Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

Δεν τους πάω αυτούς.

Γιατί? Θεοποιούν τα αμάξια τους όπως οι Japan boys? :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Nikdev ειμαι σχεδον καθε Δευτερα στο καρεφουρ... Πως ειναι το αμαξι σου να σε πλησιασω νοσταλγικα κ πονηρεμενα...?

Επειδη βλεπω μερικους "γνωστους" αλλα ειναι διασπαρτοι!

Link to comment
Share on other sites

Nikdev ειμαι σχεδον καθε Δευτερα στο καρεφουρ... Πως ειναι το αμαξι σου να σε πλησιασω νοσταλγικα κ πονηρεμενα...?

Επειδη βλεπω μερικους "γνωστους" αλλα ειναι διασπαρτοι!

Ειμαι σχεδον παντα και με παιδια απο αλλα κλαμπ η και εκτος κλαμπ.

Αμa ερχεσαι με το γκολφ πως δεν σεχω δει.

Ενα μαυρο λεον φερνω η γκολφ.

Υγ. Σημερα θα λειπω

xaxaxa

:)

Γιατί? Θεοποιούν τα αμάξια τους όπως οι Japan boys? :crazy:

Κοντα εισαι γιωργο χαχαχα :)

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Nikdev ειμαι σχεδον καθε Δευτερα στο καρεφουρ... Πως ειναι το αμαξι σου να σε πλησιασω νοσταλγικα κ πονηρεμενα...?

Επειδη βλεπω μερικους "γνωστους" αλλα ειναι διασπαρτοι!

εσυ γιατι καθε δευτερα?

nikdev και εσυ δευτερες πας?απο σταση κανενας? :p

γιαυτο ας το κανετε πεμττες :p

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Στο parking του carrefour μaζί με το scirocco club.

+1

Δεν τους πάω aυτούς.

νaι, εκεί είμaστε με τον Στέλιο, γιaτί έχουμε κάτι κοινό (vw) . Σaφώς υπάρχουν κaι προσωπικές γνωριμίες με άλλa πaιδιά σε άλλa club,

aλλά aφού μaζευόμaστε aπο VW 8-9 scirocco κaι με το ζόρι 2 άντε 3 golf, νaι, με τa scirocco κολλάμε, κaι νομίζω κaλύτερa.

Τί έγινε ρε πaιδιά ??? κάποτε ερχόντουσaν τις Πέμπτες golfakia, μετά τι έγινε ?? συνaίbει κάτι κaι τa πολλά golf εξaφaνίστηκaν ??? οεο ??? ή το ΔΝΤ έχει επιρεάσει μόνο τa γκολφάκιa ???....

Aπό την άνοιξη που πηγaίνω κάθε εbδομάδa, μaζεύοντaι τa scirocco, τa bmw, τa ιτaλικά...τa ...τa.. aλλά aπο golf ξερaϊλa. Κaι aν έρχοντaι κάποιa δεν μaζευώμaστε πaρέa. Εκτός στην κaλύτερη περίπτωση του Στέλιου,Κοσμά, Πάνου,Περικλή.. Κaλά ολόκληρη θεσσaλονίκη κaι στην κaλύτερη περίπτωση μόνο τόσa λίγa aυτ/τa ??

Εχω aρχίσει νa ξενερώνω κaι σκέφτομaι μέχρι κaι ν aλλάξω (λολ) aυτοκίνητο, μπaς κaι τaιριάξω με κάνa μεγaλύτερο club.

Edited by chrispant
Link to comment
Share on other sites

Φίλε chrispant εσύ θα αλλάξεις αμάξι για να ταιριάξεις με κάποιο άλλο club? νομίζω δεν είναι λογικό αυτό που λες...

