Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

πιο νωρις δυσκολο εδω και 7 ειναι νωρις με τα μαγαζια ανοιχτα...εξαλλου 7 αν αρχιζει η συναντηση κ ποτακι πιστευω προλαβαινεις,

εαν παλι δε βολευει αρκετους να το κανουμε μια μερα πριν η μετα

Νωρις εννοω οπως την προηγουμενη φορα δηλαδη 7-8

Link to comment
Share on other sites

ετσι κ αλλιως 7 ξεκινουσε κ 8 φταναμε ολοι :growl:

Εχε χάρη που άργησες περισσότερο και από εμάς, γιατί θα σου αναγνώριζα ότι μας είπες "καθυστερημένους" με τον ΠΛΕΟΝ διπλωματικό τρόπο! :D

Link to comment
Share on other sites

νωρις τσικνοπεμπτη πιστευω ειναι καλα.....αντε γιατι χαθηκα απο το προσκυνιο κ δεν εχω κ αυτοκολλητο.....(speedy κανονησε ε...??????)

Αυτοκόλλητα υπάρχουν ! :growl::D

Έχουμε κανένα caddy ? γιατί έχω μια ιδέα να το τσικνίσουμε ομαδικώς εκεί με ρεφενέ ψησταριά, πίτες σουβλάκια κι έτσι .... :tongue:

Link to comment
Share on other sites

speedy πες αληθεια....δεν τα κανονιζεις ολα αυτα τωρα επειδη ειπα οτι θα ερθω...?!!?!?!?!

(φυσικα κανω πλακα,και sorry για το θαρρος)απλα εχω αρχισει να σας νιωθω σαν παρεα μου...τοσα εχω πει με καποιους απο εσας χωρις καν να σας ξερω πσοσωπικα....(ακομα....)

Link to comment
Share on other sites

speedy πες αληθεια....δεν τα κανονιζεις ολα αυτα τωρα επειδη ειπα οτι θα ερθω...?!!?!?!?!

(φυσικα κανω πλακα,και sorry για το θαρρος)απλα εχω αρχισει να σας νιωθω σαν παρεα μου...τοσα εχω πει με καποιους απο εσας χωρις καν να σας ξερω πσοσωπικα....(ακομα....)

αχαχαχαχαχα

απλά μου ήρθε σαν ιδέα κι εάν υπάρχει διάθεση από όλους και χώρος που μπορούμε να βρούμε, είπα να πρωτοτυπήσουμε ... :growl:

πάντως καλά κάνεις και μας αισθάνεσαι σαν παρέα σου, μιας και είμαστε όλοι μια παρέα !!! :D

Link to comment
Share on other sites

Εχε χάρη που άργησες περισσότερο και από εμάς, γιατί θα σου αναγνώριζα ότι μας είπες "καθυστερημένους" με τον ΠΛΕΟΝ διπλωματικό τρόπο! :D

εχε χαρη που σχολασα 8 οποτε αναμενομενη η καθυστερηση

παλι μπορουμε να τσικνισουμε.ριχνουμε meeting καπου κ παμε για φαι...δε λεω ποτε οχι στο φαι :growl:

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

εχε χαρη που σχολασα 8 οποτε αναμενομενη η καθυστερηση

παλι μπορουμε να τσικνισουμε.ριχνουμε meeting καπου κ παμε για φαι...δε λεω ποτε οχι στο φαι :turned:

ούτε κι εγω :good::D

Οπότε παίδες πείτε μας τι θέλετε για να βρούμε μια κοινή συνισταμένη και να κλείσουμε και τις θέσεις μας B)

Link to comment
Share on other sites

speedy πες αληθεια....δεν τα κανονιζεις ολα αυτα τωρα επειδη ειπα οτι θα ερθω...?!!?!?!?!

(φυσικα κανω πλακα,και sorry για το θαρρος)απλα εχω αρχισει να σας νιωθω σαν παρεα μου...τοσα εχω πει με καποιους απο εσας χωρις καν να σας ξερω πσοσωπικα....(ακομα....)

αξου βλεπω εχεις μπει στο κλιμα...αντε ωραια να μαζεβομαστε..κανονισε να παμε μαζι...;-)

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να φερει ο speedy σουβλακια για ολους μας.να παρουμε κ μια μπυρα εκει στο λες αμις κ ειμαστε κομπλε

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να φερει ο speedy σουβλακια για ολους μας.να παρουμε κ μια μπυρα εκει στο λες αμις κ ειμαστε κομπλε

axaxaxaxaxaxaxa :yes::roadrage::gym::heart: :heart:

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να φερει ο speedy σουβλακια για ολους μας.να παρουμε κ μια μπυρα εκει στο λες αμις κ ειμαστε κομπλε

χαχα καλη φαση...εγω οτι κ αν αποφασισουμε ειμαι μεσα...

Link to comment
Share on other sites

νομιζω μαγαζι δε λεει και πολυ....οχι οτι θα με χαλουσε...!!!

προτιμω την ιδεα του mourh... :drinks::tongue:

χαχαχα :tongue: επειδή είμαι απο τους πρώτους που φτάνει στο σημείο, καλό θα ήταν για να μην τα φαμε και κρύα, τα σουβλάκια να τα φέρει ο τελευταίος :whistling:

γιατι δεν βγαζει την φωτο μου στα post μου...???

γιατι δεν εχεις βαλει Avatar, αλλά φωτογραφία προφίλ ;)

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

ok τοτε εγω θα ξεθαψω τη στολη:thumbsup: πτησης :hmm:που εχω μαζι με fly..το φουλαρι το εχω παντα μεσα στο golf

Link to comment
Share on other sites

ok τοτε εγω θα ξεθαψω τη στολη:drool: πτησης :thumbsup:που εχω μαζι με fly..το φουλαρι το εχω παντα μεσα στο golf

όπως θα ρχεσαι φέρε και καμιά 50αρια σουβλάκια με αλατορίγανη .... ready-to-eat-19.gifready-to-eat-19.gif

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

βλεπω τελικα η συναντηση να γινετε στον ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΗ.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!κ τα golf διπλοσειρα....!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

θα μαζευτουμε σιγουρα αλλα απο οτι το κοβω παλι στο γνωστο μερος στα καρφουρ μακεδονιας.

θα ειναι θεμα τσικνοπεμπτη να βρουμε μαγαζι με παρκινκ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.