Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

Συμμετοχές για μέτρηση:

4. Κοσμάς (Golf V TSI - TUNED) δεν θυμάμαι... :(

6. ktm25089 (Golf V TSI - ?)

Κοσμάς -> Overload

ktm25089 -> mother care

;)

Link to comment
Share on other sites

Για το dynoday έχουμε μέχρι τώρα τα παρακάτω:

Τόπος : Αφοί Στάθη, Χρυσαυγή.

Κόστος: 40€ η συμμετοχή.

Χρόνος: Σάββατο 26/09, πρωί.

Τόπος συνάντησης: ο κόμβος μετά το ΤΙΤΑΝ.

Μέχρι αύριο, το αργότερο Πέμπτη αν μπορέσουμε να ξέρουμε πόσα αυτοκίνητα θα μετρηθούνε, για να κανονίσουμε την ώρα. Αν είμαστε πολλοί, θα πρέπει να πάμε λίγο νωρίς. Αν είμαστε λίγοι, μπορούμε να το κανονίσουμε και για λίγο πιο αργά.

Όσοι θα μετρηθούνε, να έχουν μαζί τους τον γάντζο ρυμούλκισης για να δεθεί το αυτοκίνητο.

Συμμετοχές για μέτρηση:

1. Νίκος (Golf VI TSI - stock)

2. gpalat (Passat CC 1.8T - APR)

3. peolinio (Golf V TSI - Revo)

4. Κοσμάς (Golf V TSI - Overload)

5. Billgr4 (?)

6. ktm25089 (Golf V TSI - stock)

7. Αλεξανδρος (Golf V TSI - SP Power) ?

8. Μιχάλης (Stilo 1.6 - turbo)

9.

10.

Συμμετοχές για βόλτα:

1. mourh

2. Speedy

3. Professor (?)

4. anastos (?)

5. pescarus

6. Magelanos (ο Νίκος με το Corsa στην συνάντηση στο ΙΚΕΑ)

7.

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

εχει παρκινκ για τοσα πολλα αυτοκινητα?αν ειναι να παμε 2 μαζι με ενα..

Έχει πολύ χώρο. Υπάρχει και αλάνα ακριβώς απέναντι από το μαγαζί... :(

autoracegr.jpg

Link to comment
Share on other sites

Κοσμάς -> Overload

ktm25089 -> mother care

;)

Κοροιδευεις εσυ???

Θα ερθεις με την κονσερβα σου να δουμε και εσενα??? :(;):D

Link to comment
Share on other sites

να φερω και το ασθενοφορο να το μετρησουμε και αυτο να δουμε???Εκει διπλα ειμαι!!!! ;):D;)

Γιώργο θα έρθεις (με το Golf προφανώς! tongue.gif ). Να σε βάλω σε αυτούς για την βόλτα ή σε αυτούς για δυναμομέτρηση? :(

παιδια τι ωρα θα πατε ? περιπου ? ... εχω ραντεβου το Σαββατο για ζαντολαστιχα ! :huh: :huh:

Αύριο το μεσημέρι θα μιλήσω με Στάθη και θα οριστεί η ώρα. Ανάλογα και με τις συμμετοχές. Θέλω να πιστεύω ότι κατά τις 10:00 το πρωί θα αρχίσουμε να μετράμε το 1ο... ;)

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο θα έρθεις (με το Golf προφανώς! tongue.gif ). Να σε βάλω σε αυτούς για την βόλτα ή σε αυτούς για δυναμομέτρηση? :)

Αύριο το μεσημέρι θα μιλήσω με Στάθη και θα οριστεί η ώρα. Ανάλογα και με τις συμμετοχές. Θέλω να πιστεύω ότι κατά τις 10:00 το πρωί θα αρχίσουμε να μετράμε το 1ο... ;)

να οριστει και η τιμη παρακαλω ....

Link to comment
Share on other sites

να οριστει και η τιμη παρακαλω ....

Όποιος έχει μάτια, βλέπει! tongue.gif Αλλά είναι και μερικοί, που έχουν συνηθίσει να βλέπουν μόνο το πίσω μέρος του Passat!!! tongue.gif

Το γράφει σε 3-4 post ρε! 40€...

