Jump to content
Peryrho

Φώτα Angel Eyes για 9Ν

Recommended Posts

Guest super sayian

αντε γιατι δε κανει κ καμια πατεντα κανενας απο σας???αχρηστοι εμεις να μη πρωτοπορησουμε???οποτε αρκουμεστε στην πατεντα με τα σκουρα απλα,κ πες οτι μαθουμε πως γινεται αυτα πως τα περνουμε κ απο που?

Link to comment
Share on other sites

LOIPON PHGA ROTISA KAI MOU EIPANE TIMI 12 EURO KAI H TOPOTHETISI EINAI POLY APLH APO EXO GINETE H DOULITSA KATHARIZEIS TO FANARI KALA META TO BREXEIS ME AJAX KAI TO KOLAS AFOU PRHN TO EXEIS KOPSEI PANO STO FANARI TA XROMATA EINAI XENON YELLOW BLUE KAI SMOKE

Edited by GOLF R32
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά συγνώμη αλλά δεν καταλαβαίνω γιατί ο προφυλακτήρας του Stoilas πρέπει να βγεί ενω του Polakia δεν χρειάζεται. Εγω που έχω το Polo 9Ν 101hp πρέπει να βγει ο προφυλακτήρας ή φτανει απλα να ξεκουμπωθει?

TIPOTA DEN PREPEI NA SKILOSEI KANENAS MONO TO FANARI OPOS EINAI KANEIS THN DOULITSA

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

οντως ρε αλεξ αυτο ειναι σα μαυρο πλαστικο που κουμπωνει πανω στο εσωτερικο κρυσταλλο,αυτο που λες ειναι να κανουμε ουσιαστικα φιμε το εξωτερικο γυαλι η κανω λαθος?

Link to comment
Share on other sites

Κάτι τέτοιο είναι σαν την μεμβράνη φιμέ, και αυτό της φώτο έτσι πρέπει να είναι... το βασικό είναι πως βγαίνει, αμά δεν τη θές κάποια στιγμή? Γιατί ξύσιμο δεν μας παίρνει με τα φανάρια του Πολο.

Ο δικός μου προφυλακτήρας το πάνω κομμάτι ναι μεν είναι το μαμά αλλά το πολυεστερικό απο κάτω έχει δεθεί πάνω σε αυτό οπότε παεί όλο μαζι...

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

εγω επιμενω οτι πρεπει να ειναι στο εσωτερικο

βασικα δε μπορουμε να επικοινωνησουμε με το παιδι που το εκανε στο εξωτερικο?εχει τα στοιχεια του στο σιτε του πολο στο εξωτερικο ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μάλλον πρόκειται για ένα αυτοκόλητο φιλμάκι που μπαίνει απ'έξω... Δείτε το παρακάτω λινκ απο κάτι ανάλογο της Folia tec...

Foliatec Xenon-Film

SOSTOS O PERYRHO AUTA EINAI MONO APO EXO AUTA POU ELEGA EGO

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
post-258-1104861038_thumb.jpgHellooooo!!! Mipos gnorizete pou mporo na vro piso fanaria tipou lexus??

Ηello!

imag00384kh.th.jpg

Έβαλα σήμερα. Έχει και ασημένια. Louis Λ. Κηφισίας 145 Μαρούσι

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Stoilas Πόσο πήγαν?

205¤ Είναι πολύ όμορφα, θα βγάλω φωτό τη μέρα γιατί δεν φαίνονται έτσι στο σκοτάδι.

Edited by Stoilas
Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

οχι δεν ειναι μαρινο αυτο που ειναι στη φωτο τελικα,παντως μπραβο για το ψαξιμο τελικα μπορουμε να ερθουμε σε επικοινωνια με το παιδι που τα εχει κανει απο το εξωτερικο?

Link to comment
Share on other sites

Guest nt7561

Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι? Με αυτές τις μεμβράνες, δεν θα έχετε πρόβλημα με το ΚΤΕΟ? Ρωτάω γιατί μου άρεσαν και μένα τώρα που τις είδα και θα ήθελα να τις βάλω κι εγώ!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Ρε παιδιά να ρωτήσω κάτι? Με αυτές τις μεμβράνες, δεν θα έχετε πρόβλημα με το ΚΤΕΟ? Ρωτάω γιατί μου άρεσαν και μένα τώρα που τις είδα και θα ήθελα να τις βάλω κι εγώ!!

Δεν είναι μεμβράνη αυτό που βλέπεις στις φωτογραφίες!!!

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το ΚΤΕΟ η μεμβράνη αφαιρείται και το κόστος είναι μικρό έτσι κι αλιώς...

Ψάχνοντας βρήκα τα φώτα που ψάχνουμε....αλλά για Lupo :blush: που θα πάεί θα βρώ και για Polo....

MHW051602.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

ασε ρε πολλα ειναι 400 ευρω μονο για φωτα!πολυ καλο αυτο που βρηκε ο perycho ειμαστε στα χναρια τους!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
ασε ρε πολλα ειναι 400 ευρω μονο για φωτα!πολυ καλο αυτο που βρηκε ο perycho ειμαστε στα χναρια τους!!!

400 για νέα φανάρια τα οποία έχουν Xenon απάνω είναι πολλά? Μη το πεις ούτε του παππά!

Link to comment
Share on other sites

Να 2 πιο καθαρές φωτογραφίες από τα κωλοφάναρα.

imag00444pd.th.jpg imag00431nm.th.jpg

Ψηλέ? Έχω την εντύπωση ότι δεν εφαρμόζουνε καλά? Αυτά τα δοντάκια που έχουν κάτω μήπως? Πάντως πολύ όμορφα! Αν και επιμένω ότι θα μου άρεσαν πιο πολύ τα λευκά! Με ασημί καθρέφτη εννοώ!

Edited by Polakias
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.