ανεβάσει σύντομα, όσες τουλάχιστον επιτρέπεται. Ευχαριστώ και εγώ με την σειρά μου για το πολύ όμορφο διήμερο.

Να στε καλά.

Νίκος.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδες......αν και ηρθα την κυριακη μονο μπορω να πω οτι ητανε τελεια ολα.............. ;):huh:

μπραβο στα παιδια που οργανωσανε την εκδρομη ......... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Έτσι.

Όσοι κατάφεραν να μην φοβηθούν τα χιόνια και να κλέψουν χρόνο από το διάβασμα για την εξεταστική τους πέρασαν καλά πιστεύω.

Link to comment
Share on other sites

Πώς τα περάσατε;;;;;;;;;;;

Οέοοοοοοοοοοοοοοοο

Υποθέτω τέλεια!!! :huh:

Ελπίζω να πήγαν όλα καλά ;)

Link to comment
Share on other sites

Α, και τα της εκδρομής... Ισως του χρόνου σκάσω μύτη με το παιδί μου... Ισως! ;)

και κοιτα να δεις που εγω νομιζα οτι εκανες πλακα για το παιδι :huh::huh:

Όσοι κατάφεραν να μην φοβηθούν τα χιόνια και να κλέψουν χρόνο από το διάβασμα για την εξεταστική τους πέρασαν καλά πιστεύω.

ουτε παγακια στην καταψυξη δεν ειδα εγω ρε και εσυ μιλας ακομα για χιονα new_lol.gif

Edited by raven
Link to comment
Share on other sites

Δεν λεει για αυτα τα χιονια ο Μιχαλης.

Αλλα και εσυ ρε παιδακι μου δεν ειδες τα χιονια στο πλαι του δρομου οταν ανεβαιναμε στα Χανια?

Link to comment
Share on other sites

Δεν λεει για αυτα τα χιονια ο Μιχαλης.

Αλλα και εσυ ρε παιδακι μου δεν ειδες τα χιονια στο πλαι του δρομου οταν ανεβαιναμε στα Χανια?

κανα δυο παγακια ειδα δεν τα θεωρησα χιονια αυτα :)

Link to comment
Share on other sites

αν και εφτασα πρωτος κλασσικα ποσταρω τελευταιος!!!

περασαμε γ@μ@τ@,ολα ηταν απιστευτα!

το ξενοδοχειο,η παρεα,η διαδρομη!!!

εμεις συναντησαμε στην διαδρομη και τον μηναρα μας που ειχε πιασει προφανως αριστερη λωριδα και καπου χαθηκε!!!

αντε ρε και του χρονου να το κανουμε τριημερο!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω.... πέρασα Τ Ε Λ Ε Ι Α (και ας με "δουλεύατε" αρκετοί... ξέρετε εσείς.... χαχαχαχα)

αλλά γούσταρα κάργα! Ευχαριστώ όλους όσους ακολούθησαν και ήρθανε μαζί μας .... ελπίζω να περάσατε και εσείς πολύ καλά!!!

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγαλο μπραβο σε ολα τα παιδια για την οργανωση.

Μπορει να πηγαμε πολλα απο τα μελη των Ιωαννινων αυθημερον

αλλα περασαμε τελεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):rolleyes:

Ο καιρος βοηθησε παρα πολυ σε αυτο(Οντως ηταν για μπανιο)

Να ευχαριστησω τα παιδια που ηρθαν απο ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ (tolisgti - Χρηστο) worthy.gif

Bad Boy-Ελενα επιτελους σας γνωρισα!!!! :thumbsup::thumbsup:

Επισης τα ειπαμε και απο κοντα με Bassako,Sayian,Nikosnet,Doggy,Tot,Stoilas,Pete,Φανη,Doumas,Θοδωρη,Στελιο,Χρονη συγνωμη εαν ξεχναω καποιον.

Ελπιζω να σας ξαναδω συντομα παιδια.

Τις φωτογραφιες θα τις ανεβασω το βραδυ.

Αντε και η επομενη παννεληνια στα Γιαννενα :rolleyes::rolleyes::D:D:D

Υ.Γ1 giannisgolfgiannena μην ξεχασεις να πας για κερωμα στην Αθηνα.

Υ.Γ2 Bourboulithras πηρες το σαμαρι, τωρα πρεπει να παρεις και τον γαιδαρο :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Για τα πρακτικα να πω οτι τα μελη απο Γιαννενα ηταν:

hi-speed

stavb

bourboulithras

pagouristas

aggelinos69

xrhstos

giannisgolfgiannena

Λισγαρας Σπυρος

Ηγουμενιτσα

Tolisgti

Χρηστος

Εις το επανιδειν.........................

