Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

στελιο συνελθε εσυ εχεις ερθει σχεδον σε ολες ειναι δυνατον?

τα Night cruzn γινοντουσαν Παρασκευη-Πεμπτη οποτε συνεχιζοντας την παραδοση προτεινω να γινοντε παλι ιδιες μερες.

αν κ η επιλογη μερους ειναι αρκετα δυσκολη υποθεση γιατι

1 πρεπει να παρκαρουμε

2 να ικανοποιει ανατολη και δυση

Link to comment
Share on other sites

Εάν θέλετε να γίνει τετάρτη θα το κάνουμε τετάρτη αλλά επειδή είναι μάταιο να ψάχνω παρκινγκ βράδυ και τετάρτη(;) ) θα έρχομαι με λεωφορείο ... τι αλλο θα κανω για εσας !!

Εννοείς όταν θα γυρίζεις σπίτι? Πάντως την Τετάρτη την έφερα σαν παράδειγμα. Έπρεπε να γράψω κάποια μέρα! :nea:

τα Night cruzn γινοντουσαν Παρασκευη-Πεμπτη οποτε συνεχιζοντας την παραδοση προτεινω να γινοντε παλι ιδιες μερες.

Εγώ θα έλεγα την Παρασκευή να την βγάλουμε εκτός, γιατί όλο και κάτι κανονίζουμε ο καθένας μας ή όταν κάποιος φεύγει ΣΚ, συνήθως φεύγει από Παρασκευή...

αν κ η επιλογη μερους ειναι αρκετα δυσκολη υποθεση γιατι

1 πρεπει να παρκαρουμε

2 να ικανοποιει ανατολη και δυση

1. ε, ναι, πρέπει να έχει αρκετό χώρο.

2. Για αυτό καλό ειναι να βρούμε 2 διαφορετικά μέρη (ένα ανατολικά ένα δυτικά) για να τους βολεύει όλους.

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς όταν θα γυρίζεις σπίτι? Πάντως την Τετάρτη την έφερα σαν παράδειγμα. Έπρεπε να γράψω κάποια μέρα! :nea:

1.Εγώ θα έλεγα την Παρασκευή να την βγάλουμε εκτός, γιατί όλο και κάτι κανονίζουμε ο καθένας μας ή όταν κάποιος φεύγει ΣΚ, συνήθως φεύγει από Παρασκευή...

2. ε, ναι, πρέπει να έχει αρκετό χώρο.

3. Για αυτό καλό είναι να βρούμε 2 διαφορετικά μέρη (ένα ανατολικά ένα δυτικά) για να τους βολεύει όλους.

Ωραία ,

1)Ας το κανονίσουμε ή για α)Τετάρτη ή για β)Πέμπτη ... τι ώρα όμως ?

2)Αυτό εννοείται ...

3)Για δυτικά έχουμε το α)Nouvelle-Ωραιόκαστρο και β)City Gate-Γιαννιτσών(τα αμάξια να μπαίνουν στο υπόγειο παρκινγκ όχι στο εξωτερικό)

4)Για ανατολικά έχουμε το α)Les Zazous-Κρήνη , β)Ποσειδώνιο-Καλαμαριά ,

Προσωπικά :

για ώρα προτείνω κατά τις 18:00 .... τι λέτε ?

Link to comment
Share on other sites

στελιο συνελθε εσυ εχεις ερθει σχεδον σε ολες ειναι δυνατον?

τα Night cruzn γινοντουσαν Παρασκευη-Πεμπτη οποτε συνεχιζοντας την παραδοση προτεινω να γινοντε παλι ιδιες μερες.

αν κ η επιλογη μερους ειναι αρκετα δυσκολη υποθεση γιατι

1 πρεπει να παρκαρουμε

2 να ικανοποιει ανατολη και δυση

Sorry παρεξήγηση. Τάσο συμφωνώ και εγώ απόλυτα με τις μέρες που αναφέρεις.

Ωραία ,

1)Ας το κανονίσουμε ή για α)Τετάρτη ή για β)Πέμπτη ... τι ώρα όμως ?

2)Αυτό εννοείται ...

3)Για δυτικά έχουμε το α)Nouvelle-Ωραιόκαστρο και β)City Gate-Γιαννιτσών(τα αμάξια να μπαίνουν στο υπόγειο παρκινγκ όχι στο εξωτερικό)

4)Για ανατολικά έχουμε το α)Les Zazous-Κρήνη , β)Ποσειδώνιο-Καλαμαριά ,

1)β

Για τα άλλα δεν με πειράζει, αρκεί να έχει σίγουρο χώρο για parking.