επίσης όσον αφορά την συμμετοχή ή όχι κάποιων σε συναντήσεις ή events παίζουν πολλοί παράγοντες τον λόγο τους οπότε μην είσαι απόλυτος σε κάτι...και επίσης μην ξεχωρίζεις τα GOLF και τα SCIROCCO μιας και όπως πολύ σωστά είπες στην αρχή έχεις κοινό το VW και όχι το μοντέλο (τουλάχιστον σε αυτήν εδώ την κοινότητα)

Φιλικά

Link to comment
Share on other sites

κοσμα ποτε θα μας μαζεψεις?ειμαστε για μαζεμα σε κανα τρελαδικο γιατι θα μας πιασει ο μπογιας

Link to comment
Share on other sites

εσυ γιατι καθε δευτερα?

nikdev και εσυ δευτερες πας?απο σταση κανενας? :p

γιαυτο ας το κανετε πεμττες :p

Εισαι μουρη τελικα :)

Link to comment
Share on other sites

πηγα και σήμερα, εγώ και ο στέλιος ήμασταν. κλασικά. απόλυτα κατανοητό για τους υπόλοιπους 2-3 που για διάφορους προσωπικούς λόγους δεν μπόρεσαν να έρθουν. Δεν διαχωρίζω καθόλου τα scirocco, ίσα ίσα, νεά παιδιά τρελαμένα με τ αμάξια τους είναι. Και τους χαίρομαι. τώρα αν κάποιοι δεν έρχονται για άλλους λόγους θα θελα να τους ακούσω. Αλλος δεν γουστάρει τα scirocco. ok. τοποθετήθηκε. Οι άλλοι οι παλιοί που ερχόντουσαν κάποτε ?

Σαφώς και υπάρχουν γενικότερα ζόρια και όλοι έχουμε δυσκολίες. Αλλά σε τόσο μεγάλο βαθμό και ιδιαίτερα στα golf ?..

μου κάνει εντύπωση..

Χωρίς να θέλω να παρεξηγηθώ, όλοι την τρέλα μας έχουμε, απλά μαζευώμαστε και λέμε τα δικά μας γύρω απο τα τουτού μας, αλλά και όχι μόνο.

Θα θελα πάντως ν ακούσω και άλλες γνώμες γιατί τα golf δεν μαζεύονται σε ικανοποιητικό αριθμό (σχετικό αυτό για τον καθένα) αλλά σίγουρα πάνω απο 3-4 που συμβαίνει μέχρι τώρα. Μιλάω για θεσσαλονίκη -carefour τις πέμπτες 9.30.

συμβαίνει τίποτα άλλο ??

(κ.κ. Κοσμάς, Στέλιος, Περικλής είναι στάνταρντ παρόντες εκτός απροόπτου).

φιλικά πάντα,

και δεν πρόκειται ν αλλάξω το golf. Ειχα το ΜΚ2 το 1991, άρα είμαι ψιλοπαλιός, και μιλάω πάντα ανοιχτά και ειλικρινά.

τα σέβη μου σ όλους !

:hi:

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν διακυμανσεις παντα σε ολους τους καιρους.πχ οταν ξεκινησα εγω να πηγαινω σε συναντησεις δεν γινονταν καν συναντησεις σε τετοιο βαθμο, ακουγεται οξυμορο αλλα εγω με κοσμα κ κατι αλλα παιδια στησαμε παλι το κλαμπ..μετα γιναμε πολλοι (τοτε καναμε πασατ -golf μαζι)μετα μονο golf κ παλι ημασταν καλοι κ ωραιοι.μετα σταματησαμε μερικοι ηρθε στα καπακια κ η κριση με αποτελεσμα να ερθουμε στα σημερινα,

υγ το αποκορυφωμα ηταν τα γεννεθλια του κλαμπ στο bungalow που ημαστα 40 ατομα+ καρα.τοτε ημασταν ολοι εκει,κριμα που μερικοι ενω εχουν διαθεση δεν ερχονται..ολοι ειναι ευπροσδεκτοι απο την στογμη που εχουν το ιδιο παθος, τα vw μας

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Καλα τα λες Τασο.Ωραιες εκεινες οι καλες εποχες!!

