Jump to content

Recommended Posts

Επιτέλους μετά από πολύ καιρό προχώρησα και εγώ σε ριζική μετατροπή στο bora.

Έβαλα ενα μοτερ 20vt ηλεκτρόγκαζο και το αμάξι πεταει.

Το αυτοκίνητο πάει πολύ καλά.ειχε μονο 7000 χιλ.την μετατροπη την εκανα θεσσαλονικη στο κυριο μπετο.μου εχει κανει αψογη δουλεια.επισης φοραει τα bilstein sprint με eybah ελατηρια συντομα θα γινουνε και καποιες αλλαγες :) :)

Link to comment
Share on other sites

με γεια και καλοτάξιδο!

αυτό ο Μπετος ποιος είναι? που είναι το μαγαζί του?

Link to comment
Share on other sites

Μεγειές

αν μπορούσες να μας πεις κόστος εργατικών, χρόνο που το αμάξι έμεινε στο συνεργείο

καθώς και τι αλλάχτηκε (κωδικός κινητήρα, κιβώτιο, πλεξούδα, όργανα; )

θα ήσουν πρώτος :D

Link to comment
Share on other sites

και καμιά φώτο? ε? ε? ε? :D γενικότερα έτσι μια αναλυτικότερη παρουσίαση :wacko:

Link to comment
Share on other sites

με γεια και καλοτάξιδο!

αυτό ο Μπετος ποιος είναι? που είναι το μαγαζί του?

φιλε μου ο μπετος βρισκεται στο ωραιοκαστρο πανω απο την εγναντια

Μεγειές

αν μπορούσες να μας πεις κόστος εργατικών, χρόνο που το αμάξι έμεινε στο συνεργείο

καθώς και τι αλλάχτηκε (κωδικός κινητήρα, κιβώτιο, πλεξούδα, όργανα; )

θα ήσουν πρώτος :D

το κοστος εργατικον ειναι 1000ευρα.και 5000ε.. το μοτερ πληρες.δηλαδη 6000ε.. πλην 1000ε.. τα δικα μου που κρατισε πηγα 5000ε...το αμαξι μου εμεινε 2 εβδομαδες.και αλλαχτηκαν σχεδον τα παντα.μοτερ .σασμαν.φρενα.εξατμισει.πλεξουδα και οργανα οχι.το ταμπλο δεν ανοιχτικε καθολου και παρολου που παλια ηταν ντιζα και τωρα ηλεκτρ. το κοντερ δειχνει σωστα τα χιλ.δεν κλεβει καθολου χιλ. συντομα θα βαλο φωτο να διτε τη δουλεια που εκανε.και ολα δουλευουν αψογα σαν καινουργιο καλυτερα και απο πριν του το παω tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

αντε καλα χιλιομετρα ρε Δημητρη...και τσαγιασε οσο περισσοτερους μπορεις...

για οτι χρειαστεις εδω ειμαστε...οσο για προγραμμα νωρις ειναι ακομα...ασε λιγο το μοτερ να στρωσει και αργοτερα...

ελπιζω να ξαναρθεις Θεσσαλονικη να ξαναπαμε στον Kaltsa για κρεπα!!!

μπορει να με κερασες αλλα σου κανα κι εγω δωρο τα φλασακια!!! tongue.giftongue.gif

Edited by golfakias1983
Link to comment
Share on other sites

με γεια το καινουριο μοτερακι με πολλα και ασφαλη χιλιομετρα...δν μας ειπες ομως...ποσα αλογα ειναι τωρα?

για 150αρι το εβαλε...αλλα δεν εχει τοσα...του τα ' λεγα εγω του Δημητρακη και δε με πιστευε...

μετα απο κατι μερες με περνει τηλεφωνο και μου λεει "ρε Γιαννη τα φευγω και τα GT"

τυχαιο μοτερ του βαλαμε?! tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να κλειδώσω πλέον το τόπικ μιας και είναι ολοκληρωμένη παρουσίαση;

Όπως έχουμε κάνει και σε όλα τα υπόλοιπα.

Αν ο δημιουργός του θέλει να συμπληρώσει κάτι, με ενημερώνει με π.μ. και το ξανανοίγω.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.