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Και άλλη μία ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΕΚΔΡΟΜΗ για τα μέλη του HELLENIC VWCLUB ανήκει πλέον στην ιστορία......

Για μας ήταν κάτι το εξαιρετικό,το ανεπανάληπτο.....Κάτι που γίνεται κάθε χρόνο αλλά πλέον θα προσπαθήσουμε να σμίγουμε ανά 2 φορές το χρόνο....Είναι κάτι που γεμίζει χαρά όλους μας και περηφάνια που ανήκουμε σε τούτη εδώ την παρέα....

Το ξενοδοχείο PORTARIA HOTEL στην γραφική και όμορφη ΠΟΡΤΑΡΙΑ που επιλέχτηκε ήταν κατάλληλο για όλα και τα συνδύαζε όλα γι αυτό πιστεύω ότι κανείς δεν έχει παράπονο....

Το club CRYSTAL που επιλέχτηκε ήταν super αν και λόγω καθυστέρησης έγινε το μπάχαλο και δεν υπήρχε κατάλληλος χώρος για να μαστε όλοι μαζί....Απλά να τονίσω εδώ ότι δεν είχε γίνει κράτηση απλά αν ήμασταν νωρίς εκεί θα πιάναμε από μόνοι μας κάποιο χώρο οπότε και θα μασταν μαζί...Παρόλα αυτά και παρόλο τον πολύ κόσμο εμείς περάσαμε ωραία....

Η διαδρομή και η ταβέρνα ΤΟ ΧΑΝΙ ΤΟΥ ΖΑΦΕΙΡΗ στα ΧΑΝΙΑ ήταν εξίσου καλά και έτσι φτάσαμε στην λήξη της εκδρομής που μας γεμίζει τις μπαταρίες και ήδη ξεκινάμε να σκεφτόμαστε την επόμενη οπού εκεί θα περιμένουμε να μαστε με πιο πολλά μέλη και πιο πολύ κόσμο γιατί αυτή η παρέα είναι ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΜΕΓΑΛΗ......

ΠΟΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την συμμετοχή τους αξίζουν σε όσους ήρθαν αυθημέρον που τα χιλιόμετρα είναι πολλά και η κούραση αρκετή......Αφού δεν μπορούσανε να ναι μαζί μας από το σάββατο μας αρκεί που ήρθαν και την κυριακή και ελπίζω στην επόμενη να ναι κοντά μας....

ΜΑ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ και συγχωρέστε με γι αυτό αξίζουν στα παιδιά από ΓΙΑΝΝΕΝΑ και τις γύρω περιοχές που η συμμετοχή τους είναι καταλυτική και είναι κοντά μας σε κάθε μας προσπάθεια.....

Όπως πολύ καλά θα ξέρετε πίσω από κάθε καλό υπάρχει κάποιος ή κάποιοι που είναι οι αφανείς ήρωες της κάθε προσπάθειας...Έτσι, πίσω από αυτά τα παιδιά υπάρχει ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ μας -γνωστός ως PAGOURISTAS- που σαν υπέυθυνος καταφέρνει και συγκεντρώνει τα άτομα και γενικότερα συμβάλουν τα μέγιστα για την διαφήμιση του HELENIC VWCLUB ανά την ΕΛΛΑΔΑ....

Ακόμα, όπως όλοι είδατε που ήσασταν εκεί τιμήθηκε από το Δ.Σ. της ΛΕΣΧΗΣ μας το μέλος Stoilas όπου όπως ανέφερα καθώς τον προλόγιζα έχει προσφέρει πολλά σε οτιδήποτε γραφικό υπάρχει εδώ μέσα αφού είναι αυτός που τα δημιουργεί...Από το πανό που φτιάξαμε -το καινούργιο-,τις φωτογραφίες που κατά καιρούς βλέπετε σε διάφορα topics εκδρομών και λοιπών δραστηριοτήτων,τα φυλλάδια τα διαφημιστικά που φτιάχνουμε για τις εκθέσεις,τα ημερολόγια και πολλά πολλά ακόμη.....Αγαπητέ ΚΩΣΤΑ σε ευχαριστούμε όλα τα μέλη και όπως λέει η πλακέτα σε θέλουμε κοντά μας σε κάθε μας προσπάθεια με την αγωνιστηκότητα που έχεις πειδείξει μέχρι τώρα.....Να σαι πάντα καλά...!!!!

