Jump to content
mpoukou22

με C2 Vts?

Recommended Posts

ενας φιλος πηρε το εν λογω αυτοκινητο και μου λεει να ανοιξουμε να δει πως παει το πολο :)

εχει ανοιξει κανεις?

εγω παλιοτερα ειχα ανοιξει μια φορα αλλα μεχρι μιση 2α γιατι ειχε κινηση...

το C2 εχει περιπου 10.000 χιλιομετρα.

Link to comment
Share on other sites

ενας φιλος πηρε το εν λογω αυτοκινητο και μου λεει να ανοιξουμε να δει πως παει το πολο :)

εχει ανοιξει κανεις?

εγω παλιοτερα ειχα ανοιξει μια φορα αλλα μεχρι μιση 2α γιατι ειχε κινηση...

το C2 εχει περιπου 10.000 χιλιομετρα.

¶μα ανοίξεις θα δείς πώς πάει το VTS όχι το Polo.

Τίποτα το τρελλό, αλλά έχουν και 25 άλογα διαφορά.

Εσύ τί ακριβώς περιμένεις να δείς;

Link to comment
Share on other sites

εγω τι να δω.ξερω τι θα δω παλι...

θα μετραω τα αμαξια που θα μου εχει ριξει.

ΑΥΤΟΣ θελει να δει πως παει το πολο!

Ναι καλά μλκς είναι αυτά..

Να σου ρίξει θέλει για να σου πεί μετά "καλά πάει το Polακι" ενώ απο μέσα του θα λέει "καλά η αμαξάρα μου μαμάει τα πάντα..".

Κλασσικό....

Εγώ λέω να του σκάσουμε μαζί με το Gti, να δούμε πώς πάει το Citroenaki...

Πώς σου ακούγεται αυτό;;

Link to comment
Share on other sites

εγω τι να δω.ξερω τι θα δω παλι...

θα μετραω τα αμαξια που θα μου εχει ριξει.

ΑΥΤΟΣ θελει να δει πως παει το πολο!

14αρια Ιβιζα καινούργια με ΦΠΕ, 15αρες και καλό custom πρόγραμμα πηγαίναν τα ίδια με c2 vts με σκούπα και τελικό.

Εσύ αν θυμάμαι καλά φοράς φίλτρο και όλη την εξάτμιση, δεν έχεις δηλαδή πρόγραμμα αλλά είσαι 100 κιλά περίπου ελαφρύτερος από το τωρινό ιβιζα και από μαμά έχεις κόφτη 7200 ενώ τα ίβιζα που αναφέρω αλλάζουν 6900 rpm...

Γνώμη μου είναι αν το c2vts είναι μαμά θα είναι ντέρμπυ!

Link to comment
Share on other sites

14αρια Ιβιζα καινούργια με ΦΠΕ, 15αρες και καλό custom πρόγραμμα πηγαίναν τα ίδια με c2 vts με σκούπα και τελικό.

Εσύ αν θυμάμαι καλά φοράς φίλτρο και όλη την εξάτμιση, δεν έχεις δηλαδή πρόγραμμα αλλά είσαι 100 κιλά περίπου ελαφρύτερος από το τωρινό ιβιζα και από μαμά έχεις κόφτη 7200 ενώ τα ίβιζα που αναφέρω αλλάζουν 6900 rpm...

Γνώμη μου είναι αν το c2vts είναι μαμά θα είναι ντέρμπυ!

Φίλτρο και εξάτμιση χωρίς πρόγραμμα άντε να είναι κανα 5-7 άλογα (μπορεί να λέω και πολλά)

Το vέο VTS μπορεί να μήν πάει το ίδιο με το παλιο και είναι πιο βαρύ, αλλά δέν υπάρχει σύγκριση....

Link to comment
Share on other sites

Ναι καλά μλκς είναι αυτά..

Να σου ρίξει θέλει για να σου πεί μετά "καλά πάει το Polακι" ενώ απο μέσα του θα λέει "καλά η αμαξάρα μου μαμάει τα πάντα..".

Κλασσικό....

Εγώ λέω να του σκάσουμε μαζί με το Gti, να δούμε πώς πάει το Citroenaki...

Πώς σου ακούγεται αυτό;;

μεσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Φίλτρο και εξάτμιση χωρίς πρόγραμμα άντε να είναι κανα 5-7 άλογα (μπορεί να λέω και πολλά)

Το vέο VTS μπορεί να μήν πάει το ίδιο με το παλιο και είναι πιο βαρύ, αλλά δέν υπάρχει σύγκριση....

Το νέο C2 VTS δεν έχει καμιά επαφή με το παλιό έχεις δίκιο.

