Jump to content
doumasj

ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕΛΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ

Recommended Posts

Μαλλον +2 και απο μενα, δεν ξερω ακομα στα σιγουρα γιατι παιζει να παω διακοπες! και γω απο Πατρα, οποτε θα συναντηθουμε Ακολη εαν ερθω!

Link to comment
Share on other sites

Να πω την αληθεια...

ηθελα να ερθω και ηταν αποσταση λιγων χιλιομετρων μονο.

Αν και θα ενιωθα αβολα να γνωρισω τοσους ανθρωπους μαζι. Εχω και ενα κακο συνηθειο να ξεχναω ονοματα οταν γνωριζω πανω απο 1 ατομο την ημερα... αλλα θα το ξεπερνουσα σερνοντας καποιο φιλο μαζι να κραταει τις απαραιτητες σημειωσεις (Marouskaaaaa γραφε.... ονομα ψηλου μελαχρινου... ταδε... ;)hearts.gif ).

Ομως η ημερομηνια μου χαλαει τα σχεδια... την επομενη δινω το τελευταιο μαθημα στο master new_killpc.gif και δεν με παιρνει... να περασετε καλα...

Link to comment
Share on other sites

charm quark έλα έλα... ένα brake από το διάβασμα δε κάνει κακό, ούτως ή άλλως διάλειμμα από το διάβασμα θα κάνεις... ε θα πιείς και ένα καφέ με το υπόλοιπο λαό του club (sandwich tongue.gif) και θα γυρίσεις για διάβασμα.

Αν όχι καλή επιτυχία στο exam σου και see you another time.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δουλεύω εκείνη την μέρα fire.gif καλά να περάσετε μάγκες και κάντε και καμιά βουτιά και για μένα!!! :heart::rolleyes::(

Link to comment
Share on other sites

αυτό που βλέπουν τα σχιστά γαλανομάτικα ματάκια μου είναι γεγονός???? ο ΧΡΗΣΤΑΡΑΣ μαζί μας??? Ε ρε γλέντια σου λέω....

όσο γιατο μαστερ αγαπητή charm_quark μην αγχώνεσαι....θα το περάσεις,.,,έτσι και αλλιώς διάλειμμα θα έκανες.....οπότε σε περιμένουμε...!!!

Ο μινάρας που είναι???Δεν θα ρθει να τον σκίσω???

6 μερούλες ακόμα μέχρι να ταράξουμε τα νερά του ΑΙΓΙΟΥ........Ε Ρ Χ Ο Μ Α Σ Τ Ε

Link to comment
Share on other sites

όσο γιατο μαστερ αγαπητή charm_quark μην αγχώνεσαι....θα το περάσεις,.,,έτσι και αλλιώς διάλειμμα θα έκανες.....οπότε σε περιμένουμε...!!!

6 μερούλες ακόμα μέχρι να ταράξουμε τα νερά του ΑΙΓΙΟΥ........Ε Ρ Χ Ο Μ Α Σ Τ Ε

Αμεσως εσυ!ασε το κοριτσι θελει να προκοψει στην ΖΩΗ της οχι σαν εμας τα ρεμαλια.... :lol::lol:

Αρε λαος και ακομα εχουμε.....6 μερουλες....

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει πιθανοτητα να σκασω και εγω γιατι εχω σπιτι ακριβως διπλα στην ακολη πανω απο τα σελιανιτικα που λετε και εχω αδυναμια στην συγκεκριμενη παραλια...Υπαρχει περιπτωση να φερω και ενα φιλο ομως...

ΥΓ Να ξερετε παντως οτι κυριακη αν ΔΕΝ φυσαει προς την ακολη και φυσαει προς τα σελιανιτικα θα εχει μαζευτει ΟΛΗ η γυρω περιοχη εκει περα.Παιζει να μη χωραμε στην παραλια δηλαδη tongue.gif

Edited by icy20
Link to comment
Share on other sites

ΤοΤοS να πάρω το GPS του φίλου και πάμε???

αχχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Μη το λες... θα έχω τα cd μου μαζί hahahahaha

Link to comment
Share on other sites

Δηλ. εγω που ερχομαι απο Ναυπλιο να ειμαι κατα τις 11 στην εξοδο απο Κορινθο προς Πατρα?????