Δεν είναι μόνο ο stoilas από αυτούς τους αφανείς ήρωες που λέγαμε γιατί δόξα τω θεώ το HELLENIC VWCLUB έχει πολλούς που ο καθένας με το λιθαράκι του χτίζει και γράφει την δική του ιστορία....Σε επόμενες εκδηλώσεις θα έχουμε αντίστοιχα για άλλα άτομα μιας και αυτό για μας το Δ.Σ. σημαίνει απλά αναγνώριση των προσπαθειών που καταβάλει ο καθένας...

ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΣΤΟΥΣ ΧΟΡΗΓΟΥΣ ΤΩΝ ΔΩΡΩΝ ΤΗΣ ΚΛΗΡΩΣΗΣ ΜΑΣ γιατί κακά τα ψέμματα χωρίς αυτούς.....θα μπορούσαμε λιγότερα...!!!!!

Σας ευχαριστούμε λοιπόν πολύ που στηρίζεται την προσπάθειά μας και είστε πάντα εκεί όσο σας το ζητάμε και ελπίζουμε και στο μέλλον σε αντίστοιχες εκδηλώσεις να είστε πάλι εκεί...

Επίσης τον υποστηρικτή της εκδρομής και δωρητής του πανού μας κ. Μπούκα Βασίλειο ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ θερμά και ελπίζουμε και στο μέλλον να ναι κοντά μας....

Για την ιστορία και απλά για να μην ξεχνάμε αυτούς που είναι παρόν σε κάθε εκδήλωση του HELLENIC VWCLUB έχουμε και λέμε με τις συμμετοχές....

doumasj

doggy

sculper

boider gti(dsg)

nikkosnet

Totos

BAD BOY

passatoumpas

stelth

Raven

ΘΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Dj Hoya

Stoilas

mayh3m

blackadder

varonos

jamal

polo1.6T

Babis LX

Puck

Geopan

vivpolo

greygolfgti

Gravedigger

vwgolfgt170

dubber_Xronis

ΣΤΕΛΙΟΣ

Latousakis

Tot

Bassakos

Scirocco

PetrosEMelissia

MRD

supersayian

Golf GT

GTi16v

didymos

mk2sp

alifeasmk4

DimosAUTOPAINTER

Goldengolf

hi-speed

stavb

bourboulithras

pagouristas

aggelinos69

xrhstos

giannisgolfgiannena

Λισγαρας Σπυρος

Tolisgti

Χρηστος

Mythos

george--

mary

maggie

Την κυριακή στην ταβέρνα μετρήσαμε 95 άτομα........Την έχουμε μεγάλη......την παρέα μας τελικά...!!!!!!!! :):rolleyes:

ΚΛΗΡΩΣΗ ΔΩΡΩΝ

1) ΕΚΠΤΩΣΗ -30% σε πρόγραμμα αυτοκινήτου είτε ατμοσφαιρικό είτε για turboβοΏ½¦βοΏ½¦

ΝΙΚΗΤΗΣ: passatoumpas

ΧΟΡΗΓΟΣ: PETE FOR MANCE TUNING STORE

2) ΤΕΛΙΚΟ ΚΑΖΑΝΑΚΙ GROUP N

ΝΙΚΗΤΗΣ: stelth

ΧΟΡΗΓΟΣ: KARAGIANNHS EXHAUST

3) ΓΥΑΛΙΣΜΑ-ΚΕΡΩΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ

ΝΙΚΗΤΗΣ: GiannisGolfΓιάνεννα

ΧΟΡΗΓΟΣ: AUTOPAINTER

4)ΚΕΡΩΜΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΔΩΡΕΑΝ έως 30 Απριλίου 2007-02-27

ΝΙΚΗΤΗΣ: supersayian

ΧΟΡΗΓΟΣ: INTERPOSTO A.E.

5) ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΩΝ ΚΑΙ ΦΙΛΤΡΟΥ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΕΛΕΓΧΟΣ ΔΩΡΕΑΝ

ΝΙΚΗΤΗΣ: Varonos

ΧΟΡΗΓΟΣ: MRD TUNING

6) KINHTO NOKIA 1110i

ΝΙΚΗΤΗΣ: Tot

ΧΟΡΗΓΟΣ: VODAFONE ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

7) ΚΙΝΗΤΟ MOTOROLA C139

ΝΙΚΗΤΗΣ: Totos

ΧΟΡΗΓΟΣ: VODAFONE ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

8)HALMETER της AUTO METER

ΝΙΚΗΤΗΣ: Bourboulιthras

ΧΟΡΗΓΟΣ: PETE FOR MANCE TUNING STORE

9)ΒΕΛΤΙΩΤΙΚΟ ΒΕΝΖΙΝΗΣ της NOS

ΝΙΚΗΤΗΣ: ΣΤΕΛΙΟΣ

ΧΟΡΗΓΟΣ: PETE FOE MANCE TUNING STORE

10) ΚΟΥΠΑ CAFΕ 3 ΧΡΟΝΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ: BAD BOY