Αλλα μην ξεχνας οτι μερικοι φυγαμε για διαφορους λογους.Μην ξεχνας οτι απο εκει που ειμασταν μια παρεα και μοιραζομασταν αποψεις ιδεες ξαφνικα βγηκαν καποιοι πολυξεροι και χαλασαν ολο το κλιμα.Ακομα και τωρα βλεπω ξεφυτρωνουν καινουργιοι.

Μην ξεχνας επισης οτι εμεις ξεκινησαμε απο το μηδεν σε αυτα τα αμαξια (δεν υπολογιζω προηγουμενα μοντελλα κτλ) και ειχαμε ολη την διαθεση να μοιραστουμε αυτα που μαθαμε,χαλασαμε,βρηκαμε με τους συν-φορουμιτες.Αλλα ηταν πολυ η "εξυπναδα" που κυκλοφορουσε απο τα "μαστορια" στις συναντησεις.Και ειδικοτερα η ειρωνια,η απαντηση χωρις τεκμηριωση,η λασπολογια,το θαψιμο.Οποτε ειναι πολυ λογικο μια μεγαλη μεριδα να ξενερωσε και να μην θελει να ξαναερθει.Θα ηθελα να πω ομως οτι πολυ απο αυτους που εφυγαν βρισκονται για ιδιωτικους καφεδες φιλικους,γιατι η φιλια ειναι κατι που δεν χαλαει απο τα φορουμ.

Link to comment
Share on other sites

Καλα τα λες Τασο.Ωραιες εκεινες οι καλες εποχες!!

Αλλα μην ξεχνας οτι μερικοι φυγαμε για διαφορους λογους.Μην ξεχνας οτι απο εκει που ειμασταν μια παρεα και μοιραζομασταν αποψεις ιδεες ξαφνικα βγηκαν καποιοι πολυξεροι και χαλασαν ολο το κλιμα.Ακομα και τωρα βλεπω ξεφυτρωνουν καινουργιοι.

Μην ξεχνας επισης οτι εμεις ξεκινησαμε απο το μηδεν σε αυτα τα αμαξια (δεν υπολογιζω προηγουμενα μοντελλα κτλ) και ειχαμε ολη την διαθεση να μοιραστουμε αυτα που μαθαμε,χαλασαμε,βρηκαμε με τους συν-φορουμιτες.Αλλα ηταν πολυ η "εξυπναδα" που κυκλοφορουσε απο τα "μαστορια" στις συναντησεις.Και ειδικοτερα η ειρωνια,η απαντηση χωρις τεκμηριωση,η λασπολογια,το θαψιμο.Οποτε ειναι πολυ λογικο μια μεγαλη μεριδα να ξενερωσε και να μην θελει να ξαναερθει.Θα ηθελα να πω ομως οτι πολυ απο αυτους που εφυγαν βρισκονται για ιδιωτικους καφεδες φιλικους,γιατι η φιλια ειναι κατι που δεν χαλαει απο τα φορουμ.

Τι ωραίες εποχές ...όταν το club μάζευε τόσους πολλούς που δεν χωρούσαμε να κάτσουμε σε μαγαζί. Λησμονώ αυτές τις ωραίες εποχές που είμασταν όλοι μια παρέα... :friends:

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Καλα τα λες Τασο.Ωραιες εκεινες οι καλες εποχες!!

Αλλα μην ξεχνας οτι μερικοι φυγαμε για διαφορους λογους.Μην ξεχνας οτι απο εκει που ειμασταν μια παρεα και μοιραζομασταν αποψεις ιδεες ξαφνικα βγηκαν καποιοι πολυξεροι και χαλασαν ολο το κλιμα.Ακομα και τωρα βλεπω ξεφυτρωνουν καινουργιοι.