Βαλτε κι εμενα στο γκρουπ παρακαλω :lol::lol::lol: .

Link to comment
Share on other sites

guys distixos me xosane stin douleia kai douleuo savvato vrady 2 ta ksimeromata me 8 to proi tis kyriakis kai tha einai ligo diskolo eos apithano na ksipniso i na to paro seri giati i diadromi einai megali...

ksenerosa gamoto!

gia osous anarotiountai ti douleia kano eimai tameias se ena net cafe sto xalandri....

kala na perasete kai xilia syggnomi..

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν μπορώ την Κυριακή να είμαι μαζί σας διότι πρέπει 12:00 να είμαι στο αεροδρόμιο για δουλεία που θα μου πάρει μέχρι το απόγευμα. Γμτ εύχομαι να περάσετε παιδιά τέλεια και ραντεβού τον Σεπτέμβριο. Φιλιά σε όλους και καλό καλοκαίρι.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ θα ήθελα να έρθω μαζί σας αφού δεν μπόρεσα να έρθω σε κάποια από τις προηγούμενες εκδρομές του club αλλά δεν το βλέπω :D . Εκείνη την μέρα θα ταξιδέυω για Ηγουμενίτσα.

Βέβαια έχω κι εγώ το πρόβλημα οτι ξεχνάω εύκολα πρόσωπα και ονόματα και αν ερχόμουν θα ένιωθα κάπως αφου δεν θα ήξερα κανέναν. :ninja:

Πάντως θα προσπαθήσω να είμαι στα διόδια της Ελευσίνας για μία πρώτη επαφή αφού είναι και στο δρόμο μου :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

μεσα +2 μαζι με την τρελοπαρεα,σε τοσες παραλιες εχουμε κανει δημοσιες σχεσεις στο αιγιο θα κολησουμε?θα μας μαθουν και εκει,σωστος? χουζουρης και αλεκος ετοιμαστειτε.

Link to comment
Share on other sites

μεσα +2 μαζι με την τρελοπαρεα,σε τοσες παραλιες εχουμε κανει δημοσιες σχεσεις στο αιγιο θα κολησουμε?θα μας μαθουν και εκει,σωστος? χουζουρης και αλεκος ετοιμαστειτε.

Εννοειτε οτι θα σηκωσουμε το Αιγιο στον αερα!!!!εγω ετοιμος ειμαι για ολα ΤΕΛΟΣ

Link to comment
Share on other sites

όσο γιατο μαστερ αγαπητή charm_quark μην αγχώνεσαι....θα το περάσεις,.,,έτσι και αλλιώς διάλειμμα θα έκανες.....οπότε σε περιμένουμε...!!!

Αν δεν περασω το μαθημα της Παρασκευης... θα ερθω. Ουτως ή αλλως θα εχω χασει τη χρονια :huh:

Link to comment
Share on other sites

εγω ετοιμος ειμαι για ολα ΤΕΛΟΣ

Θάνο... μη λες μεγάλες κουβέντες, έχω εκπαιδευτεί @ Κάλαμος στα μπουγέλα με νερό, χυμούς, σιρόπια κλπ κλπ.... :huh::wacko::ninja: :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Θάνο... μη λες μεγάλες κουβέντες, έχω εκπαιδευτεί @ Κάλαμος στα μπουγέλα με νερό, χυμούς, σιρόπια κλπ κλπ.... :huh::wacko::ninja: :ninja:

Ναι τρελη εκπαιδευση!!! Που κρυβοσουν πισω απο τα μηχανηματα για να μη σε μπουγελωσουμε tongue.gif

Αλλα τωρα δεν θα εχεις τετοιες δικαιολογιες, να δω που θα κρυφτεις :ninja::lol:

ΥΓ. Ο blackadder δε θα ερθει? Του χρωσταω κι αυτου κατιτις B)

Link to comment
Share on other sites

θα έρθει μαζί με Θοδωρή (polo 1.6T)

Link to comment
Share on other sites

Ναι τρελη εκπαιδευση!!! Που κρυβοσουν πισω απο τα μηχανηματα για να μη σε μπουγελωσουμε tongue.gif

Αλλα τωρα δεν θα εχεις τετοιες δικαιολογιες, να δω που θα κρυφτεις :D:o

Τι σου ειπεεεε.... :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.