ΧΟΡΗΓΟΣ: HELLENIC VWCLUB

11) ΚΟΥΠΑ CAFΕ 3 ΧΡΟΝΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ: polo1.6T

ΧΟΡΗΓΟΣ: HELLENIC VWCLUB

12) ΚΟΥΠΑ CAFΕ 3 ΧΡΟΝΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ: vwgolfgt170

ΧΟΡΗΓΟΣ: HELLENIC VWCLUB

13) ΚΟΥΠΑ CAFΕ 3 ΧΡΟΝΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ: mayh3m

ΧΟΡΗΓΟΣ: HELLENIC VWCLUB

14) ΚΟΥΠΑ CAFΕ 3 ΧΡΟΝΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ

ΝΙΚΗΤΗΣ: jamal

ΧΟΡΗΓΟΣ: HELLENIC VWCLUB

Συγχαρητήρια παιδιά και κάθε επιτυχίες σας ευχόμαστε στην προσωπική σας ζωή και ας πραγματοποιηθούν το 2007 όλα σας τα όνειρα και οι επιθυμίες σας.....

Και τέλος πάλι να κάνουμε μία ακόμη αναλυτικότερη αναφορά στους ΧΟΡΗΓΟΥΣ μας που συμβάλουν τα μέγιστα σε κάθε μας εκδήλωση....

1) PETE FOR MANCE TUNING STORE

ΒΕΛΤΙΩΤΙΚΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ AUTO MOTO & TRUCK

ΒΕΛΤΙΩΤΙΚΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

ΑΡΕΘΑ 57 - ΠΑΤΡΑ

Τηλ.: 2610 429100

Κιν.: 6972 876743

email: peteformance@yahoo.gr

2) KARAGIANNHS EXHAUST

Λ.ΓΛΑΥΚΟΥ 20 - ΠΑΤΡΑ

Τηλ.: 2610 520830

ΕΞΑΤΜΙΣΕΙΣ - ΚΑΤΑΛΥΤΕΣ

3) INTERPOSTO Α.Ε

Τμήμα Περιποίησης Αυτοκινήτου

Γυάλισμα-Κέρωμα-Βιολογικός καθαρισμός σαλονιών

Μικροεπισκευές-Τοπικά βαψίματα

ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΛΑΧΑΝΑΓΟΡΑ ΡΕΝΤΗ

ΤΗΛ. 210 4830943

4) VODAFONE ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

Υπ. Καταστ.: Κατσαρούπας Βασίλειος

5) MRD TUNING

Μιχάλης MRD Κολιαβασίλης

6976 422 661, mrd@mailbox.gr

6) DIMOSAUTOPAINT

κ..Δήμος Τσεγκέλης

ΑΓ.ΣΑΡΑΝΤΑ 4

ΜΟΣΧΑΤΟ

ΤΗΛ.210 4838234

http://www.autopaint.gr

ΥΠΟΣΤΗΡΙΚΤΗΣ της ΕΚΔΡΟΜΗΣ μας

inshirtgianni.jpg

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ......

Υ.γ.1: Προς ενημέρωση όλων το HELLENIC VWCLUB θα συμμετάσχει στην έκθεση AUTOEXELIXIS που θα γίνει 14-18/03 στο Σ.Ε.Φ....Πληροφορίες σύντομα...ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΟΛΟΥΣ ΕΚΕΙ ΣΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΜΑΣ.....

Υ.γ.2: Έχει ανοιχτεί τοπικ στα αξεσουάρ ώστε όποιο μέλος επιθυμεί να τυπώσουμε τις μπλούζες τις συλλεκτικές των 3 χρόνων που όπως είδατε φοράγανε κάποια μέλη....Θα γίνει μαζική παραγγελία....Πληροφορίες εδώ....

Υ.γ.3: όποιο μέλος έχει υλικό από φωτογραφίες ή βίντεο θα παρακαλούσα να έρθει σε πεαφή μαζί μου για να τα μαζέψω και να φτιάξουμε το dvd για να μην ξεχάσει κανείς μας και αυτήν την εκδρομή.....

