Jump to content
Black Widow

Weekly Night Out @ Θεσσαλονίκη - Αρχείο

Recommended Posts

Καλησπέρα παίδες. Μπορείτε να μας πείτε περίπου μέχρι τι ώρα το πάτε? Θέλουμε και εμείς να σκάσουμε μύτη να γνωριστούμε, αλλά αυτό το "19.00" είναι λίγο θάνατος μιας και ξεμπερδευουμε από τις δουλειές μας κομματάκι αργά :frantics:

περίπου 22.30-23.00 κάπου εκεί

Αν θα προλάβουμε θα έρθουμε και εμείς.

θα σας περιμένουμε !!!

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

diMake +2

Εδιτ. ...τανα ζωη με σπας τα νευρα :goodjob:

Την επομενη μαγκες. :frantics:

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

Την επόμενη φορά θα φέρουμε και κάστανα :whistling:

Χαρήκαμε που σας γνωρίσαμε και από κοντά όλους σας! :whistling::hi:

Link to comment
Share on other sites

Την επόμενη φορά θα φέρουμε και κάστανα :camp:

Χαρήκαμε που σας γνωρίσαμε και από κοντά όλους σας! :whistling::hi:

κι εμείς χαρήκαμε πολύ !! :whistling::thumbsu:

τα κάστανα με τέτοιο κρύο επιβάλλονται !! :whistling:

Link to comment
Share on other sites

εγω δν ειχα προσεξει οτι ειχαμε συναντηση κ ηρθα μετα στο π2 που εχει καθε πεμπτη συναντηση..παντως συμφωνω μ καποια αλλα παιδια που λενε πως 7η ωρα δν βολευει γτ εγω προσωπικα αναγκαζομαι να παιρνω απουσιες απο την σχολη γ να ερθω..τεσπα πιστευω θα τα πουμε τν επομενη φορα.. :hi:

Link to comment
Share on other sites

Κι επειδή κρυώναμε .... :thumbsd:

DSC02287.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=V15I5bF_SlQ

ζεσταινω τα χερια μου στο 2καζανο cc...

εγω δν ειχα προσεξει οτι ειχαμε συναντηση κ ηρθα μετα στο π2 που εχει καθε πεμπτη συναντηση..παντως συμφωνω μ καποια αλλα παιδια που λενε πως 7η ωρα δν βολευει γτ εγω προσωπικα αναγκαζομαι να παιρνω απουσιες απο την σχολη γ να ερθω..τεσπα πιστευω θα τα πουμε τν επομενη φορα.. :startle:

χμμμ αν το καναμε 8?

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι οτι περασαμε πολυ ωραια..

Αντε να ερθει και η επομενη συναντηση..

Link to comment
Share on other sites

:thumbsd: μπραβο παιδες!!!!!!!! :thumbsd:

την επομενη φορα περισσοτεροι!.....κ ελπιζω να μπορω να μεινω περισσοτερο!!!

.......για ποιο "μαραθωνια" συναντηση!!!!!!!! :thumbsu:

κ εμεις μετα απο κανα μισαωρο φυγαμε μη νομιζεις.

Link to comment
Share on other sites

το μονο που μου την χαλασε ηταν ολοι η μαζοξει που εγινε εκει στο παρκην που ηταν εκτος κλαμπ και βαζανε την μουσικη τερμα και να πηγενοερχοντε συνεχεια.. αλλα κατα τα αλλα εμεις περαμε τελεια.....

Link to comment
Share on other sites

αορατο ηταν το σχολιο μου και δεν απανταει κανενας....?!?!?την μεθεπομενη πεμπτη που εχουμε 24 νομιζω πεφτει στης τσικνοπεμπτη.....θα γινει η συναντηση...?!?!?για αυτο ρωτησα....

Link to comment
Share on other sites

παιδια η επομενη θα γινει στις 24??και αν ναι τελικα τι ωρα...???

ελπιζω να μην χαθω οταν θα ερθω.... :clapping:

αορατο ηταν το σχολιο μου και δεν απανταει κανενας....?!?!?την μεθεπομενη πεμπτη που εχουμε 24 νομιζω πεφτει στης τσικνοπεμπτη.....θα γινει η συναντηση...?!?!?για αυτο ρωτησα....

Μιας και είναι Τσικνοπέμπτη πιστεύω πως θα πρέπει να το αποφασίσουμε όλοι μαζί, καθώς δεν μπορούμε να ξέρουμε το πρόγραμμα όλων μας.. για πείτε απόψεις ...

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

το μονο που μου την χαλασε ηταν ολοι η μαζοξει που εγινε εκει στο παρκην που ηταν εκτος κλαμπ και βαζανε την μουσικη τερμα και να πηγενοερχοντε συνεχεια.. αλλα κατα τα αλλα εμεις περαμε τελεια.....

Εεεε λογικό δεν ήταν να πηγαινοέρχονται?? ΘΑΥΜΑΖΑΝ ΤΑ VW!!!!! :frantics::p

Και μετά επειδή κόμπλαραν, και δεν είχαν και τι να πουν από τη ζωή τους, έβαζαν τα νταμπαρα-ντούμπαρα στο τέρμα :clapping:

(ειδικά εκείνο το ανθρακί το γκολφάκι που είχαμε... γκουχου γκουχου... ήταν Η ατραξιόν :p )

Link to comment
Share on other sites

γεια σου και καλως μας βρηκες.

εδω ακριβως που εισαι θα μπορεις να διαβαζεις για τις συναντησεις μας

στις 24 παει η επομενη αλλα επειδη ειναι τσικνοπεμπτη δεν ειναι σιγουρο οτι θα γινει τοτε

γιαυτο stay tuned

ΥΓ αν θες γραφε στα ελληνικα καθως τα greeklish απαγορευονται

Link to comment
Share on other sites

Πάντως παίδες, από εμάς την "τρίτη ηλικία" το λίγο πιο νωρίς είναι κομματάκι θάνατος! Τελειώνουμε κομματάκι αργά από τις δουλειές μας, οπότε είναι πολύ πιεσμένη η όλη κατάσταση. :frantics:

Link to comment
Share on other sites

πιο νωρις δυσκολο εδω και 7 ειναι νωρις με τα μαγαζια ανοιχτα...εξαλλου 7 αν αρχιζει η συναντηση κ ποτακι πιστευω προλαβαινεις,

εαν παλι δε βολευει αρκετους να το κανουμε μια μερα πριν η μετα

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μπορουμε να το κανονισουμε παλι λιγο νωρις την τσικνοπεμπτη για να μην χασουμε και το ποτακι αργοτερα

νωρις τσικνοπεμπτη πιστευω ειναι καλα.....αντε γιατι χαθηκα απο το προσκυνιο κ δεν εχω κ αυτοκολλητο.....(speedy κανονησε ε...??????)

Edited by Speedy
επιδιορθωση κωδικα quote
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.