Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

Εγώ πάντως θα είμαι εκεί την Κυριακή. Όποιος θέλει τον κάνω βόλτα και με το Stilo... :rolleyes:

Ο Professor θα χωρέσει. Από σήμερα δεν θα τρώει τίποτα, και θα του κόψουμε και τα πόδια καμιά 40 πόντους και θα είμαστε τζετ!!! :p

Πάντως το Σάββατο πέρασα από το σπίτι του και τον πήρα (με το Stilo) και στον γυρισμό πήγε με τα πόδια... 8) Φανταστείτε πόσο άνετα καθόταν. :p

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

οποιος νομιζει οτι μπαινει τρενο μια μερα θα μπει στα χωραφια του γειτονα.

καταλαβες κοσμα ?

Το ξέρω αλλά τι να κάνουμε καμιά φορά εκτροχιάζονται και τα τρένα...

Αν δεν ξεπεράσεις τα όρια δεν μπορείς να τα ξέρεις ααααααααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Ορίστε και μια μέρα που έψαχνα τα δικά μου όρια :whistling::whistling:

19022008095.th.jpg

Την κυριακή εγώ θα πάω σίγουρα εκεί να δώ και τον Νίκο.

Edited by Κοσμάς
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θα είμαι εκεί την Κυριακή. Όποιος θέλει τον κάνω βόλτα και με το Stilo... :p

Ο Professor θα χωρέσει. Από σήμερα δεν θα τρώει τίποτα, και θα του κόψουμε και τα πόδια καμιά 40 πόντους και θα είμαστε τζετ!!! :p

Πάντως το Σάββατο πέρασα από το σπίτι του και τον πήρα (με το Stilo) και στον γυρισμό πήγε με τα πόδια... :whistling: Φανταστείτε πόσο άνετα καθόταν. :p

Για ν' αδυνατίσω δεν το βλέπω μέσα σε 5 μέρες........μια ασφάλεια ζωής όμως προλαβαίνω να την κάνω.:whistling:

Link to comment
Share on other sites

Την κυριακή εγώ θα πάω σίγουρα εκεί να δώ και τον Νίκο.

:lol:

Για ν' αδυνατίσω δεν το βλέπω μέσα σε 5 μέρες........μια ασφάλεια ζωής όμως προλαβαίνω να την κάνω.:)

:D

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά, άκυρες οι Σέρρες... new_grrrr.gif Μη ρωτάτε πως και τι, γιατί είμαι έτοιμος για το Big Bang! :rolleyes: Λεπτομέρειες στον καφέ την Τετάρτη... fire.gif

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά, άκυρες οι Σέρρες... new_grrrr.gif Μη ρωτάτε πως και τι, γιατί είμαι έτοιμος για το Big Bang! bomb.gif Λεπτομέρειες στον καφέ την Τετάρτη... fire.gif

Οχι ρε Νίκο δεν γίνονται αυτά!!!new_lol.gif Τόση προετοιμασία έκανα....Αδυνάτισα,έκανα ασφάλεια ζωής μέχρι και το κράνος του Κώστα κανόνισα να δανειστώ.tongue.gif Κρίμα!!!laugh.gif Δεν πειράζει κάθε εμπόδιο σε καλό!!!smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά, άκυρες οι Σέρρες... new_grrrr.gif Μη ρωτάτε πως και τι, γιατί είμαι έτοιμος για το Big Bang! ;) Λεπτομέρειες στον καφέ την Τετάρτη... fire.gif

rocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gifknife.gifknife.gifnew_killpc.gifnew_killpc.gif

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατά τις 7, καναμε ένα test drive το Stilo με τον Κοσμά στην ανάβαση για Σοχό. Από κρατήματα δεν το συζητάω, έχει γίνει καλύτερο από οτιδήποτε έχω ανέβει (μπαίνει με πολλά, έτσι Κοσμά? :whistling: ). Μας τα χαλάει που μπουκώνει στα ψηλά. Αύριο θα κάνω μια δοκιμή να το ανεβάσω από 0,65 σε 0,85-0,90 την πίεση, μήπως στρώσει λίγο! :yahoo: Αν πάει καλύτερα, μπορεί τελικά να πάω και Σέρρες... :baby:

Τώρα με μερικά ανοίγματα που κάναμε με τον Κοσμά, πάνε σχεδόν τα ίδια, μόνο που μετά τα 150 εμένα μπουκώνει... :yahoo: ¶ντε να δούμε αύριο, αν πάρει λίγο παραπάνω αέρα, μήπως ζωντανέψει... :yahoo:

Από Δευτέρα πάντως, πάει για ρεκτιφιέ, και όλα αλλαγή σε σφυρήλατα (αθάνατα FIAT, έχει κάνει 50.000χλμ με 0.9 πίεση, και τα πάντα μαμά, εκτός από μια πιο χοντρή φλάντζα!)