Και έχω δει πολλά ανοίγματα με διαφορετικά ιβιζα και c2vts και το αποτέλεσμα ήταν να σφάζονται!

Ούτε οι κάτοχοι των ίβιζα το πίστευαν αλλά δεν πάνε για τα άλογά τους τα c2vts.

Αυτό που πάει πραγματικά πολύ καλά σε αυτή την κατηγορία είναι το νέο Suzuki Swift Sport 1.6 το οποίο είναι το μόνο που πλησιάζει επιδόσεις των μαμά σαξόραλλων και με τα c2 vts δεν έχουν επαφή....

Εγώ πιστεύω υπάρχει σύγκριση και θα το δει ο φίλος mpoukou22 όταν παίξει με το συγκεκριμένο c2.

Αν είναι μαμά το c2 θα έχει πολύ ενδιαφέρον!

Αν φορούσες και πρόγραμμα θα έβαζα και στοίχημα ότι θα ήσουν μπροστά με την προυπόθεση το c2vts είναι μαμά ή φοράει μόνο μια σκούπα.

Link to comment
Share on other sites

14αρια Ιβιζα καινούργια με ΦΠΕ, 15αρες και καλό custom πρόγραμμα πηγαίναν τα ίδια με c2 vts με σκούπα και τελικό.

Εσύ αν θυμάμαι καλά φοράς φίλτρο και όλη την εξάτμιση, δεν έχεις δηλαδή πρόγραμμα αλλά είσαι 100 κιλά περίπου ελαφρύτερος από το τωρινό ιβιζα και από μαμά έχεις κόφτη 7200 ενώ τα ίβιζα που αναφέρω αλλάζουν 6900 rpm...

Γνώμη μου είναι αν το c2vts είναι μαμά θα είναι ντέρμπυ!

ασε rippa την επαθα με την εξατμιση και κρατησα μονο το χταποδι....

θα βαλω καινουρια..

ευτυχως βρηκα και την πουλησα και εχασα μονο 100 ευρω!

οταν θα ανοιξουμε θα εχω βαλει την καινουρια εξατμιση....

το c2 einαι μαμα με περιπου 10000 χιλιομετρα

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν θα με πιστεψετε αλλα τα c2vts μαμα τα εχω...οχι χαλαρα βεβαια.....αλλα μια μικρη διαφορα υπερ μου υπαρχει....ισως κανω καλες αλλαγες γι'αυτο και να ειμαι εστω και λιγο μπροστα.....εχω 9n! :angry:

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω αν θα με πιστεψετε αλλα τα c2vts μαμα τα εχω...οχι χαλαρα βεβαια.....αλλα μια μικρη διαφορα υπερ μου υπαρχει....ισως κανω καλες αλλαγες γι'αυτο και να ειμαι εστω και λιγο μπροστα.....εχω 9n! :excl:

μαμα????

Link to comment
Share on other sites

μισο αυτοκινητο μπροστα ημουν σταθερα...μετα το τελειωμα 4ης μου αρχισε να με μαζευει αλλα δυσκολευτηκε παααρα πολυ να με περασει....το c2 ηταν μαμα....

@stoilas:αντρας ηταν.... :D

Edited by raven
Link to comment
Share on other sites

το πρωτο ανοιγμα εγινε....με το mx-5 το παλιο το 1600....

πηγαμε βολτιτσα Καβαλας(πολλοι μπατσοι...)...

5ατομα στο πολο 2 στο mx-5 απο 2ες στις 4000 και μεχρι 3ες τελειωμενες μισο αμαξι πισω το mx-5...

ayto egine allh mia φορα με τα ιδια αποτελεσματα!

γυρισαμε προς τα λυμερια μας και μου λεει οτι θελει απο πρωτες.....

το αποτελεσμα και μεχρι 4η ηταν 2 αυτοκινητα περιπου...

μου λεει και μια απο σταση...

μεχρι 3ες ενα αμαξι το πολο μπροστα.....

μου λεει τελικα παει καλα.....!!!

αυτα!

Link to comment
Share on other sites

φιλτρο και μεσαιο-τελικο εχω....απ'οτι ξερω ειναι και πιο βαρυα τα c2vts ακομα κι απο μενα.....

αποκλειεται να ειναι βαρυτερο το C2 απο το 9n.

Edited by geopas
Link to comment
Share on other sites

αποκλειεται να ειναι βαρυτερο το C2 απο το 9n.

κι ομως ειναι :D δες τις αδειες αυτοκινητων ποσο ζυγιζουν πριν βγουν απο το τελωνειο :D

Edited by raven
Link to comment
Share on other sites

ego pados ta exo riksei se ametrita C2 vtr se fanaria k etsi

mia fora mono exo anoiksei me vts kai mou skase meta vias ena amaksi apostasi...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.