Jump to content
kouliss

Hellenic Vwclub @ Athens Tuning Show 2007

Recommended Posts

untitled2tq1.jpg

Αγαπητά μέλη της λέσχης,

Το Δ.Σ. της Ελληνικής Αγωνιστικής - Αυτοκινητιστικής Λέσχης Φίλων και Κατόχων Volkswagen Αυτοκινήτων είναι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσει ότι η λέσχη μας θα είναι παρούσα στο 3o INTERNATIONAL ATHENS TUNING SHOW 2007 που διοργανώνει το MAX POWER και το POWER TECHNIQUES και θα υπάρχει περίπτερο στο CLUB AREA έτσι ώστε να προωθήσουμε τις ιδέες μας και να έρθουνε και άλλα μέλη στην παρέα μας?

Θα θέλαμε να ρθείτε όλοι και να βοηθήσετε αυτή μας την προσπάθεια έτσι ώστε όλοι μαζί να μεγαλώσουμε την παρέας μας και να βγούμε πιο δυνατοί από αυτήν την διοργάνωση...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ τον μεγάλο χορηγό μας κ. ΜΟΥΓΙΟ και πιο συγκεκριμένα την εταιρεία του

Ν. ΜΟΥΓΙΟΣ κ ΣΙΑ Ο.Ε.

Σερρών 72

Αθήνα

210 5126195

ΕΠΩΝΥΜΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ και για τα μέλη μας -10% ΕΚΠΤΩΣΗ

για την εκτύπωση των διαφημιστικών μας φυλλαδίων.....

Τόπος διεξαγωγής του SHOW:

Ολυμπιακό Συγκρότημα Ελληνικού

Εγκατάσταση Ξιφασκίας

Ολυμπιακά Ακίνητα

Εγκαίνια: 26 Σεπτεμβρίου, ώρα 19:00

Ώρες Λειτουργίας έκθεσης: 27 & 28 Σεπτεμβρίου 16:00 - 22:00

29 &30 Σεπτεμβρίου 10:00-22:00

Τρόπος προσέλευσης

Με αυτοκίνητο:

Από κέντρο: στη Λ. Ποσειδώνος στρίψτε αριστερά στο πρώην Διεθνές Αεροδρόμιο Αθηνών και ακολουθήστε τα σήματα για το 3ο International Athens Tuning Show. Είσοδος από τη Λ. Ποσειδώνος.

Με μέσα μαζικής μεταφοράς:

Με λεωφορείο: Πολύγωνο-Γλυφάδα (140), Πειραιάς-Βούλα (Α1), Ακαδημία-Βούλα (Α2).

Με Μετρό: Από τον σταθμό ''Αγ. Δημήτριος'' και στη συνέχεια με το λεωφορείο Express 27.

Με Τραμ: Στο δρομολόγιο για Γλυφάδα το τραμ κάνει στάση ακριβώς έξω από την είσοδο της Εκθεσης.

Χάρτης: post-2-1190383161_thumb.jpg

Περισσότερες πληροφορίες στο: IATS3

Εκ του Δ.Σ. της Ελληνικής Αγωνιστικής - Αυτοκινητιστικής Λέσχης Φίλων και Κατόχων Volkswagen Αυτοκινήτων

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Σάββατο και Κυριακή, θα τα πούμε από το πρωί εκεί! Να έχετε έτοιμο καφέ για 2 εκπροσώπους από Θεσσαλονίκη!!!

Link to comment
Share on other sites

Σάββατο και Κυριακή, θα τα πούμε από το πρωί εκεί! Να έχετε έτοιμο καφέ για 2 εκπροσώπους από Θεσσαλονίκη!!!

κανονισε να μου εχεις 1 καφε οταν θα ερθω και 2 χυμους ευδοξια και χαρη και μετα λεμε για τον δικο σου καφε tongue.gif

εσυ εισαι Local Moderator κι εγω μελος [προσκεκλημενος] tongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε! Πώς γίνεται ο καφές Ευδοξία και πώς ο καφές Χάρης;! Οι καφέδες Ιωάννα και Αρης είναι απλοί, και στην τελική εγώ θα κάνω 500 χιλιόμετρα! Εσύ είσαι ήδη κάτω!!!

Link to comment
Share on other sites

Ετσι να μαζευομαστε σιγα σιγα :huh:

Ολα ειναι σχεδον ετοιμα και θα σας περιμενουμε καθε μερα στο περιπτερο μας.