Link to comment
Share on other sites

περασα απο ΙΚΕΑ - carefοur αλλα δεν ειχε τπτ εκτος απο ενα ασπρο με μπλε ριγες..ωρα που περασα 1-30 afterdark

περασε κανεις αλλος ειχε τπτ?

Link to comment
Share on other sites

περασα απο ΙΚΕΑ - carefοur αλλα δεν ειχε τπτ εκτος απο ενα ασπρο με μπλε ριγες..ωρα που περασα 1-30 afterdark

περασε κανεις αλλος ειχε τπτ?

Εγώ πέρασα πολλές φορές από τα μέρη αυτά . Στο ικεα μόλις μπήκα και έκανα έναν γύρο μέσα στο παρκινγκ είδα από απέναντι να μπαίνει το λευκό κρατικό όχημα και τον πέρασα δίπλα δίπλα , με κοιτούσε βέβαια , αλλά όπως ήμουν ντυμένος του έδιωξα ότι σκέψεις είχε :clapping: Στο άλλο μέρος μπήκα , ήταν ένα ασημί πόλο και ένα φιατ πουντο . Τα παιδιά τα έλεγαν εκεί .. μέχρι να πάω στο ικεα και να γυρίσω είχαν εξαφανισθεί και είχε έρθει το άλλο κρατικό όχημα και καθόταν .... είδα και ένα κόκκινο 6αρι λίγο έξω από το παρκινγκ, τον μίλησα αλλά επειδή δεν καταλάβαινε την γλώσσα μας με συνέδεσε με Κάιρο ... αυτός έχασε ! Μετά πήγαμε στην εναλλακτική λύση όπου με ακολουθούσε ένα κίτρινο πουντο και ένα μπλε τίγκρα , στην τελική το πούντα την έκανε αλλά το τιγκρα άραξε κανένα χιλιόμετρο μακριά μας οπότε κάναμε ένα τσιγάρο και φύγαμε…

Link to comment
Share on other sites

Αν και το αμάξι δεν είναι όπως θέλω, τελικά θα πάω αύριο στην πίστα για το χαβαλέ! :drinks: Για να καταλάβετε πόσο γκαντεμιά με τριγυρίζει, έχασα τα μπουλόνια από την 4άδα με τα semi slick και μάλλον θα μπω με τα Parada... knife.gif

Link to comment
Share on other sites

το Night Cruiz'n θα γινεται (οταν γινεται) τις πεμπτες η τις κυριακες κ οχι την παρασκευη

κ αυτο γιατι πληροφορήθηκα οτι τοτε μαζευονται γενικα (το διαπιστωσα κ ο ιδιος με τον τεο)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατά τις 7, καναμε ένα test drive το Stilo με τον Κοσμά στην ανάβαση για Σοχό. Από κρατήματα δεν το συζητάω, έχει γίνει καλύτερο από οτιδήποτε έχω ανέβει (μπαίνει με πολλά, έτσι Κοσμά? :o ).

Ευχαριστώ τον Νίκο για το test drive με το πιστάδικο stilo του το αμάξι στρίβει απίστευτα, αν α δεν το πίεσα γιατί δεν ήξερα τον δρόμο.

Απλά μετά ξενέρωσα λίγο με το γκολφάκι γιατί πήγαινε σαν βάρκα στο γυαλό :o Αναμένεται εκδρομή στις Σέρρες για ελεύθερη προπόνηση...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ τον Νίκο για το test drive με το πιστάδικο stilo του το αμάξι στρίβει απίστευτα, αν α δεν το πίεσα γιατί δεν ήξερα τον δρόμο.

Απλά μετά ξενέρωσα λίγο με το γκολφάκι γιατί πήγαινε σαν βάρκα στο γυαλό whistling.gif Αναμένεται εκδρομή στις Σέρρες για ελεύθερη προπόνηση...