Μην ξεχνας επισης οτι εμεις ξεκινησαμε απο το μηδεν σε αυτα τα αμαξια (δεν υπολογιζω προηγουμενα μοντελλα κτλ) και ειχαμε ολη την διαθεση να μοιραστουμε αυτα που μαθαμε,χαλασαμε,βρηκαμε με τους συν-φορουμιτες.Αλλα ηταν πολυ η "εξυπναδα" που κυκλοφορουσε απο τα "μαστορια" στις συναντησεις.Και ειδικοτερα η ειρωνια,η απαντηση χωρις τεκμηριωση,η λασπολογια,το θαψιμο.Οποτε ειναι πολυ λογικο μια μεγαλη μεριδα να ξενερωσε και να μην θελει να ξαναερθει.Θα ηθελα να πω ομως οτι πολυ απο αυτους που εφυγαν βρισκονται για ιδιωτικους καφεδες φιλικους,γιατι η φιλια ειναι κατι που δεν χαλαει απο τα φορουμ.

διαφωνω κτμ..δε χαλασε γιατι βγηκαν πολυξεροι..ισα ισα αυτοι προσφερουν γελιο κ περναμε καλυτερα.εγω παντως το διασκεδαζα οταν ανοιγες το αμαξι μου με μπυρες κ μετα περισσευαν βιδες :p (πλακα κανω) η οταν την πεφταμε στο κοσμος.η παρεα εσπασε για 2 λογους. ο ενας ειναι η κουραση που την επιδεινωσε η κριση που περναμε ολοι κ ο 2 ειναι ο εγωκεντρισμος κακεντρεχια μερικων.παντα υπηρχε κ υπαρχει ανοιχτη προσκληση για οποιον θελει να ερθει καινουργιο η παλιο.γιατι τα χρονια περνανε κ δε ξερω αν θα μεινουμε στο group :sorry:
Link to comment
Share on other sites

διαφωνω κτμ..δε χαλασε γιατι βγηκαν πολυξεροι..ισα ισα αυτοι προσφερουν γελιο κ περναμε καλυτερα.εγω παντως το διασκεδαζα οταν ανοιγες το αμαξι μου με μπυρες κ μετα περισσευαν βιδες :p (πλακα κανω) η οταν την πεφταμε στο κοσμος.η παρεα εσπασε για 2 λογους. ο ενας ειναι η κουραση που την επιδεινωσε η κριση που περναμε ολοι κ ο 2 ειναι ο εγωκεντρισμος κακεντρεχια μερικων.παντα υπηρχε κ υπαρχει ανοιχτη προσκληση για οποιον θελει να ερθει καινουργιο η παλιο.γιατι τα χρονια περνανε κ δε ξερω αν θα μεινουμε στο group :sorry:

Ε,αυτος ο εγωκεντρισμος και η κακεντρεχια.Να μιλησουν για αλλους,να θαψουν,να καρφωσουν πισωπλατα χωρις να ξερουν τπτ.

Ενω τον Κοσμα,Στελιο και οταν εχει κανα προβλημα ο Περικλης ( :p :p )τους βλεπω.Εσενα σε εχω χασει.Ειναι λογος να ερθω σε καποια συναντηση να δω την moyrh σου!!Αντε κανονισε!

Link to comment
Share on other sites

οκ κ εσυ λοιπον θα εισαι σε ενα απο τα επομενα Meetings...αντε μην ερθω στη σισο κ πω οτι δε ξερεις τπτ απο μηχανικα.

ΥΓ αυτο που λες με το θαψιμο ειναι χαρακτηριστικο του νεοελληνα,δε συμβαινει στο κλαμπ αλλα παντου κ παντα.

ΥΓ εσυ κανονησε να μου φτιαξεις το αμαξι να ειναι ετοιμο να πεταξει....

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

αυτοι οι κακεντρεχεις με τα φτυαρια υπαρχουν παντου. Και γω δεν τους γουσταρω. Και εφόσον ειματε όλοι μια παρέα και γνωριστούμε ,ένα είναι το μόνο σίγουρo : οι καβαλημένοι ξερόλες, θα αποκοπούν απο μόνοι τους χωρίς να προκαλέσουν το παραμικρό, ή θα προσγειωθούν και θ αλλάξουν (ας το πω έτσι) χαρακτήρα και συμπεριφορα προς εμάς τους υπολοιπους. Είτε το 1 είτε το άλλο μόνο κέρδος αφήνει στο group και στην παρέα. Ελπίζω μελλοντικά να μαζευτούμε περισσότεροι.