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

Παιδια στα carfour απο πισω μαζευονται ακομα αμαξια καθε Παρασκευη βραδυ οπως γινοταν παλαιοτερα???

2004-2005 καθε παρασκευη γινοταν χαμος εκει πισω, κατεβαιναμε για ενα διαστημα καθε Παρασκευη εκει.! Μεχρι που βαλανε τα σαμαρακια στον κυκλικη πορεια μεσα και ξεκοψαμε...

Καλες εποχες τοτε...συγγεκριμενα ενα φιλαρακι μου τοτε ελεγε...μια ταινια κατεστρεψε ολη την Ελλαδα.! :lol: Ενοουσε το fast and the furious...

τωρα ουτε εκει δεν εχει ...

Link to comment
Share on other sites

εχει ψιλοπραγματα.

ας το κανουμε πεμπτες κ βλεπουμε αν θα το παμε παρασκευες καθως παρασκευη ηταν το night cruizn...

αν κ διατηρω επιφυλαξεις για το αν θα ερθουν ατομα.

πιστευω οτι καλυτερη λυση ειναι να βρισκομαστε ολοι σε επισημες συναντησεις αλλα δεν εχω προβλημα κ με τα νυχτοπερπατηματα

Link to comment
Share on other sites

εχει ψιλοπραγματα.

ας το κανουμε πεμπτες κ βλεπουμε αν θα το παμε παρασκευες καθως παρασκευη ηταν το night cruizn...

αν κ διατηρω επιφυλαξεις για το αν θα ερθουν ατομα.

πιστευω οτι καλυτερη λυση ειναι να βρισκομαστε ολοι σε επισημες συναντησεις αλλα δεν εχω προβλημα κ με τα νυχτοπερπατηματα

Δεν εχει . Το πισω παρκινγκ ειναι μονίμως κλειστο με security ... τωρα εχουν αλλαξει μερος απ' οσο εχω μαθει ...

Αρα έκλεισε . Πέμπτη απόγευμα ..

Τωρα μας μενει να αποφασισουμε τοποθεσίες για δυτικα , ανατολικα και ώρα !

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει . Το πισω παρκινγκ ειναι μονίμως κλειστο με security ... τωρα εχουν αλλαξει μερος απ' οσο εχω μαθει ...

Αρα έκλεισε . Πέμπτη απόγευμα ..

Τωρα μας μενει να αποφασισουμε τοποθεσίες για δυτικα και ανατολικα και ώρα !

πεμπτη λοιπον.....!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πεμπτη λοιπον.....!!!!!!!!

Δεν εχει . Το πισω παρκινγκ ειναι μονίμως κλειστο με security ... τωρα εχουν αλλαξει μερος απ' οσο εχω μαθει ...

Αρα έκλεισε . Πέμπτη απόγευμα ..

Τωρα μας μενει να αποφασισουμε τοποθεσίες για δυτικα , ανατολικα και ώρα !

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα μιλήσω -προσωπικά- για δυτικά, αφού εκεί θα πηγαίνω πιο συχνά.

Πέμπτη είναι καλή μέρα.

18:00 είναι επίσης καλή ώρα.

Όσο για μέρος, είναι πολύ βολικό πιστεύω σαν μέρος το City Gate (μαζευόμαστε καιρό εκεί χωρίς πρόβλημα). Για Ωραιόκαστρο, όντως το Nouvelle δεν κάνει. Υπάρχουν 2 μαγαζιά μέσα στο Ωραιόκαστρο, απλά έχει παρκάρισμα πάνω στον δρόμο (αλλά έχει πάντα). Θα κάνω μια γύρα, να δω αν παίζει κάτι σε στυλ Nouvelle...

Link to comment
Share on other sites

xmmm 18:00 δεν μπορω εγω καθως σχολαω στις 20:15 οποτε ακυρο απο εμενα

κάθε πέμπτη πρέπει να την καθιερώσεις σαν ημιαργία ! Τι πράγματα είναι αυτά ... εν έτη 2010-2011 να σχολάς 20:15 ?? Απαράδεκτον!

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν κ απογευματινες σχολες

οπως κ τον προηγουμενο χρονο ετσι κ φετος η ωρα δεν αλλαζει

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν κ απογευματινες σχολες

οπως κ τον προηγουμενο χρονο ετσι κ φετος η ωρα δεν αλλαζει

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=17511&view=findpost&p=415776 :yahoo:dizzy2.gif

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

ναι σε μπερδεψα λιγο?αν ναι 20:15 σχολαω..εκτος τριτη τεταρτη που ειμαι σε αλλη σχολη εκτος του νομου θεσσαλονικης :yahoo:

(πολλες οι θυσιες...)