Ζητα βολτα απο τον μαουνιερη με την μεγαλη ψαροτρατα ....rofl.gif

Καλα ρε το edition σου δεν στριβει καλυτερα ?

Η κιτρινη ακριδα ειχε μεσα καθισμα συνοδηγου η πηρες απο το σπιτι σου πλαστικο καρεκλακι biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ τον Νίκο για το test drive με το πιστάδικο stilo του το αμάξι στρίβει απίστευτα, αν α δεν το πίεσα γιατί δεν ήξερα τον δρόμο.

Απλά μετά ξενέρωσα λίγο με το γκολφάκι γιατί πήγαινε σαν βάρκα στο γυαλό :whistling: Αναμένεται εκδρομή στις Σέρρες για ελεύθερη προπόνηση...

Ναι αλλά και το Golf το έχωνες καλά κι εσύ! ;) Τελικά ήταν μούφα η βόλτα στο Σοχό μπροστά στην πίστα. Έπρεπε να έρθεις! Ανέβασα και την πίεση 0.9 να είναι λιγότερο πνιγμένο! :) Πάντως το ότι στρίβει πολύ καλύτερα, φάνηκε στο 1:40", ενώ το αμάξι ήταν μπουκωμένο και έτρεχα και με τα Parada... :nea: Αν είναι καλός ο καιρός την Κυριακή 13 Δεκεμβρίου, θα παώ πάλι Σέρρες. Μετά από τις 13, το αμάξι μέσα, ρεκτιφιέ και σφυρίλατα, και τον Φεβρουάριο πάλι βόλτες! ;)

Ζητα βολτα απο τον μαουνιερη με την μεγαλη ψαροτρατα ....rofl.gif

Καλα ρε το edition σου δεν στριβει καλυτερα ?

Η κιτρινη ακριδα ειχε μεσα καθισμα συνοδηγου η πηρες απο το σπιτι σου πλαστικο καρεκλακι biggrin.gif

Δεν είχε ρε! Βρίκαμε ένα τελάρο για ντομάτες στο δρόμο και το κάναμε κάθισμα! popeye.gif ¶ντε, μέζεψε το χαρχάλι σου, να σε τρέξω μια με την ακρίδα... Μην φοβάσαι, στις στροφές δεν θα σε πάω. Μετά, όταν μεγαλώσεις στις στροφές... upyours.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν είχε ρε! Βρίκαμε ένα τελάρο για ντομάτες στο δρόμο και το κάναμε κάθισμα! popeye.gif ¶ντε, μέζεψε το χαρχάλι σου, να σε τρέξω μια με την ακρίδα... Μην φοβάσαι, στις στροφές δεν θα σε πάω. Μετά, όταν μεγαλώσεις στις στροφές... upyours.gif

:):nea:;) ;) :whistling:

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια θεσσα΄πνικη δν θα κανοθμε καμια συναντισει? να κοψουμε βασιλοπιτα τι γινεται δλδ μπορουμε να το κανονισουμε να μαζευτουμε σε 2 μερι καρφουλ στο p3 η city gate στον 2 οροφο κατω

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια θεσσα΄πνικη δν θα κανοθμε καμια συναντισει? να κοψουμε βασιλοπιτα τι γινεται δλδ μπορουμε να το κανονισουμε να μαζευτουμε σε 2 μερι καρφουλ στο p3 η city gate στον 2 οροφο κατω

:pLINK

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια θεσσα΄πνικη δν θα κανοθμε καμια συναντισει? να κοψουμε βασιλοπιτα τι γινεται δλδ μπορουμε να το κανονισουμε να μαζευτουμε σε 2 μερι καρφουλ στο p3 η city gate στον 2 οροφο κατω

Θα ενημερωθείτε περί αυτού μέχρι το τέλος της επόμενης εβδομάδας.

Link to comment
Share on other sites

Θα ενημερωθείτε περί αυτού μέχρι το τέλος της επόμενης εβδομάδας.

Ωραία, γιατί το φλουρί της πίτας που κόψαμε, κέρδιζε......... τύχη! Τυχερέ Κοσμά!!.... :D

Link to comment
Share on other sites

Ωραία, γιατί το φλουρί της πίτας που κόψαμε, κέρδιζε......... τύχη! Τυχερέ Κοσμά!!.... :)

χαχαχαχα καλο..!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.