Link to comment
Share on other sites

Με συγκινησες Γιαννακη ;):cry::cry::cry:

Μου δινεις ομως την δυναμη για να συνεχισω το εργο μου. ;)

Link to comment
Share on other sites

Να μαι και εγω εφτασα πριν απο λιγο μαλλον απο τους τελευταιους της παρεας βεβαια δεν ημουν μαζι σας λογω του οτι εμενα αρκετα μακρια σας αλλα την Κυριακη στην ταβερνα οφειλω να ομολογησω ηταν σουπερ αντε και την επομενη χρονια ακομα καλυτερη η εκδρομη!!!Υ.Γ. Ρε Τοττι που ησουν και σε περιμενα ρε να ερθεις!!!

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ πως ήταν η πρώτη φορά που συμμετείχα σε πανελλήνια συγκέντρωση και οι εντυπώσεις που μου έμειναν είναι οι καλύτερες...

Είχαμε μια μικρή περιπέτεια με τον doggy στην διαδρομή προς τον Βόλο και ακόμα μια μικρότερη με τον Πητ (greygolfgti) στην επιστροφή. Το ξενοδοχείο ήταν τέλειο όπως και το Crystal και ας μην είμασταν όλοι μαζί. Στην ταβέρνα την Κυριακή ήταν όμως η κορύφωση (πήρα και δωράκι)... Γνώρισα πολλά παιδιά που δεν έχω ξαναδεί και στα επόμενα meetings θα συνεχίσω να γνωρίζω κι'άλλους. Πολλά συγχαρητήρια για την οργάνωση στους υπεύθυνους...

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειραζει Τζωρτζ την επομενη φορα!

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια φοβερη εκδρομη στο ενεργητικο του club ;)

Πολυς χαβαλες, γελιο, καλη διαθεση και βοηθισε και ο καιρος

Παντα τετοια παιδες, και του χρονου 3ημερη :cry:

(Το τσιμπισα και το δωρακι μου tongue.gif )

Κονγκρατσουλε'ι'σιον γκα'ι'ζ

Edited by ToT
Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Τί παρέα είμαστε εμείς ΟΕΟ?

ΜΠΡΑΒΟ - ΜΠΡΑΒΟ - ΜΠΡΑΒΟ!!! Κάναμε όλοι μαζί ακόμα μια φορά αισθητή την παρουσία μας σε ακόμα ένα μέρος της Ελλάδας.

Μπράβο σε όλους για την επιλογή μέρους, ξενοδοχείου και γενικότερη οργάνωση της εκδρομής

Μπράβο σε όλα τα παιδιά που συμμετείχαν στην εκδρομή

Μπράβο διπλό στα μέλη από τα Γιάννενα γιατί είναι μάγκες και τους πάω.

Μπράβο για το ήθος και τη σύνεση όλως των μελών μας που για ακόμα μια φορά κάνουμε εκδρομή χωρίς κανένα παρατράγουδο και πιστέψτε με είναι αρκετά δύσκολο.

Μπράβο μας που μπορέσαμε και φάγαμε τόοοοσο πολύ! ;)

Μπράβο σε αυτούς που είναι παλιά μέλη και δεν βαρέθηκαν, εκεί, πορωμένοι συνεχίζουν να βρίσκονται σε κάθε μεγάλο γεγονός κοντά μας!

Μπράβο στα νέα μέλη που δεν ξέρουν άλλα παιδιά και ήρθαν μαζί μας να γνωριστούμε.

Ντούμα σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και γι αυτή την υπέροχη έκπληξη, με ξάφνιασες και έλεγα μαλακίες στα παιδιά για λόγο...

Ευχαριστώ όλους που έγραψαν μαλακίες πάνω στη σκόνη του αυτοκινήτου μου ώστε στην επιστροφή εχτές και σήμερα στο δρόμο από και προς τη δουλειά γελάνε όλοι μαζί μου :cry:

Χάρηκα πολύ που είδα κάποιους φίλους που είχα καιρό να δω, Δημήτρη θα τους φάω τα αυτιά να έρθουμε Γιάννενα την επόμενη φορά!!!

Κρίμα για όσους δεν μπόρεσαν ή δεν θέλησαν να έρθουν στην εκδρομή αυτή, και λέω αυτή γιατί έχω την εντύπωση ότι ήταν η καλύτερη ever!!!

Τέλος ένα ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ σε αυτό το άτιμο Club που κλείνει φέτος 3 χρόνια και με αυτή την εκδρομή γιορτάζει τα γενέθλιά του και στέλνει ένα βροντερό μήνυμα στις μαϊμούδες και τους κλώνους, υπάρχετε γιατί σας έφτιαξε το VWClub!!!

Και πάλι, ΜΠΡΑΒΟ - ΜΠΡΑΒΟ - ΜΠΡΑΒΟ!!!

3yearslogoresizefp8.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.