εεε ?? και που είστε ???/ Πέμπτη έρχεται, κοντός ψαλμός αλληλούια !!! ;)

Τα σέβη μου κύριοι

:hi:

Link to comment
Share on other sites

αυτοι οι κακεντρεχεις με τα φτυαρια υπαρχουν παντου. Και γω δεν τους γουσταρω. Και εφόσον ειματε όλοι μια παρέα και γνωριστούμε ,ένα είναι το μόνο σίγουρo : οι καβαλημένοι ξερόλες, θα αποκοπούν απο μόνοι τους χωρίς να προκαλέσουν το παραμικρό, ή θα προσγειωθούν και θ αλλάξουν (ας το πω έτσι) χαρακτήρα και συμπεριφορα προς εμάς τους υπολοιπους. Είτε το 1 είτε το άλλο μόνο κέρδος αφήνει στο group και στην παρέα. Ελπίζω μελλοντικά να μαζευτούμε περισσότεροι.

εεε ?? και που είστε ???/ Πέμπτη έρχεται, κοντός ψαλμός αλληλούια !!! ;)

Τα σέβη μου κύριοι

:hi:

Μαλλον ξεχασες και τα δικα σου.Χρηστο!!!

Αλλα μην ξεσκιζουμε το τοπικ.Απο κοντα καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν το πιασα, αλλά θα τα πούμε απο κοντά. ΝΑ ΞΕΣΚΙΣΟΥΜΕ ΤΙ ??? Οτιδήποτε συζητιέται ΔΗΜΟΣΙΑ και αναφέρεται από κάποιον άνθρωπο για 1 θέμα που αφορά τον ίδιο, τότε, το αντικέιμενο της συζήτησης-σχολιασμού όπως θες παρτο, είναι κάτι που συζητιέται ευρύτερα.

Ετσι και γω μετέφερα τα λεγόμενα, χωρίς διάθεση δικηγόρου ή οτιδήποτε άλλο. Λεπτομέρειες δεν γνωρίζω και δεν με νοιάζει κιόλας. Εσείς που τις ξέρετε κρατήστε τες.

Μόλις δίκαια ή άδικα ακούστηκε και γράφτηκε κάτι που δεν χάιδεψε αυτιά, βγήκατε να με φάτε, και ποιος ειναι ο Χρήστος που τα γράφει αυτά, μήπως είναι βαλτός απο άλλους και παπαριές. Καλά είμαστε σοβαροί ?? βγείτε και πείτε: chrispant, έχεις ελλιπη πληροφόρηση γίναν αυτά κι αυτά. Αλλά που ? κατευθείαν εγω είμαι ο λασπολόγος που παραπληροφορώ τα μέλη εδω μέσα...

Αν είναι να γράφουμε εδω μέσα, μόνο τα καλά που συζητιούνται (ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ στην περίπτωση) και να χαιδέυωμαστε όλοι. Μόνο καλά λόγια λοιπόν για όλες τις εταιρίες και τους επιχειρηματίες. Οτιδήποτε δεν ταιριάζει στα αυτιά κάποιων είναι δυσφήμηση..Ειστε σοβαροί ?? Τοσα μαγαζιά έχουν πελάτες όλους εμάς, και μόλις ακουστεί κάτι τρελαίνεστε !. Εγώ λοιπόν ξέρω τι άκουσα, και καλά θα κάνουν και κάποιοι άλλοι εδώ μεσα να μάθουν να ακούν και τα δυσάρεστα.

Και τώρα Γιώργο αφού αναφερθηκες γενικότερα στα προβληματικά άτομα, ξεθάβεις εκείνο το θέμα και το ξανασυζητάμε. ΚΑΙ ΑΝ ΜΕ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΖΕΙΣ κακεντρεχη, λασπολόγο, με φτυάρια κλπ, δικαίωμά σου έιναι , λυπάμαι πολύ και χαίρομαι που δεν γνωριζώμαστε. Ετσι ωστε εσύ να με χαρακτηρίζεις όπως νομίζεις...και γω να λέω αυτά που πιστεύω και ακούω.