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω να έρθω και γώ!!!Για βόλτα!!

Βαλε και εμενα μεσα για μετρηση !!! Πως θα γινει να μαθουμε την διαδρομη γιατι δεν το εχω καθολου .....

και μετα εχει παρτυ με κατι κουρασμενα passat , θα τριβουν τα ματια τους

Link to comment
Share on other sites

Επειδη προηγουνται τα "μικρα"... Παιρνω σειρα απο τους πρωτους tongue.giftongue.gif

Περα απο την πλακα, τι γαντζο ρε συ Νικο; Αυτοι δεν τα δενουν απο κατω χιαστη με δικα τους μεσα; Εγω οτι εχω ειναι απο την αγορα πισω στη ρεζερβα, δεν εχω εξτρα γαντζο δικο μου..

Speedy θα το βαλεις κι εσυ να δουμε τι παιζει με τα κουβαδακια μας; :);)

Link to comment
Share on other sites

Βαλε και εμενα μεσα για μετρηση !!! Πως θα γινει να μαθουμε την διαδρομη γιατι δεν το εχω καθολου .....

και μετα εχει παρτυ με κατι κουρασμενα passat , θα τριβουν τα ματια τους

Εσένα σε είχα βάλει ήδη στη λίστα ρε! Να δούμε τι θα βγάλει το παρτάλι σου! tongue.gif Θα βρεθούμε όλοι μαζί για να πάμε παρέα! Θα σε πάρω τηλέφωνο για το που και πως με εσένα. :) Πάντως βλέπω ότι αν δεν πίνεις το τσαγάκι σου τακτικά, δεν είσαι καλά! tongue.giftongue.giftongue.gif

Περα απο την πλακα, τι γαντζο ρε συ Νικο; Αυτοι δεν τα δενουν απο κατω χιαστη με δικα τους μεσα; Εγω οτι εχω ειναι απο την αγορα πισω στη ρεζερβα, δεν εχω εξτρα γαντζο δικο μου..

Αυτόν που έχει το αμάξι μαζί με τον γρύλο ρε. Μη μασάς, και αν δεν έχεις εσύ, θα πάρουμε από ένα άλλο Golf. ;)

Για το dynoday έχουμε μέχρι τώρα τα παρακάτω:

Τόπος : Αφοί Στάθη, Χρυσαυγή.

Κόστος: 40€ η συμμετοχή.

Χρόνος: Σάββατο 26/09, πρωί.

Τόπος συνάντησης: ο κόμβος μετά το ΤΙΤΑΝ.

Μέχρι αύριο, το αργότερο Πέμπτη αν μπορέσουμε να ξέρουμε πόσα αυτοκίνητα θα μετρηθούνε, για να κανονίσουμε την ώρα. Αν είμαστε πολλοί, θα πρέπει να πάμε λίγο νωρίς. Αν είμαστε λίγοι, μπορούμε να το κανονίσουμε και για λίγο πιο αργά.

Όσοι θα μετρηθούνε, να έχουν μαζί τους τον γάντζο ρυμούλκισης για να δεθεί το αυτοκίνητο.

Συμμετοχές για μέτρηση:

1. Νίκος (Golf VI TSI - stock)

2. gpalat (Passat CC 1.8T - APR)

3. peolinio (Golf V TSI - Revo)

4. Κοσμάς (Golf V TSI - Overload)

5. Billgr4 (Golf V - stock)

6. ktm25089 (Golf V TSI - stock)

7. Αλεξανδρος (Golf V TSI - SP Power) ?

8. Μιχάλης (Stilo 1.6 - turbo)

9. turbomakis (Golf V - ???)

10. G0lfakias1983 (Golf IV - ???)

11.

12.

Συμμετοχές για βόλτα:

1. mourh

2. Speedy

3. Professor (?)

4. anastos (?)

5. pescarus

6. Magelanos (ο Νίκος με το Corsa στην συνάντηση στο ΙΚΕΑ)

7.