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

ναι σε μπερδεψα λιγο?αν ναι 20:15 σχολαω..εκτος τριτη τεταρτη που ειμαι σε αλλη σχολη εκτος του νομου θεσσαλονικης :yahoo:

(πολλες οι θυσιες...)

α οκ . εγω πρόβλημα ώρας δεν έχω .... λεωφορεία έχει μέχρι τις 23:50-00:00 sillyhorse1rb5.gif

οπότε ας πουν οι υπόλοιποι τι ώρα μετά τις 18:00 κοντά στις 20:15 τους βολεύει ..

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι Τάσο ότι θα σε βολεύουν περισσότερο οι συναντήσεις στα ανατολικά, οπότε θα μπορούσαν να οργανωθούν εκείνες για μετά τις 20:00.

Link to comment
Share on other sites

μπλα μπλα μπλα ... αντε ας μπει ο παλιος να σας οργανώσει !

Λοιπόν Πεμπτη είναι καλή μέρα , στις 20.00 μπορουμε να το κανονίσουμε για να προλαβαίνουμε όλοι να ρθουμε !

τη μια βδομάδα Δυτικά , την άλλη Ανατολικά !

τα μαγαζιά μπορούν να αλλάζουν , δε θα πληρώνουμε τους ιδιους συνέχεια !

Και Κρήνη θα πάμε , και Cosmos , και μπαξε , και Ωραιοκαστρο ... και Ρετζικι μπορουμε να πάμε !

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι Τάσο ότι θα σε βολεύουν περισσότερο οι συναντήσεις στα ανατολικά, οπότε θα μπορούσαν να οργανωθούν εκείνες για μετά τις 20:00.

Σωστή σκέψη !

μπλα μπλα μπλα ... αντε ας μπει ο παλιος να σας οργανώσει !

Λοιπόν Πεμπτη είναι καλή μέρα , στις 20.00 μπορουμε να το κανονίσουμε για να προλαβαίνουμε όλοι να ρθουμε !

τη μια βδομάδα Δυτικά , την άλλη Ανατολικά !

τα μαγαζιά μπορούν να αλλάζουν , δε θα πληρώνουμε τους ιδιους συνέχεια !

Και Κρήνη θα πάμε , και Cosmos , και μπαξε , και Ωραιοκαστρο ... και Ρετζικι μπορουμε να πάμε !

Γνωστό αλλά θα το δούμε στην πορεία αυτό .

Περιμένουμε από τους υπόλοιπους να μας ενημερώσουν ..... διαβάστε μερικά ποστ παραπάνω ...

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι μεσα!4 σχολαω τις καθημερινες..οποτε οτι ωρα κ να πειτε με βολευει.Ας κανουμε μια αρχη κ βλεπουμε πως θα παει!8 ειναι καλα γι αυτην την Πεμπτη!Ας βρουμε κ το μερος και φυγαμε!

Link to comment
Share on other sites

δυσκολο απο μενα για πεμπτη.. :( ισως μπορω να ερχομαι πιο αργα....αν το τραβατε .... (11) ;)

παρασκευη μπορεις τιτικοοοοο?

ας το κανουμε παρασκευη κ οσοι θελουν να πανε ταξιδακι 3ημερο πσκ ας μην ερθουν κ μια φορα δε πειραζει

Link to comment
Share on other sites

παρασκευη μπορεις τιτικοοοοο?

ας το κανουμε παρασκευη κ οσοι θελουν να πανε ταξιδακι 3ημερο πσκ ας μην ερθουν κ μια φορα δε πειραζει

φιλε μου οπως βλεπεις οι περισσοτεροι μπορουν πεμπτη!δεν γινεται ολες οι ωρες/μερες να τους βολεψουν ολους! πιστευω να υπαρξει στο μελλον και καμια επιπλεον εκδρομη κανενα (π-σ-κ) :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ούτε δεξίωση να κανονίζαμε .... είπαμε ότι τους περισσότερους σας βολεύει Πέμπτη , οπότε έκλεισε για Πέμπτη !

Για την ώρα θα το βάλουμε στην μέση ... 19:00 ώστε να είναι όλοι ευχαριστημένοι .

ΚΑΘΕ 1η Πέμπτη του μήνα θα βρισκόμαστε Δυτικά(CityGate για αρχή) και κάθε 3η Πέμπτη Ανατολικά.

Είμαστε εντάξει ?

Πρέπει να βρουμε μερος για ανατολικά .... η επομενη συναντηση θα γινει στις 18 Νοεμβρίου στα Ανατολικά , γι αυτο πρεπει να βρουμε ενα σημειο , τουλαχιστον για αρχη !

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.