Σου στειλά κάααποτε κάτι pm,, 2 ή 3 αν θυμάμαι καλά..για κάτι φρένα...εδώ και μήνες.... Δεν έλαβα ποτέ απάντηση...αν κάτι σημαίνει αυτό...

Χαιρεται.

Edited by chrispant
Link to comment
Share on other sites

Φίλε Χρήστο, πρέπει να καταλάβεις κι εσύ από την πλευρά σου, ότι βγαίνοντας δημόσια να μας κακολογήσεις χωρίς να ξέρεις τι έχει γίνει και προφανώς από παραπληροφόρηση, μας εκθέτει και σίγουρα δεν μπορούμε απλά να το αφήσουμε "να περάσει έτσι". Έπρεπε κι εμείς από την πλευρά μας να "αμυνθούμε", γιατί διαφορετικά θα ήταν σαν να δεχόμαστε ότι είμαστε λάθος! Και αν θες να μάθεις και το τέλος της "ιστορίας" που είχες αναφέρει, ο πελάτης πήρε όλα του τα χρήματα πίσω, ο εγκέφαλος γύρισε σε εργοστασιακή μορφή και ο ίδιος ο πελάτης συνειδητοποίσε και παραδέχτηκε ότι τα προβλήματα που νόμιζε ότι οφείλονταν στο πρόγραμμα, τελικά ήταν προβλήματα του αυτοκινήτου και συνεχίστηκαν ενώ το αμάξι ήταν στοκ.Και για να το "κλείσουμε" το θέμα αυτό, ο πελάτης μας είναι ικανοποιημένος, αφού είχε όλη την υποστήριξή μας χωρίς καμία οικονομική επιβάρυνση και με επιστροφή χρημάτων, αφού ζήτησε ο εγκέφαλος να γίνει και πάλι στοκ. Οπότε νομίζω ότι είχε μια καθ' όλα επαγγελματική αντιμετώπιση.

Αλλά ας αφήσουμε όλα αυτά μέσα από το φόρουμ και ας βρεθούμε κάποια στιγμή όλοι μαζί, να ζωντανέψει και να μεγαλώσει η παρέα και να γνωριστούμε και από κόντα...

Link to comment
Share on other sites

Καλα τα λες Τασο.Ωραιες εκεινες οι καλες εποχες!!

Αλλα μην ξεχνας οτι μερικοι φυγαμε για διαφορους λογους.Μην ξεχνας οτι απο εκει που ειμασταν μια παρεα και μοιραζομασταν αποψεις ιδεες ξαφνικα βγηκαν καποιοι πολυξεροι και χαλασαν ολο το κλιμα.Ακομα και τωρα βλεπω ξεφυτρωνουν καινουργιοι.

Μην ξεχνας επισης οτι εμεις ξεκινησαμε απο το μηδεν σε αυτα τα αμαξια (δεν υπολογιζω προηγουμενα μοντελλα κτλ) και ειχαμε ολη την διαθεση να μοιραστουμε αυτα που μαθαμε,χαλασαμε,βρηκαμε με τους συν-φορουμιτες.Αλλα ηταν πολυ η "εξυπναδα" που κυκλοφορουσε απο τα "μαστορια" στις συναντησεις.Και ειδικοτερα η ειρωνια,η απαντηση χωρις τεκμηριωση,η λασπολογια,το θαψιμο.Οποτε ειναι πολυ λογικο μια μεγαλη μεριδα να ξενερωσε και να μην θελει να ξαναερθει.Θα ηθελα να πω ομως οτι πολυ απο αυτους που εφυγαν βρισκονται για ιδιωτικους καφεδες φιλικους,γιατι η φιλια ειναι κατι που δεν χαλαει απο τα φορουμ.

+1

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.