Link to comment
Share on other sites

Βόλτα είπαμεεεεεε!!!! :lol:

Μακη δεν ακουω τιποτα!!! θα μετρηθεις... :lol::o :o :o

ΟΚ εγω και μετρηση και βολτα μετα, θα ειναι μια ευκαιρια να ξαναδοκιμασουμε με τον golf της γυναικας του Νικου tongue.gif μετα και απο την τελευταια ρυθμιση που εγινε στο δικο μου απο τον Κυριλλο να δουμε τι αλλαξε.

Link to comment
Share on other sites

Βόλτα είπαμεεεεεε!!!! :lol:

Καλά ντε! Ένα λαθάκι κάναμε!! :lol::lol:

ΟΚ εγω και μετρηση και βολτα μετα, θα ειναι μια ευκαιρια να ξαναδοκιμασουμε με τον golf της γυναικας του Νικου tongue.gif μετα και απο την τελευταια ρυθμιση που εγινε στο δικο μου απο τον Κυριλλο να δουμε τι αλλαξε.

Κοσμά ίσως να φύγει νωρίς η σύζηγος, αφού μετρηθεί το αμάξι της. ¶σε που δεν θα θέλει να κάνουμε κανένα άνοιγμα! Θα φωνάζει! tongue.gif

σε οποια δυναμομετρηση παω , παντα τα περισσοτερα βγαζω ... Λατου ελα ρε , να εχουμε λιγο ανταγωνισμο!

Δεν πειράζει. Δεν θα κάνουμε και κανέναν διαγωνισμό! Για χαβαλέ πάμε! :)

κριμα ,ρε θα σας γνωριζα και εγω ο νεος, αλλα εχω service worthy.gif γμτ

αμα τελειωσω νωρις θα περασω για βολτα να σας δω απο κοντα

Μακάρι να προλάβεις να έρθεις. Διαφορετικά, κάποια άλλη φορά... :lol:

Μίλησα με τον Στάθη το απόγευμα. Θα τον πάρω αύριο το μεσημέρι τηλέφωνο γιατί παίζει να κάνει κάτι ανακαινίσεις το Σάββατο. Θα μας πει για σίγουρα αύριο... Πάντως του είπα να είμαστε εκεί 10 το πρωί και είπε και νωρίτερα να πάμε, ακόμη καλύτερα... B)

Για το dynoday έχουμε μέχρι τώρα τα παρακάτω:

Τόπος : Αφοί Στάθη, Χρυσαυγή.

Κόστος: 40€ η συμμετοχή.

Χρόνος: Σάββατο 26/09, πρωί.

Τόπος συνάντησης: ο κόμβος μετά το ΤΙΤΑΝ.

Μέχρι αύριο, το αργότερο Πέμπτη αν μπορέσουμε να ξέρουμε πόσα αυτοκίνητα θα μετρηθούνε, για να κανονίσουμε την ώρα. Αν είμαστε πολλοί, θα πρέπει να πάμε λίγο νωρίς. Αν είμαστε λίγοι, μπορούμε να το κανονίσουμε και για λίγο πιο αργά.

Όσοι θα μετρηθούνε, να έχουν μαζί τους τον γάντζο ρυμούλκισης για να δεθεί το αυτοκίνητο.

Συμμετοχές για μέτρηση:

1. Νίκος (Golf VI TSI - stock)

2. gpalat (Passat CC 1.8T - APR)

3. peolinio (Golf V TSI - Revo)

4. Κοσμάς (Golf V TSI - Overload)

5. Billgr4 (Golf V - stock)

6. ktm25089 (Golf V TSI - stock)

7. Αλεξανδρος (Golf V TSI - SP Power) ?

8. Μιχάλης (Stilo 1.6 - turbo)

9. G0lfakias1983 (Golf IV - ???)

10.

11.

12.

Συμμετοχές για βόλτα:

1. mourh

2. Speedy

3. Professor (?)

4. anastos (?)

5. pescarus

6. Magelanos (ο Νίκος με το Corsa στην συνάντηση στο ΙΚΕΑ)

7. turbomakis

8.

9.

Link to comment
Share on other sites

Speedy θα το βαλεις κι εσυ να δουμε τι παιζει με τα κουβαδακια μας; ;) ;)

Μπα δυστυχώς .... δεν νομίζω να είναι τόσα πολλά που να θέλουν και μέτρημα στο δυναμόμετρο. Και με το μάτι τα μετράω :lol:

¶ντε να έρθει το Σαββάτο να τα γνωριστούμε όλοι μαζί και να μεγαλώσουμε την παρέα μας !! :D

Κοροιδευεις εσυ???