Για ο,τι νεοτερο υπαρχει θα σας ενημερωνουμε απο αυτο το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Εμείς από την πλευρά του Δ.Σ. της λέσχης θα κάνουμε ταπάντα για να μαστε πάλι εκεί μπροστά στην εκτίμηση όλων.....Ελάτε και σεις,περάστε από το περίπτερο μας, καθίστε να συνομιλήσουμε για θέματα της λέσχης και όχι μόνο και να προσελκύσουμε με την εκεί παρουσία μας και νέα μέλη για να προσθετούν στην ήδη μεγάλη παρές μας.

Φέρτε μαζί σας την κοπέλα σας, την αδερφή σας,τον αδερφό σας,τους γονείς σας....όλους!!!

Και απαραιτήτως φοράτε τα επίσημα αξεσουάρ της λέσχης μας και για διαφήμιση μέσα στον χώρο αλλά και για να ξεχωρίζετε όλοι σας όπως πάντα....

Και μην ξεχνάτε: κοντά μας θα είναι και τα FUEL GIRLS...........για ένα show πολύ καυτό.....!!!!

ΜΗΝ ΛΕΙΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ....ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ.....

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε! Πώς γίνεται ο καφές Ευδοξία και πώς ο καφές Χάρης;! Οι καφέδες Ιωάννα και Αρης είναι απλοί, και στην τελική εγώ θα κάνω 500 χιλιόμετρα! Εσύ είσαι ήδη κάτω!!!

ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΤΣΑΚΩΝΕΣΤΕ ΦΤΙΑΧΤΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΣΑΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΥΜΟ, ΣΑΝΤΟΥΙΤΣΑΚΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΩ ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩ..

Link to comment
Share on other sites

MIA Porsche Carrera για κανένα ανοιγματάκι Μιχάλη, θέλεις;! tongue.gif

ΧΕ ΧΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ. ΚΑΛΗ ΙΔΕΑ..

ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΠΙΟ ΓΡΗΓΟΡΟ..

ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ..

Link to comment
Share on other sites

Ναι έχω κάτι στο μυαλό μου! Πήρα το Edition 30 αν δεν το ξέρεις....

ΤΟ ΜΑΘΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ. ΟΤΑΝ ΚΑΤΕΒΕΙΣ ΑΜΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΝΟΙΓΜΑΤΑΚΙ..

tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Εμείς από την πλευρά του Δ.Σ. της λέσχης θα κάνουμε ταπάντα για να μαστε πάλι εκεί μπροστά στην εκτίμηση όλων.....Ελάτε και σεις,περάστε από το περίπτερο μας, καθίστε να συνομιλήσουμε για θέματα της λέσχης και όχι μόνο και να προσελκύσουμε με την εκεί παρουσία μας και νέα μέλη για να προσθετούν στην ήδη μεγάλη παρές μας.

Φέρτε μαζί σας την κοπέλα σας, την αδερφή σας,τον αδερφό σας,τους γονείς σας....όλους!!!

Και απαραιτήτως φοράτε τα επίσημα αξεσουάρ της λέσχης μας και για διαφήμιση μέσα στον χώρο αλλά και για να ξεχωρίζετε όλοι σας όπως πάντα....

Και μην ξεχνάτε: κοντά μας θα είναι και τα FUEL GIRLS...........για ένα show πολύ καυτό.....!!!!

ΜΗΝ ΛΕΙΨΕΙ ΚΑΝΕΙΣ....ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ.....

ΚΥΡΙΕ ΠΡΟΕΔΡΕ ΚΑΙ ΚΥΡΙΕ ΝΤΟΥΜΑ έχω να κάνω αυτήν την βαρυσήμαντη δήλωση

ναι λοιπών θα είμαι και εγώ εκεί για τις απαραίτητες πλέων δημόσιες σχέσεις του club μας

όχι όχι μην με ευχαριστείτε απλά το καθήκον μου θα κάνω !!!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

μερα νυχτα εκει θα ειμαι.... σε γειτονικο περίπτερο φρουρος στο οχημα μου. Οποτε θα σας δω & θα γνωρισω και αλλα μελη.

και οτι χρειαστειτε απο βοηθεια το λετε.

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε! Πώς γίνεται ο καφές Ευδοξία και πώς ο καφές Χάρης;! Οι καφέδες Ιωάννα και Αρης είναι απλοί, και στην τελική εγώ θα κάνω 500 χιλιόμετρα! Εσύ είσαι ήδη κάτω!!!

ο καφες νικος γινετε φραπες γλυκος γαλα 3,5 ζαχαρη 1,5 καφε τα αλλα 2 ειναι φυσικοι χυμοι tongue.gif

α εσυ θα εισαι 2 μερες συνεχεια εγω οχι αρα ερχομε καλεσμενος και σπιτονοικοκηρης εισαι εσυ οποτε κερνας :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.