Θα ερθεις με την κονσερβα σου να δουμε και εσενα??? :whistling::D :D

Αν κοροϊδεύω ? Μπαα . Αν το πήρες έτσι , γράψε λάθος ! Εξάλλου κι εγώ mother care είμαι :huh:

Ναι θα έρθω τελικά , εσύ ? Έλεγα αν ήθελες να έφερνες τον " Στρατηγό " για μέτρηση έτσι για την πλάκα .. αλλά μην παρεξηγηθείς πάλι ε !

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Κοσμά ίσως να φύγει νωρίς η σύζηγος, αφού μετρηθεί το αμάξι της. ¶σε που δεν θα θέλει να κάνουμε κανένα άνοιγμα! Θα φωνάζει! tongue.gif

Θα είναι εκεί δηλαδή? Θα ανοίξω μαζί της τότε ! tongue.giftongue.giftongue.gif

Είμαι πολύ περίεργος να δω την διαφορά που θα έχουν αυτά τα δύο γκολφάκια.

Link to comment
Share on other sites

κριμα ,ρε θα σας γνωριζα και εγω ο νεος, αλλα εχω service worthy.gif γμτ

αμα τελειωσω νωρις θα περασω για βολτα να σας δω απο κοντα

ε!φερτο να το κανουμε εκει τακα-τακα ;) ;)

Κοσμά ίσως να φύγει νωρίς η σύζηγος, αφού μετρηθεί το αμάξι της. ¶σε που δεν θα θέλει να κάνουμε κανένα άνοιγμα! Θα φωνάζει!

Αντε Κοσμα τυχερος εισαι,δεν θα φας σκονη παλι :whistling::D :D

Αν κοροϊδεύω ? Μπαα . Αν το πήρες έτσι , γράψε λάθος ! Εξάλλου κι εγώ mother care είμαι wink.gif

Ναι θα έρθω τελικά , εσύ ? Έλεγα αν ήθελες να έφερνες τον " Στρατηγό " για μέτρηση έτσι για την πλάκα .. αλλά μην παρεξηγηθείς πάλι ε !

χαλαρωσε,πλακα εκανα :D:huh:

Λες να φερω τον στρατηγο?εχει και πολλους γαντζους για δεσιμο να μην μας φυγει. B)

Θα είναι εκεί δηλαδή? Θα ανοίξω μαζί της τότε ! tongue.gif tongue.gif tongue.gif

Είμαι πολύ περίεργος να δω την διαφορά που θα έχουν αυτά τα δύο γκολφάκια.

Κανονισε καημενε να σου φυγει και γυναικα στο πατημα.Θα γελαω με τον Νικο μεχρι να πεθανω :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Θα είναι εκεί δηλαδή? Θα ανοίξω μαζί της τότε ! tongue.giftongue.giftongue.gif

Είμαι πολύ περίεργος να δω την διαφορά που θα έχουν αυτά τα δύο γκολφάκια.

Αν την πείσεις να ανοίξετε μαζί, θα ήθελα πολύ να το δω!!! :D Θα έρχομαι από πίσω με το Passat να σας βγάλω και βίντεο! Τέτοιες στιγμές δεν χάνονται!...

(...μετά από 10 χρόνια...) "Εδώ παιδιά μου είμαστε με την μαμά διακοπές στην Χαλκιδική. Εδώ είναι τότε που πήγαμε τον χειμώνα Πήλιο. ΑΑααααα, κι εδώ είναι η μαμά σας που κάνει κόντρες με ένα άλλο Golf!!!!!!".... :lol::lol::lol:

Κανονισε καημενε να σου φυγει και γυναικα στο πατημα.Θα γελαω με τον Νικο μεχρι να πεθανω :D :D :D :D

Κοίταξε, το Golf είναι DSG, οπότε δεν έχει και πολλά να κάνει ο οδηγός σε ένα άνοιγμα, απλά πατάει το γκάζι στο πάτωμα! :D Είτε εγώ το οδηγήσω είτε εκείνη, το ίδιο είναι! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.